صفحه اصلی / موفقیت و رشد فردی / تابلوی آرزوهای خود را تهیه کنید

تابلوی آرزوهای خود را تهیه کنید

تابلوی آرزوها

در این مقاله در مورد تابلوی آرزوها صحبت می کنیم و چیزهایی که دارید اما نمی دانید که دارید.  همچنین در مورد کارهایی که هر روز صبح برای افزایش بازدهی و عملکرد بهتر است آنها را انجام دهید.

تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که تمام آرزوها و خواسته های خود را روی یک کاغذ بنویسید، بعد یک عکس متناسب با هر کدام از آرزوهایتان را کنار هم بگذارید و هر روز صبح به این عکس نگاه کنید تا ضمیر ناخودآگاه شما بیدار بشه و کارهایی را انجام دهید تا به این خواسته هایی که نوشته اید، برسید؟

 

امروز از شما می خواهم این کار را انجام دهید و همیشه تابلوی آرزوهای خود را همراه خودتان ببرید. تا وقتی کاری می کنید که شما را به آرزوها و خواسته هایتان نمی رساند، به آن نگاه کنید و بگویید این کار مرا از آرزوهایم دور می کند پس همین حالا آن را متوقف می کنم و انجام نمی دهم. یا وقتی کاری را در راستای اهداف و آرزوهای خود انجام می دهید، به تابلوی آرزوی خود نگاه کنید و انرژی بگیرید. حتی وقتی به یکی از هدف های تابلوی آرزوهایتان می رسید، به خودتان یک هدیه بدهید. تابلوی آرزوها تاثیر شگفتی روی ضمیر ناخودآگاه می گذارد پس توصیه می کنم حتما برای خودتان تابلوی آرزو داشته باشید و همیشه همراه خودتان (مثلا می توانید داخل کیف پول تان بگذارید) ببرید.

برای اینکه ایده بگیرید، نمونه ای از تابلوی آرزوها را مشاهده می کنید:

تابلوی آرزوهای خود را تهیه کنید

برای اینکه کار شما راحت تر شود، تابلوی آرزوهای خود را به چند قسمت تقسیم کنید و در هر قسمت عکسی از خواسته ها و آرزوهایتان بگذارید:

مثلا سلامتی/عشق/خانواده/دانش و اطلاعات/شغل و کار/مسافرت و …

 

تابلوی آرزوهای خود را تهیه کنید

درباره

آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.

داغ ترین مطالب

راز میلیونرهای خودساخته آکادمی رشد

راز ميليونرهاي خودساخته

میلیونرهای خودساخته چه رازی دارند؟ افراد ثروتمند و ميليونر خود ساخته باهوش تر و برتر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *