صفحه اصلی / موفقیت و رشد فردی / ماموریت شما در زندگی چیست؟
ماموریت خود را در جهان پیدا کنید

ماموریت شما در زندگی چیست؟

آیا می دانید ماموریت شما در زندگی چیست؟

هر فردی استعدادها و تواناهایی دارد. بعضی از مردم نسبت به بقیه بهتر رانندگی می کنند اما آشپز بدی هستند! برخی از افراد آشپز خوبی هستند اما هیچ چیزی در مورد نجاری نمی دانند! و …

ماموریت شما در زندگی چیست؟

خداوند به هر کدام از ما قدرت آن را داده است که حداقل در یک رشته و زمینه خاص، به کمال رسیده و به موفقیت های زیاد برسیم. هر کدام از ما برای هدف و منظور خاصی بدنیا آمده ایم. خلقت هیچ کدام از ما اتفاقی نبوده و برای هر کدوم از ما سهم ویژه و ارزشمندی تعیین شده که باید نسبت به نسل بشر ادا کنیم. هر کدام از ما می توانیم حداقل در یک زمینه خاص، به درجات عالی برسیم. یکی از وظایف ما اینست که بدانیم ماموریت ما در زندگی چیست و نیرو و استعدادهای خود را در جهت آن به کار بیندازیم.

متاسفانه، اغلب افراد، کار و حرفه شان را در سطح متوسطی انجام می دهند و هیچ وقت به این فکر نمی کنند که در کارشان، عالی باشند. همانطوریکه می دانید، اگر در کار و حرفه ای عالی نباشید، هر روز که از خواب بیدار می شوید و در آینه به خودتان نگاه می کنید، کسی را می بینید که در تمامی رشته ها، سر رشته ای دارد. غیرممکن است که خودمان را به عنوان انسانی واقعا باارزش دوست داشته باشیم و بپذیریم مگر اینکه در اعماق قلب خود بدانیم، در این دنیا، حداقل یک کار یا رشته وجود دارد که ما در آن، عالی هستیم.

حالا برای اینکه بدانید در کدام رشته و کار می توانید عالی باشید، باید دو فاکتور مهم را مشخص کنید:

اولا، شما در کاری عالی می شوید که عاشق آن باشید. یکی از وظایف ما اینست که بدانیم چه کاری را دوست داریم. وقتی فهمیدیم عاشق چه کاری هستیم، زمان و انرژی خود را صرف آن کنیم تا در این کار به درجه عالی برسیم.

دوما اغلب اوقات، فرصت بدست آوردن چیزی که دنبال آن هستیم، اغلب در محیط اطرافمان، و کسانی که می شناسیم، نهفته است. فکر نکنید برای عملی کردن اهداف تان، باید سراسر کشور را زیرپا بگذارید، شغل تان را عوض کنید یا ۴ ۵ سال دانشگاه بروید تا مدرکی بگیرید. ببینید دقیقا کجا هستید و از همان جا  کارتان را شروع کنید.

درباره

آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.

داغ ترین مطالب

راز میلیونرهای خودساخته آکادمی رشد

راز ميليونرهاي خودساخته

میلیونرهای خودساخته چه رازی دارند؟ افراد ثروتمند و ميليونر خود ساخته باهوش تر و برتر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *