صفحه اصلی / تولید محتوای جذاب / چگونه می توانید محتوای جذاب و متمایزی برای سایت خود بنویسید.

چگونه می توانید محتوای جذاب و متمایزی برای سایت خود بنویسید.

مخاطبان را در سایت خود نگه دارید.

اگر کسی با جستجو در گوگل یا بطور اتفاقی به سایت شما بیاید، شما تنها چند ثانیه زمان دارید تا نظر او را به سایت خود توجه کرده و او را در سایت خود نگه دارید. در غیر اینصورت، سایت شما را خواهد بست و به دنبال سایت های دیگر خواهد رفت.

برای اینکه با ترفندهای نگه داشتن مخاطبان در سایت تان آشنا شوید، کافیست ایمیل خود را وارد کنید و جدیدترین مطالب آکادمی رشد را در مورد تبدیل مخاطبان خود به طرفداران وفادار و همیشگی خود دریافت کنید:

 

اما چگونه می توانید محتوای جذاب و متمایزی

برای سایت خود بنویسید.

با وجود تمام سایت ها و مطالبی که هر روز هم بیشتر می شود، چگونه می توانید مطالبی بنویسید که نسبت به رقبای خود جلب توجه کنید و متمایز باشید؟

در اینجا دو ترفند و پیشنهاد خودم را برای شما عرض می کنم:

  • ترفند اول برای نوشتن مطالب عالی و متمایز نسبت به رقبای تان، استفاده از داستان خوب است. یک داستان خوب می تواند ملال آورترین موضوع را به موضوع جذابی تبدیل کند. بعضی از موضوع ها سبب خسته شدن افراد می شود که در آنها می توانید از داستان کمک بگیرید و مخاطبان خود را در موضوع موردنظر درگیر نگه دارید.
  • ترفند دوم، در مورد نظرات یا تجربه های منحصر بفرد خود صحبت کنید. اگر ۲۵ مقاله در مورد موضوعی خوانده اید که با آن مخالف هستید، نظر و دلایل خود را بنویسید. اگر چیزی به ذهنتان رسیده که نظر شما را در مورد موضوعی تغییر داده، در مورد آن بنویسید. کارهایی را که دیگران نمی کنند، انجام دهید. به مکان هایی که دیگران نمی روند، بروید و در مورد آنها بنویسید. مطمئن باشید مردم از خواندن چیزهای جدید لذت می برند.
  • اما پیشنهاد آکادمی رشد به شما چیست؟ نمونه ها و مثال های بسیار خاص را با جزئیات کامل در مقاله ها و پست های خود بیاورید. به جزئیات کامل اشاره کنید که خیلی از افراد برای این کار زمان نمی گذارند!

 

حالا برای اینکه مطالب به روز آکادمی رشد را در زمینه تبدیل مخاطبان خود به طرفداران وفادار و همیشگی و در نتیجه مشتریان خود دریافت کنید، کافیست ایمیل خود را وارد کنید:

درباره

آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.

داغ ترین ها

گوگل آنالیتیکز 6

۳ عدد مهم در گوگل آنالیتیکس که به تولید محتوای بهتر کمک می کند

گوگل آنالیتیکس بهترین دوست و یاور بازاریاب های اینترنتی و سئو کاران است. شما می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *