صفحه اصلی / تولید محتوای جذاب / چگونه پست های جذابی برای سایت خود بنویسید.

چگونه پست های جذابی برای سایت خود بنویسید.

برای اینکه بدانید چگونه می توانید سایت خود را به کسب و کار جدی و پرسود تبدیل کنید، ایمیل خود را وارد کنید:


پس از سال ها تجربه در زمینه کسب و کار اینترنتی، نکات و ترفندهای مفیدی که محتوا و پست های شما را جذاب می کند را در آکادمی رشد گردآوری کرده ایم که با شما در میان می گذاریم:

  • تا جایی که می توانید محتوای مفید تولید کنید و سعی کنید محتوای شما جذاب بوده و شامل ۱۰۰۰ کلمه باشد، نه بیشتر و نه کمتر!
  • تحقیقات خود را کامل کنید، سایت رقبای خود را بررسی کنید و از ابزارهای رایگان اینترنتی مانند سایت BuzzSumo.com استفاده کنید. سپس محتوای جذابی برای سایت خود بنویسید.
  • اگر صفحه جدیدی باز می کنید و می مانید چه چیزی بنویسید تنها کافیست یک پیش نویس بنویسید. بعدا می توانید آن را ویرایش کنید.
  • چرخ را دوباره اختراع نکنید. شما می توانید مطالب قدیمی خود را ویرایش کنید، گرافیک جدید به آن بیافزایید و دوباره منتشر کنید. این کار، علاوه بر نوسازی مطالب شما، به شما نشان خواهد داد مطالب قبلی شما را اغلب مخاطبان شما، اولین بار است که می بینند!

 

برای اینکه بدانید چگونه می توانید سایت خود را به کسب و کار جدی و پرسود تبدیل کنید، ایمیل خود را وارد کنید:

درباره

آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.

داغ ترین ها

گوگل آنالیتیکز 6

۳ عدد مهم در گوگل آنالیتیکس که به تولید محتوای بهتر کمک می کند

گوگل آنالیتیکس بهترین دوست و یاور بازاریاب های اینترنتی و سئو کاران است. شما می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *