صفحه اصلی / راز جذب پول در اینترنت / پیش بینی آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمز پول ها)

پیش بینی آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمز پول ها)

آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمز پول ها)

 

ارزهای دیجیتال (رمز پول ها) مانند بیت کوین آمده اند که بمانند.

خیلی از دوستان از ما می پرسند آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال چیه؟

در این مقاله نگاهی عمیق به ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی ها) مانند (بیت کوین، اتریوم، مونرو، ریپل و…) و آینده ای که در انتظار این ارزهای دیجیتال است می پردازیم.

مقاله ها و اخبار آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمز پول ها) را با عضویت در گروه زیر دنبال کنید:

روند بیت کوین و ارزهای دیجیتال توقف نخواهد یافت و رشد انفجاری بیت کوین هنوز در ابتدای راه خود است.

در طول تاریخ، پول چندین بار تغییرات زیادی به خود دیده است: طلا به عنوان ارز مبادله ای، جای مبادله پایاپای را گرفت؛ پول کاغذی، جایگزین طلا گردید؛ و بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال یا رمزپول ها، به عنوان ارز مبادله ای جایگزین پول های کاغذی خواهند شد.

اگر دقت کنیم می بینیم که هر نوع ارزی که جایگزین ارزهای قبلی شده، مشکلی از مشکلات نسل قبلی پول را حل کرده است.  بیت کوین (Bitcoin) نیز مشکل چاپ بی شمار پول، جعل، کلاهبرداری و ناشناس بودن را حل می کند. ما روی بیت کوین، اتریوم، لایت كوین، زدكش (zcash) و فایل کوین (filecoin) سرمایه گذاری کرده ایم.

با توجه به عدم تعادل عرضه تقاضا، پیش بینی می شود قیمت بیت کوین تا پایان ۲۰۱۸ به بالای ۴۰ هزار دلار برسد.

هم اکنون سرمایه بازار ارزهای دیجیتال (cryptocurrency) بیش از ۵۲۶ میلیارد دلار است و تقاضای پول (میزان پول کاغذی + شمش طلا) بیش از ۲۰۰ تریلیون دلار در جهان است.

البته باید توجه کنیم که ۹۸ درصد ارزهای دیجیتال (رمز پول ها) تقلبی هستند. و تنها بیت کوین و چند ارز دیجیتال دیگر پایدار خواهند ماند.

به احتمال زیاد، این بزرگترین تغییر اساسی در پول های رایج دنیاست که در طول عمر خود شاهد آن خواهیم بود.

اما پیش بینی آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمزپول ها):

۱- احتمالا به زودی پول رایج یک یا چند کشور از بین برود (احتمالا آرژانتین یا ونزوئلا) این امر موجب می شود تا در این کشورها، مردم به بیت کوین هجوم آورند. این امر به نوبه خود، منجر به افزایش قیمت بیت کوین (بیش از ۵۰۰۰۰ دلار) خواهد شد.
۲- بانک های اصلی بیت کوین قبول خواهند کرد و شروع به ارائه نرم افزارهای ذخیره بیت کوین خواهند کرد. همچنین این بانک ها مشتقات ارزهای دیجیتال را ایجاد خواهند کرد. همانطوریکه شرکت آمریکایی CME در حال کار روی این موضوع است.
۳- ۹۵ درصد ارزهای دیجیتال، از بین خواهد رفت (درست مثل حباب دات کام) و ارزهای باقیمانده در عرض چهار تا شش ماه بعد رشد انفجاری خواهند کرد.

۴- دولت آمریکا، بطور مخفیانه شروع به جمع آوری یکی از این ارزهای دیجیتالی کوچکتر خواهد کرد تا تراکنش های سری خود را با کشورهای دیگر راحت تر انجام دهد. این امر در حال حاضر اتفاق افتاده است اما در سال ۲۰۱۸ افزایش پیدا خواهد کرد.
۵- چین به شدت روی ارز دیجیتالی دیگری (احتمالا به جز بیت کوین) کار خواهد کرد. چین می خواهد ارز دیجیتالی داشته باشد که با بیت کوین رقیب است، اما تحت کنترل متمرکز خود قرار دارد. این امر، به طور کلی، سبب قانونی شدن تمام ارزهای دیجیتال خواهد شد.

۶- در حال حاضر، مشکل بزرگی که ارزهای دیجیتال (رمز پول ها) دارند، نوسان شدید آنهاست. به احتمال زیاد، یک یا چند ارز، نوسان شدید آنها را در سال ۲۰۱۸ به طور چشمگیری کاهش خواهد داد.

۷- همانطوریکه اینترنت، صنعت مخابرات انحصاری را تغییر داد، ارزهای دیجیتال نیز انحصار پول هایی که توسط دولت پشتیبانی می شود را تغییر خواهد داد.
۸- یک سازمان دولتی برای قانونگذاری روی ارزهای دیجیتال ایجاد خواهد شد. این امر، منجر به افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتالی خواهد شد که کاربرد واقعی دارند.
۹- هزاران شرکت ارز دیجیتال ایجاد شده و عمومی خواهند شد، اما تنها چند شرکت به موفقیت خواهند رسید.

 

پ.ن ۱ : پیشنهاد می کنیم هر چه زودتر وارد ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی های) مفید (بیت کوین، اتریوم، ریپل، مونرو و …) شوید.

پ.ن ۲ : ما در دوره میلیونر دیجیتال ، صفر تا صد کسب درآمد میلیونی از ارزهای دیجیتال را آموزش داده ایم.

 

درباره

آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.

داغ ترین مطالب

احتمال افزایش قیمت بیت کوین با تایید کمیسیون اوراق بهادار آمریکا

احتمال افزایش قیمت بیت کوین با تایید کمیسیون اوراق بهادار آمریکا

احتمال افزایش قیمت بیت کوین با تایید کمیسیون اوراق بهادار آمریکا مدتی است که روند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *