صفحه اصلی / مقاله ها / ۶ گام تا میلیونر شدن

۶ گام تا میلیونر شدن

آیا شما هم می خواهید میلیونر شوید اما راه های میلیونر شدن را نمی دانید؟

آیا می خواهید به اهداف خود برسید؟ آیا می خواهید فرد موفقی باشید؟

به قول آنتونی رابینز:

۸۰ درصد موفقیت به روانشناسی مربوط می شود و ۲۰ درصد مابقی به تکنیک ها و روشها.

پس برای موفقیت، از درون مان باید شروع کنیم تا در بیرون ما جلوه پیدا کند.

می دانید تا میلیونر شدن ۶ گام بیشتر فاصله ندارید؟ امروز چکیده کتاب های موفقیت و معروفی از مربیان موفقیت جهان از ناپلئون هیل (کتاب معروف «بیندیشید و ثروتمند شوید») گرفته تا برایان تریسی، آنتونی رابینز، امرسون ، جک کانفیلد ، دکتر شوارتز ، باب پراکتور ، ویلیام جیمیز و … را برای شما آورده ایم.

برای میلیونر شدن و پولدار شدن، از شما می خواهم ۵ دقیقه وقت بگذارید و به دقت این مقاله را بخوانید. سپس تمام این موارد را اجرا کنید. چون دانستن این اطلاعات بدون آنکه آنها را به کار ببرید، سودی نخواهد داشت. البته این موارد را برای هر هدفی که در زندگی می خواهید، می توانید بکار ببرید.

  • مقدار پولی که آرزویش را دارید، در ذهن تان تعیین کنید و بنویسید. نگویید می خواهم میلیونر شوم یا پولدار شوم. باید مقدار دقیق پولی را که آرزویش دارید، مشخص کنید. می خواهید چقدر درآمد داشته باشید؟
  • برای اینکه این مقدار پول را بدست آورید، چه بهایی باید بپردازید؟ اینکه بنشینید و بگویید من اینقدر پول می خواهم شما را به جایی نمی رساند (یکی از ایرادات وارده به فیلم راز و قانون جذب) اگر می خواهید چیزی بدست آورید، باید بهای آن را بپردازید.
  • تاریخ مشخص مقدار پولی را که می خواهید، بنویسید. قانون پارکینسون می‌گوید: هر کاری به اندازه زمانی که برای آن در نظر گرفته ایم، طول می کشد. زمان کوتاهی به خود دهید و روی آن تمرکز کنید. نگران نباشید. اگر در زمان تعیین شده به هدف موردنظر نرسیدید، این زمان را می توانید تمدید کنید.
  • برنامه مشخصی تهیه کنید که شما را به هدفتان می رساند و همین الان شروع کنید. چه آماده باشید یا نباشید. از تو حرکت از خدا برکت. خیلی ها می خواهند کاری را انجام دهند، کتابی را بخوانند اما هیچ وقت شروع نمی کنند! همین عمل کردن هست که باعث تفاوت بین آدم های موفق و ناموفق می شود. امروز چه کاری می توانید انجام دهید که شما را به هدف و خواسته تان برساند؟ بلند شوید و اقدام کنید. پس حالا می دانید چه چیزی می خواهید، چطوری می توانید آنرا بدست بیاورید، چه بهایی باید بابت آن بپردازید و زمان موردنظر برای رسیدن به آن را تعیین کرده اید. برنامه ریخته و شروع کرده اید.
  • در یک جمله بنویسید: چه مقدار پول می خواهید،  زمان و تاریخ رسیدن به آن را مشخص کنید، در ازای رسیدن به این پول، حاضرید چه بهایی بپردازید و برنامه ای دقیق که شما را به این مقدار پول می رساند.
  • جمله ای را که نوشته اید، هر روز دو بار با صدای بلند بخوانید. یکبار قبل از خوابیدن و یکبار بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب. وقتی این جمله را می خوانید، خودتان را ببینید و حس کنید که به این مقدار پول (هدف خود) رسیده اید. خودتان را در آن جایگاه ببینید و باور کنید. هر چیزی که بارها به آن فکر کنید، به واقعیت تبدیل می شود. شما همانی می شوید که فکر می کنید.

اگر این مقاله مفید بود، با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آنها نیز موفقیت را تجربه کنند و به اهداف مالی ، کاری و هر آنچه می خواهند برسند.
همچنین برای دریافت مطالب بیشتر در زمینه موفقیت، عضو کلوب موفقیت آکادمی رشد شوید :

درباره آکادمی رشد

آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان را برای موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی و رشد فردی تهیه کرده است.

مقاله های مشابه

50 درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال آکادمی رشد

۵۰ درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال

۵۰ درس بزرگ برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی ها) …

3 نظر

  1. من خیلی وقت پیش این کارو کردم اما اراده ام حس میکنم کمه!

  2. ممنون از مقاله بسیار خوبتان
    عالی بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *