صفحه اصلی / امید جباری: از کشف علاقه تا کسب ۲۳ میلیون تومان در ۷ ماه

امید جباری: از کشف علاقه تا کسب ۲۳ میلیون تومان در ۷ ماه

کسب و کار اینترنتی پرسود خود را راه اندازی کنید

امید جباری: از کشف علاقه اش تا کسب ۲۳ میلیون تومان در ۷ ماه

ایده کسب و کار خود را پیدا کنید و بر شک و تردید غلبه نمایید.


خلاصه نمونه موردی:

 • درباره آقای امید جباری: امید در زمینه مهارت های اجتماعی به بقیه کمک می کند تا شخصیت کاریزما را در خود پرورش دهند و بهترین مدیر باشند.

 • دوره راز جذب پول در اینترنت چه کمکی به او کرد؟ امید نمی دانست به چه چیزی علاقه دارد و چگونه می تواند کسب و کار اینترنتی سودآوری راه اندازی کند. او علایق خود را کشف کرد و یاد گرفت این علاقه را گام به گام به کسب و کار اینترنتی میلیونی تبدیل کند.

 

 • نتایج: آقای جباری بیش از ۲۳ میلیون تومان را تنها در ۷ ماه از انجام کاری که به آن علاقه مند بود، بدست آورد. او لیست ایمیل خود را در یک هفته، تنها با یک تکنیک (که در دوره راز جذب پول در اینترنت کاملا آن را توضیح داده ایم) چهار برابر کرد و کسب و کار او روز به روز بیشتر توسعه پیدا می کند.

 


 

«من و کسب و کار اینترنتی ؟؟!! »

 

با اطلاعات زیادی که در اینترنت وجود دارد، خیلی راحت می توان بیخیال کسب و کار اینترنتی شد.

حتی آقای جباری- از دانشجویان دوره راز جذب پول در اینترنت – دچار شک و تردید شده بود.

مصاحبه آکادمی رشد را با او بخوانید تا بدانید چه چیزی ذهنیت او را در مورد کسب و کار اینترنتی تغییر داد:

….

(آقای جباری)

خیلی از مردم حتی مشاورین متخصص، کسب و کار اینترنتی  را کلاهبرداری می دانند! اوایل من هم اینطوری فکر می کردم، اصلا فکرش را هم نمی کردم که روزی کسب و کار اینترنتی داشته باشم!

 

(آکادمی رشد)

جالبه بدونید وقتی من هم کسب و کار اینترنتی ام رو راه اندازی کردم، اینطوری فکر می کردم! بنرهای متحرک، نوشته های رنگی، و وعده های آن چنانی، مثل تبلیغات تلویزیون که خیلی ها فکر می کنند تمام این ها دروغ هست. اما پیش خودم گفتم شاید کسب و کار اینترنتی، کلاهبرداری باشه. شاید هم نباشه. ذهن خودم رو خالی کردم، از دید یک بچه به این موضوع نگاه کردم که تا چیزی رو کشف نکرده اند، دست بردار نیستند. می خواستم بدونم چرا کسب و کار اینترنتی وجود داره؟ اگر چیز خوبی داره، یاد بگیرم و اگر نه ولش کنم! شما هم اولش می گفتید کسب و کار اینترنتی، کار من نیست یا کلاهبرداری بیش نیست. درسته؟

من پست های سایت شما و ایمیل های شما رو می خوندم، چون نوشته های شما واقعا جالبه! این مطالب رو خوندم و چند تمرین که در سایت و ایمیل ها بود، انجام دادم. چیزی که باعث کنجکاوی من شد، مثال هایی بود که زده بودید. مانند آموزش حیوانات خانگی. اگه فردی، از اینجا شروع کرده و موفق هم شده، پس من هم می تونم این کارو انجام بدم! چون من قبلا نویسنده خوبی بودم. خوشبختانه، خانواده ما از نظر اقتصادی وضع خوبی دارند. اصلا هم به فکر کسب و کار اینترنتی نبودم. اما به خودم گفتم شاید من هم بتونم محصول خوبی طراحی و تولید کنم. فکر کردم نباید کار سختی باشه. و همین باعث کنجکاوی من شد.

 

” برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی، لازم نیست

کار شاقی انجام دهید”

راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدین معنا نیست که شما باید گوگل بعدی را بسازید. وقتی آقای جباری متوجه شد که می تواند از صفر شروع کند و با این وجود موفق شود، ایده های جالبی به فکرش رسید:

 

خب قبل از اینکه در دوره راز جذب پول در اینترنت شرکت کنید، با کسی مشورت کردید که این کار درسته یا نه؟

بله، به یکی از دوستام که به او اعتماد داشتم، گفتم. بهم گفت خیلی ها از کسب و کار اینترنتی درآمد خوبی دارند، باید بررسی کنی ببینی کارش چطوریه. اون موقع حتی یک ایده  هم توی ذهنم نداشتم . پیش خودم فکر کردم، اگر دیگران تونستن کسب و کار اینترنتی موفقی راه اندازی بکنند، من هم می تونم. دلیلش اینه که اکثر مردم وقتی می خوان کاری رو شروع کنند، معمولا فکر می کنند: اگه موفق نشم، چی میشه؟ چیکار باید بکنم؟

 

دقیقا! منم این احساس رو داشتم و حتی نگران این بودم که بقیه بگن کار احمقانه ای می کنم یا افرادی عضو لیست ایمیل من بشن و بعد لغو اشتراک کنند، و نتیجه ای نگیرم!

اما یاد گرفتم اشتباهات خوب هستند اگر از این اشتباهات یاد بگیرید و با خودتون صادق باشید. وقتی من اشتباه می کنم، به همه میگم اشتباه کردم. به مرور، تجربه آدم بیشتر میشه و حالا اشتباهاتی که روزهای اول میکردم رو دیگه نمی کنم، مثل یک بازیکن حرفه ای فوتبال که اشتباهات بازیکن آماتور رو دیگه تکرار نمی کنه. در مورد کسب و کار اینترنتی هم همین طوره. برای اینکه خوب بشید، باید وارد زمین بازی شید. پس دوست شما گفت که قاطع باشید و تصمیم بگیرید.

بله و نکته جالب دیگه اینه که شما در این کار، خودتونو تست می کنید. تمام موفقیت هایی که در زندگیم داشتم به این خاطر بوده که باور دارم من هم می تونم. من می تونم این کارو انجام بدم، پس با خودم فکر کردم چه راه مطمئن تری وجود داره؟

 

هر کسی که در دوره راز جذب پول در اینترنت یا هر دوره دیگری شرکت میکنه، پیش خودش میگه: من قبلا این چیزها را انجام داده ام، تست کردم، این دوره با دوره های دیگر چه فرقی داره؟ همین جمله از نظر روانی، روی اونها خیلی تاثیر میذاره طوری که دیگه نمی خوان کار قبلی رو که انجام دادن و نتیجه ای هم نگرفتن، تکرار کنند اما شما گفتید: من خودمو تست می کنم و به خودم اعتماد دارم.

دقیقا!

 

 

امید جباری : “تمام موفقیت هایی که در زندگیم داشتم به این خاطر بوده که باور دارم من هم می تونم. من می تونم این کارو انجام بدم، پس با خودم فکر کردم چه راه مطمئن تری وجود داره؟

 

 

کسب اولین ۲۳ میلیون تومان

آقای جباری تنها در چند هفته اولی که در دوره شرکت کرده بود، ایده سودآوری به ذهنش رسید. این ایده مشاوره بود. این نوع کسب و کار (مشاوره) مانند تولید محصولات آموزشی، نرخ قیمت معینی ندارد، اما روش خوبی برای کسب سریع درآمد و شناخت بازار هدف تان است.

 

مشاوره تخصصی، به امید کمک کرد کسب و کار اینترنتی دیگری را نیز راه اندازی کند و درآمد خود را چند برابر کند:

 

خب، شما در دوره راز جذب پول در اینترنت شرکت کردید،حالا می خوام در مورد کسب و کار شما صحبت کنیم. در طول هشت هفته دوره راز جذب پول در اینترنت چه نتایجی گرفتید؟ چیکار کردید؟

خب وقتی من شروع کردم، زیاد به نتیجه فکر نمی کردم. فقط می خواستم یاد بگیرم. اما دو – سه هفته بعد متوجه شدم خیلی دوست دارم مهارت های ارتباطی رو به بقیه آموزش بدم. مطمئنم شما هم وقتی دوره راز جذب پول در اینترنت رو درست می کردید، این احساسو داشتید. چون اطلاعات فوق العاده ای رو در دوره آموزش میدید.

چند نفر در مورد مطالبی که می نوشتم، بهم ایمیل زدند. شاید خوش شانس بودم! به کمک دوره شما، دو مشتری خودم رو در عرض یک هفته پیدا کردم.

 

واقعا؟

بله، بدون اینکه سایتی داشته باشم. بدون اینکه ایمیلی به کسی بفرستم.

 

ما این تکنیک رو بطور کامل در دوره راز جذب پول در اینترنت، در بخش تجربه ۱۰ میلیون تومانی گفتیم.

بله

 

این تکنیک رو خود ما تست کردیم. در واقع، متوجه شدیم بسیاری از افرادی که در دوره ما شرکت می کنند، قبل از اینکه بخوان محصولی رو تولید بکنند، می خوان در اون زمینه، مشاوره بدن و این کار خیلی خوبیه، شما به یکی از مخاطبانتون مشاوره میدید، و می تونید از اون در کسب و کار خودتون استفاده کنید. خب شما چیکار کردید؟

بله، درآمد خوبی کسب کردم. با وجود مشاوران زیادی که  وجود داره، من کار خودمو می کردم و برام جالب بود که اونها تشنه اطلاعات بودند. خیلی خوب بود. اما بعد از این آموزش ها، کنجکاو شدم و شروع به تحقیق بیشتر در مورد  مهارت های اجتماعی کردم.

 

می تونید بگید چقدر از این تکنیک درآمد کسب کردید؟

حدود ۲۳ میلیون تومان در ۷ ماه.

 

یعنی چند برابر هزینه دوره راز جذب پول در اینترنت رو بدست آوردید!

آره، ۲۰ برابرش رو!

 

عالیه، خب گفتید کنجکاو شدید. چرا؟

من از قبل به موضوع مهارت های اجتماعی علاقه مند بودم و فکر می کنم خیلی ها هم علاقه مند هستند. همیشه به این موضوع فکر می کردم، و اونو دنبال می کردم. پیش خودم فکر کردم چطوری می تونم اطلاعاتم رو بصورت یک پک دربیارم. بعد اون رو به بقیه بفروشم. سه ماه در مورد مهارت های اجتماعی تحقیق کردم و در آخر، ایده ای به ذهنم رسید و همانطوری که در دوره یاد دادید، این ایده رو تست کردم. یک ایمیل ساده بعنوان تست نوشتم، و دیدم خیلی ها بهم ایمیل زدند. فکر نمی کردم زیاد جواب بگیرم چون بازار رقابتی در این زمینه زیاده!

 

جالبه! میخوام چیزی رو که گفتید، تکرار کنم. شما به موضوع مهارت های اجتماعی، برنامه ریزی و ارتباطات موثر علاقه داشتید،

اما بعضی از افراد نمی دونن به  چه چیزی علاقه دارند.

شما علاقه تونو به کسب و کار اینترنتی تبدیل کردید

روشی که ما در دوره راز جذب پول در اینترنت، آموزش میدیم دقیقا باید چه کارهایی بکنید.

وقتی می شنوم کسی، تکنیک های این دوره رو مثل شما در زمینه مهارت های اجتماعی، مدیریت و کاریزما شدن بکار برده، خیلی خوشحال میشم.

خب حالا درآمد خوبی دارید؟

بله، انتظار این درآمد رو نداشتم ولی خوب جواب میده. با وجود رقابت شدیدی که وجود داره.

 

این هدف ما در دوره راز جذب پول در اینترنت هست که اطلاعات و مهارت های خودمونو به صورت محصول دربیاریم و این اطلاعات رو در اختیار بقیه افراد قرار بدیم. نظر شما درباره این موارد چیه؟

خب من به تولید محصول و فروش اینترنتی اصلا فکر نمی کردم، چون ذهنیت خوبی درباره این کار نداشتم. دوره های خوبی سراغ نداشتم . و در عین حال در دوره شما شرکت کردم و می دونستم چه دوره ای خوبه. فکر نمی کردم کسب و کار اینترنتی، برای من مناسب باشه! من داشتم تدریس خصوصی میکردم. خیلی ها چون هزینه تدریس خصوصی من بالا بود، نمی تونستن این هزینه رو بپردازند.

پیش خودم فکر کردم. می تونم یک محصول آموزشی تولید کنم، اما چیزی که مانع این کار میشد، این بود که فکر می کردم دانش آموزها نیاز دارن بصورت حضوری یاد بگیرند.

 

یعنی باید بطور خصوصی آموزش بدی، وگرنه یاد نمی گیرن؟

دقیقا همینطوره، من حتی محصولات آموزشی دیگران رو ندیده بودم، و می دونستم که مشتریان من هم ندیدن. ولی روز یکشنبه که از خواب بیدار شدم به خودم گفتم می تونم تمام چیزهایی که به مشتریان خودم یاد دادم، بصورت پکیج آموزشی دربیارم و بدون اینکه خودم حضور داشته باشم، تدریس بکنم.

 

بعد چی شد؟

همانطوری که در دوره راز جذب پول در اینترنت آموزش دادید، من با پکیج آموزشی که درست کردم، ۲۳ میلیون تومان درآمد کسب کردم بدون اینکه حضور فیزیکی داشته باشم. این موفقیت بزرگی برای من بود چون دیدم نتیجه می گیرم، دیدم که می تونم این پکیج رو بفروشم.

 

لطفا در مورد کسب درآمد و موفقیتی که نیازی به حضور فیزیکی شما نیست، بیشتر توضیح بدید.

برای من خیلی جالب بود چون تا اون موقع، وقتی حضور فیزیکی داشتم، درآمد داشتم اما متوجه شدم اگه اطلاعات خوبی رو که بقیه دنبال اون هستند، و به این اطلاعات نیاز دارند ارائه بدم، نیازی نیست صرفا حضور فیزیکی داشته باشم. الان آزادی بیشتری را احساس می کنم. علاوه بر این، پکیج را می توانم به هزاران نفر بفروشم. و حالا لیست ایمیلم چهار برابر شده

 

 

نتایج ملموس:

رشد لیست ایمیل امید از دانشجویان دوره آکادمی رشد

رشد لیست ایمیل آقای جباری از شروع کسب و کار اینترنتی اش تا بیش از ۲۵۰۰ مشترک، کسب و کاری که

حتی وقتی خوابیده است، برای او درآمدزایی دارد.

 

نتایج ناملموس:


 

 • خریدن هر چیزی که دوست دارد بدون نگرانی در مورد هزینه آن
 • مسافرت به هرجایی در هر زمانی که دوست دارد.
 • یک همکار برای خود استخدام کرده تا بتواند بیشتر روی توسعه کسب و کار خود تمرکز کند و وقت خود را با افرادی که آنها را دوست دارد، بگذراند.

 

 

“نباید چند هزار مخاطب داشته باشم؟”

 

اگر این سوال برای شما نیز مطرح است که برای درآمد میلیونی، باید لیست ایمیل زیادی (چند هزار مخاطب به بالا) داشته باشید، کافیست آقای جباری را به خاطر بیاورید که تنها با استفاده از چند تکنیکی که در دوره راز جذب ثروت در اینترنت بطور کامل توضیح داده ایم، ایده خود را به کسب و کاری تبدیل کرد که با لیست ایمیل کم، ۲۳ میلیون تومان را تنها در ۷ ماه کسب نمود:

….

وقتی اولین بار کارم را شروع کردم، لیست ایمیل خیلی کمی داشتم، چون تازه شروع کرده بودم

 

یعنی چند نفر در لیست ایمیل شما بود؟

۲۵۰ نفر.

 

یعنی با دویست و پنجاه نفر ۲۳ میلیون تومان درآمد کسب کردید؟

بله

 

اما خیلی ها فکر می کنند باید لیست ایمیل چند صد هزاری داشته باشند تا درآمد خوبی کسب کنند!

بله اما بخاطر این بود که در دوره راز جذب پول در اینترنت یاد گرفتم با اعضای سایتم ارتباط خوبی برقرار کنم و  محصولم را به فروش برسانم. هیچ کسی هم بخاطر تبلیغات و فروش من، ناراحت نمی شد.

اما وقتی لیست مشترکین سایتم زیادتر میشد، فقط یکی از تکنیک هایی که برای جذب ترافیک در دوره راز جذب پول در اینترنت یاد گرفتم، تکنیکی که جای دیگری ندیده بودم، استفاده کردم و لیست ایمیل من چهار برابر شد. با اینکه، خیلی ها در تهران در این زمینه کار می کنند!

 

چه احساسی دارید وقتی صبح که از خواب بیدار میشی سایت تون رو باز می کنید، آمار سایت رو چک می کنید، و می بینید فروش داشتید!

من قبل از اینکه بخوابم، آمار سایت رو چک می کردم، خوب نبود اما بد هم نبود! اما وقتی صبح روز بعد از خواب بیدار میشدم، و آمار سایت رو چک می کردم، میدیدم ۱۰۰ نفر جدید فقط توی یک شب اضافه شدن، در حالیکه نه به کسی ایمیل زدم، نه مطلبی به اشتراک گذاشتم ، هیچی

فقط یکی از تکنیک های این دوره رو اجرا کردم

 

خیلی خوبه و واقعا خوشحالم که تکنیک هایی که در دوره راز جذب پول در اینترنت توضیح دادیم، رو اجرا کردید. چون ما زمان زیادی رو صرف این تکنیک ها کردیم و چیزهایی زیادی رو مثل نحوه ارسال ایمیل، تست کردیم. پس وقتی شما این موارد رو انجام میدید، نتیجه خوبی می گیرید.

دوستان شما در مورد کاری که در دو سال گذشته انجام دادی، چیزی میگن؟

دوستام با من فرق دارند، بعضی از آنها در یک شرکت کار می کنند. یا بعضی از آنها شغل آزاد دارن! اما براشون جالبه و همیشه از من می پرسند چطوری کار می کنم؟

 

نظر خودت چیه؟

فکر می کنم خیلی جالبه چون من هم قبلا مثل دوستام بودم. صبح تا شب کار می کردم و هیچ وقت فکر نمی کردم اینجوری هم میشه کار کرد.

 

وقتی روی خودتون سرمایه گذاری می کنید، و می خوایید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید. وقتی به دوره راز جذب پول در اینترنت اعتماد می کنید، و می دونید خیلی از افراد از این دوره نتیجه گرفتن، وقتی خودتونو باور می کنید، و تصمیم می گیرید روی خودتون سرمایه گذاری کنید، و تمام این تکنیک ها و متدها رو که خیلی آسون هستن، یاد می گیرید، دیگه هزینه دوره برای شما مهم نیست، زمان تونو برای تولید محصول میذارید، چون کافیه در یک هفته چند ساعت برای این کار وقت بذارید، همانطوریکه شما این کارو انجام دادید و خیلی ها این کارو انجام دادن.

آقای جباری، زندگی شما در دو سال گذشته که کسب و کار اینترنتی تون رو راه اندازی کردید، چه تغییری داشته ؟

احساس آزادی بیشتری دارم، هر موقع می خوام با دوستام بیرون میرم، مسافرت میرم، در کار قبلی از این آزادی خبری نبود! علاوه بر این، آرامش دارم، می تونم هر کاری که دوس دارم، انجام بدم.

 

 

آقای امید جباری با رشد لیست ایمیل خود، موفقیت بیشتری را در کسب و کار اینترنتی اش تجربه کرده است.

 

او می گوید:” وقتی متوجه شدم مخاطبان من تشنه دوره ای در مورد اعتماد به نفس هستند، زبانم بند آمد. این موضوع یکی از چیزهایی بود که فکر نمی کردم درآمد خوبی برام داشته باشه تا اینکه با بقیه صحبت کردم و این موضوع رو تست کردم. این دوره، برگ برنده بزرگی برای من بود. “

 

 ” هرگز فکر نمی کردم این کار اینقدر آزادی و آرامش خاطر به همراه داشته باشه!”

 

 

تمرین:


 

 1. ایده خود را تست کنید: به ۱۰ نفر از دوستان خود ایمیل بزنید یا در اینترنت مطرح کنید و ببینید واکنش آنها چیست. می توانید از جمله زیر استفاده کنید:
 • می خواهم کسب و کاری در مورد [موضوعی که می خواهید] راه اندازی کنم. مهم ترین مسئله در مورد [موضوعی که در نظرتان است] چیست؟ اگر بخواهی در مورد [موضوعی که در نظرتان است] با دوستانت صحبت کنی، چه می گویی؟

 

 1. این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و نظر خود را برای ما بفرستید.

 

5 نظر

 1. عباس نعیمی

  خیلی عالی بود,اقای جباری لطفابنده راهم راهنمایی نمایید,بنده درکارفروش بتن وتولیدتیرچه دارم ,خودم هم کانال تلگرامی دارم ,که داخل ان محتوای کارم رابرای بچه توضیح دادم ,ممنون میشم .

  • درود بر شما
   موارد زیادی هست که برای داشتن کسب و کار موفق و من جمله کسب و کار اینترنتی موفق، باید رعایت کنید. از انتخاب حوزه مناسب و سودآور گرفته تا راه اندازی و مسائل فنی و بازاریابی و فروش و …
   لطفا در زمینه کسب و کار اینترنتی مطالب سایت آکادمی رشد را دنبال کنید و اگر می خواهید در زمان کمتر به نتیجه برسید، حتما در دوره صفر تا صد کسب و کار اینترنتی آکادمی رشد شرکت کنید. موفق باشید.

 2. عیسی اسماعیل زاده

  سلام وقت بخیر به نظرم ۲۳ میلیون در ۷ ماه خیلی کار شاقی نیست درآمد ایشون الان به چه صورته؟

 3. علی روحانی

  سلام و عرض ادب
  این سه جلسه رو من مطالعه کردم راه کارهای عالی اراِیه دادین بنده از اول جلسات که مطالب رو میخواندم چیزی یا اینجور بگم ایده ای بذهنم نرسید اما امروز بخاطرم رسید که آیا میشه کتابی رو مثلا” (کتاب موفقیت ) رو بصورت الکترونیکی یا پی دی اف درست کرد بفروش رسوند اما کتاب مورد نظر برای کسی دیگر باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 2 =