صفحه اصلی / دوره صوتی جادوی سپاسگزاری

دوره صوتی جادوی سپاسگزاری

دوره صوتی جادوی سپاسگزاری

مطابق قانون جذب با تکنیک پیام ھای پنھان یا

هیپنوتراپی بی کلام (subliminal message)

دوره صوتی جادوی سپاسگزاری مطابق قانون جذب با تکنیک پیام ھای پنھان یا هیپنوتراپی بی کلام (subliminal message)

با کمک دوره صوتی جادوی سپاسگزاری با تکنیک پیام های پنهان یا subliminal message بابت داشته های خود شکر کنید و آنها را بیشتر به زندگی خود جذب کنید.

قدردانی و سپاسگزاری نکته ای در مسیر موفقیت و قانون جذب است که اغلب نادیده گرفته می شود. قانون جذب بیان می کند: افکار ما تبدیل به واقعیت می شوند و بر روی هر چیزی تمرکز کنیم (چه ثروت و پول باشد، چه سلامتی و تندرستی، و چه موفقیت و موارد دیگر)، به آن دست پیدا می کنیم.

اغلب افراد، قانون جذب را به این شکل بکار می برند: خودشان را در زندگی جدیدی تصور می کنند، جملات تاکیدی مثبتی را تکرار می کنند و بر روی چیزهایی که می خواهند تمرکز می کنند. اما یک نکته کلیدی و مهم را فراموش می کنند و آن جادوی سپاسگزاری و قدردانی است.

سپاسگزاری و قدردانی، بخش بزرگی از قانون جذب است. سپاسگزاری و قدردانی، مانند سوخت باورهای شماست و نتایج مدنظر شما را به سرعت به بار می نشاند.

جادوی سپاسگزاری و قدردانی و قانون جذب

وقتی بخاطر چیزهایی که هم اکنون دارید، سپاسگزاری می کنید، باعث تمرکز افکار تان روی آنها می شوید و هرآنچه که بدان فکر کنید، به زندگی خود جذب می کنید. بنابراین، وقتی بابت داشته هایتان سپاسگزاری می کنید، بیشتر آنها را به زندگی خود جذب می کنید.

شاید فکر کنید که چیزهای زیادی ندارید که بابت آنها شکر کنید و قدردان داشته هایتان باشید، اما همیشه چیزهایی هست (خانواده، شغل، سلامتی، حتی ذهن شما) که خیلی ها افسوس آن را می خورند. بطور مثال، اگر الان بیمار هستید، می توانید با فکر کردن به سلامتی، سلامتی بیشتری را به زندگی خود جذب کنید. هر چیزی که بابت آن شکرگزاری کنید، بیشتر می توانید آن را به زندگی خود جذب کنید.

دوره جادوی سپاسگزاری چه کمکی به شما می کند؟

این دوره با تکنیک پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج (subliminal message)، روی ذهن شما اثر می گذارد تا همیشه قدردان و سپاسگزار داشته های خود باشید. ابتدا، این دوره به شما کمک می کند داشته هایی که در زندگی خود دارید را بیرون بکشید و سپس بر روی آنها تمرکز می کنید تا آنها را بیشتر به زندگی خود جذب کنید.

اگر برای رسیدن به اهداف خود از قانون جذب استفاده می کنید، اما بابت داشته های خود شکرگزاری نمی کنید، ممکن است داشته های خود را نیز از دست بدهید. با دوره جادوی سپاسگزاری، سرعت جذب موفقیت خود را چند برابر کنید: به جای فکر کردن به چیزهایی که ندارید، بر روی داشته های خود تمرکز کرده و شکرگزار آنها باشید تا آنها را مانند آهنربا بیشتر به سمت خود جذب کنید.

 

دکمه خرید آنلاین دوره موفقیت با مدیتیشن

جملات تاکیدی مثبت مورد استفاده در دوره

جادوی سپاسگزاری

پیشنهاد می کنیم ابتدا این جملات را بخوانید و سپس به فایل های دوره جادوی سپاسگزاری گوش کنید.

 • من به جادوی سپاسگزاری و شکرگزاری اعتقاد دارم.
 • بابت داشته هایم در زندگی شکرگزاری می کنم.
 • من همیشه شکرگزار داشته هایم هستم.
 • من مرتبا بابت داشته هایم شکرگزاری می کنم.
 • من بابت تمام خوشبختی هایی که دارم، شکرگزاری می کنم.
 • من بابت تمام چیزهای مثبتی که در زندگی ام دارم، شکرگزاری می کنم.
 • من هر روز شکرگزاری می کنم.
 • چیزهای زیادی برای شکرگزاری در زندگی من وجود دارد.
 • من بابت سلامتی ام شکر می کنم.
 • من بابت دوستانی که دارم، شکر می کنم.
 • من بابت خانواده ای که دارم، شکر می کنم.
 • من بابت ذهن و جسم خود، شکر می کنم.
 • من بابت توانایی خود برای پشرفت شکر می کنم.
 • تمام چیزهایی که شکرگزار آنها هستم، بیشتر در زندگی من ظاهر می شود.

 

پیام پنھان یا subliminal massages چیست؟

پیام های پنهان پیام های مخفی هستند که بطور مستقیم بدون آگاهی فرد و بدون سدی که مانع ورود آنها شود وارد ذهن ناخودآگاه می شوند. دستورات پنهان از طریق کانال های صوتی و تصویری منتقل میشوند.
با استفاده درست از تاکیدات پنهان می توانید پتانسیل واقعی خود را برای رسیدن به خواسته هایتان آزاد کنید. با استفاده مداوم از تاکیدات پنهان (تکنیک پیام پنهان یا هیپنوتراپی بی کلام) می توانید رفتار، اعتقادات و باورهای خود را بدون دخالت ذهن خودآگاه و منطقی خود، تغییر دهید!
تاکیدات ظاهر شده توسط صدا خیلی سریع خود را نشان می دهند و با آگاهی کامل نمی توان آنها را درک کرد اما ضمیر ناخودآگاه زبان آنها را درک می کند.

پیام های پنهان یک درمان سریع در زمینهٴ تغییر باورهای ناخودآگاه است که انجام این تکنیک به تغییر فرکانس های ذهنی کمک می کند.
سیستم انرژی بدن سر چشمهٴ احساسات منفی و مثبتی است که ما در طول زندگی روزانه احساس می کنیم و ایجاد هر حسّ منفی در ذهن، موجب ایجاد یک فرکانس منفی می شود، که این اختلال باعث محدود کردن باورهای مثبت در ذهن، ناتوانی هارمونی ذهن و بدن و اختلال سیستم اعصاب می شود.
تاثیرات جانبی این اختلالات می تواند هم به صورت فیزیکی مانند درد های کمر، پا، سر درد، بیماری کلیه، مشکلات قلبی، بیماری خونی، سرطان و غیره باشد و هم به صورت مشکلات روحی مانند افسردگی، اضطراب، وسواس، کمبود اعتماد به نفس، مشکلات خانوادگی و عصبانیت های مداوم و حتی چاقی و غیره شود.
امروزه ثابت شده که عدم هماهنگی روح و ذهن دلیل اولیهٴ درد های جسمی می باشد، و به استناد این واقعیت تکنیک پیام های پنهان یا Subliminal Message جهت بر طرف کردن بیماری های فیزیکی و جسمی از طریق هم آهنگ کردن سیستم انرژی و ذهن به کار می رود.

 

ویدیوی تعریف پیام پنهان یا Subliminal Message:

پیام های پنهان چگونه کار می کند؟

در یک آزمایش پیام پنهان چای سرد (لیپتون سرد) بر روی صفحه تلویزیون فلش زد و سپس به شرکت کنندگان پیشنهاد شد بین دو برند تجاری لیپتون سرد و رودز (Roods) گرم یکی را انتخاب کنند. نتایج نشان داد شرکت کنندگانی که تحت تأثیر پیام پنهان قرار گرفته اند به عبارتی ۱۷۷ نفر از شرکت کنندگان لیپتون سرد را نسبت به رودز گرم انتخاب کردند.
این به این معنی است که اگر پیام پنهان مرتبط با هدف باشد بسیار موثر است.

پیام های پنهان از دید علمی

بحث های زیادی شده در مورد اثبات علمی پیام های پنهان شده. در ابتدا، از تکنیک پیام های پنهان در سینماها، برای افزایش فروش نوشابه، پیام آن روی پرده سینما به نمایش در می آمد و با این کار بینندگان تشویق می شدند که خرید بیشتری از این برند را داشته باشند. به هر حال، این روش در این مورد موفق بوده و ثابت کرده است که می توان اطلاعات را به صورت کنترل شده به ذهن ارسال نمود.
پیام های پنهان به سرعت بسیار بالایی که ذهن خودآگاه ما نمی تواند آن را درک کند ارائه می شود و مغز انسان به صورتی طراحی شده است که این اطلاعات را می تواند بدون اطلاع فرد دریافت کند و این امر اجازه می دهد تصاویر و تاکیدات به ناخوداگاه انسان بروند. یکی از مطالعات اخیر نشان داد که مسیر های عصبی شنوایی و بینایی مستقیما به امیگدال متصل است، چه ما از آن آگاه باشیم چه نباشیم.

درست همانگونه که تصاویر می تواند به قدرت ذهن نفوذ کند همین اثرات را در اطلاعات صوتی هم می توان بدست آورد. رایج ترین روش برای انجام این کار، استفاده از پیام های پنهان در زیر آهنگ های صوتی مناسب است مانند موسیقی های صدای طبیعت. این موسیقی ها می تواند خودآگاه فرد را مشغول کند و اجازه دهد که ناخودآگاه روی پیام های پنهان درون موسیقی تمرکز کند.
این پیام ها در سطوح بسیار پایین که برای گوش انسان قابل شنوایی نیست پخش می شوند اما ناخودآگاه انسان به راحتی می تواند آنها را بشنود. بررسی دیگری که در این زمینه انجام شد، نشان داد که پردازش اطلاعات بدون آگاهی می تواند ذهن را آموزش دهد و این فرآیند می تواند در رفتار و تصمیم گیری ما تاثیر گذار باشد.

 

چرا پیام های پنهان یا هیپنوتراپی بی کلام ؟

پیام های های پنهان روش قدرتمندی است که با دور زدن آگاهی و دلایل منطقی به ذهن ناخودآگاه نفوذ می کند.
هر تغییری که می خواهید در ذهنتان ایجاد کنید به راحتی با آگاهی تان نمی شود و شما باید آن را در ناخودآگاه خود ایجاد کنید.
زمانی که می خواهید چیزی را تغییر دهید و تلاش تان را می کنید اما نتایج خوبی بدست نمی آورید بدانید که باورهای محدود کننده شما اجازه نمی دهند و شما باید آنها را حذف کنید و افکار جدید را جایگزین کنید. این فرایند از طریق ذهن ناخودآگاه انجام می شود.
پیام های پنهان روشی قدرتمند، آسان و موثر برای ارتباط برقرار کردن دوستانه با ریشه ذهن ناخودآگاه است. پیام های پنهان به طور گسترده مورد بررسی و تحقیق قرار گرفته و با گذشت زمان ثابت شده است که بهترین روش برای ایجاد تغییرات عمیق در ناخودآگاه است. این روش می تواند توسط هر کسی انجام شود و نتایج آن را ببیند. راحتی استفاده از تکنیک پیام های پنهان هم بسیار مورد محبوبیت قرار گرفته است.
این تکنیک معروف توسط نخبگان ، شرکت های معروف، فیلم های سینمایی و همه جا حتی در میان مردم مورد استفاده قرار گرفته است.

تفاوت پیام های پنهان با هیپنوتراپی

مزیتی که فایل پیام های پنهان یا subliminal message نسبت به فایل های هیپنوتراپی دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید. می توانید در حین رانندگی، انجام کارهای خانه، مطالعه، مراقبت از کودکان، زمانی که در محل کار مشغول به کار هستید، یا حتی در حال پیاده روی و انجام تمرینات ورزشی نیز به این فایل ها گوش داده و نتایج عالی از تمرینات بگیرید.

چگونه به فایل پیام های پنهان گوش کنید؟

توصیه می کنیم هر روز، حداقل یکبار به فایل پیام های پنهان گوش دهید. همچنین بهتر است در حالت آرامش به این فایل ها گوش دهید. هر چند این دوره های صوتی را هنگام کار نیز می توانید گوش دهید. موقع کار، کافیست چند بار گوش دهید تا این فایل ها اثر خود را داشته باشند. همچنین لازم نیست از هدفون برای گوش دادن به فایل ها استفاده کنید. هرچند استفاده از هدفون توصیه می شود.

همچنین از آنجایی که هنگام خواب، مغز آمادگی بیشتری برای دریافت اطلاعات جدید دارد، بهتر است موقع خواب به این فایل ها گوش دهید. هنگام خواب، ذهن خودآگاه استراحت می کند و دسترسی به ذهن ناخودآگاه آسانتر است. در حین خواب، اطلاعات جدیدی که در طول روز کسب کرده اید را پردازش می کنید و در این هنگام، اطلاعات در ذهن ناخودآگاه شما بیشتر ذخیره می شود. بنابراین، گوش دادن به فایل پیام های پنهان، حین خواب می تواند اثرات بهتری داشته باشد.

 

گارانتی بازگشت وجه

ما در آکادمی رشد، اثربخشی محصولاتی که ارائه می کنیم را تضمین می کنیم. چنانچه از محصولات ارائه شده، راصی نباشید می توانید مبلغ سرمایه گذاری خود را پس بگیرید. پس با خیال راحت، محصولات آکادمی رشد را تهیه نمایید.

 

دکمه خرید آنلاین دوره موفقیت با مدیتیشن

چنانچه سوالی در مورد دوره دارید، با ما تماس بگیرید یا ایمیل بفرستید.

۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم.

۰۹۳۹۴۸۸۲۶۵۹

[email protected]

[email protected]