صفحه اصلی / دوره صوتی جذب پول فراوان

دوره صوتی جذب پول فراوان

دوره صوتی جذب پول فراوان

جذب پول فراوان با تکنیک پیام ھای پنھان یا هیپنوتراپی بی کلام (subliminal message)

دوره صوتی جذب پول فراوان با تکنیک پیام های پنهان یا subliminal message قدرت شگفت انگیز ذهن ناخودآگاه

با کمک دوره صوتی جذب پول فراوان با تکنیک پیام های پنهان یا subliminal message از قدرت شگفت انگیز ذهن ناخودآگاه خود استفاده کرده و پول فراوانی را به زندگی خود جذب کنید.

 

دوره جذب پول فراوان برای شماست اگر:

 • می خواهید پول و ثروت فراوانی را به زندگی خود جذب کنید.
 • می خواهید با کسب درآمد زیاد و استقلال مالی، به آرزوها و خواسته های خود برسید.
 • می خواهید مانند افرادی باشید که از قدرت فکر و ذهن و از قانون جذب برای کسب درآمد بیشتر و جذب پول فراوان استفاده می کنند.

قانون جذب توسط فیلم و کتاب معروف راز مشهور شد. به زبان ساده قانون جذب می گوید: شما همان چیزی را در واقعیت بدست می آورید که بیشتر به آن فکر کرده و روی آن تمرکز می کنید. طبق قانون جذب، می توانید با کنترل افکار و ذهن خود، چیزهایی که می خواهید را به زندگی خود جذب کنید. یعنی افکار شما، روی آنچه بدست می آورید اثر می گذارد و شما بدانچه بیشتر فکر کنید، دست پیدا می کنید.

دوره جذب پول فراوان مانند دیگر دوره هایی که با تکنیک پیام های پنهان یا سابلیمینال در سایت آکادمی رشد عرضه شده است، طبق قانون جذب بوده و تفاوت این دوره با دوره های دیگر، در اینست که بر روی جذب پول تمرکز می کند. دوره جذب پول فراوان، با هماهنگ کردن ذهن ناخودآگاه و اهداف آگاهانه شما برای جذب پول و موفقیت به زندگی اثر خود را می گذارد. یعنی، علاوه بر اینکه افکار، اعمال و رفتارهای آگاهانه شما با موفقیت تان همراستا خواهد بود، ذهن ناخودآگاه شما نیز بر روی جذب پول تمرکز خواهد کرد و با افزایش انرژی، منجر به برآورده شدن خواسته ها و بالا بردن بازدهی تان خواهد شد.

 

دوره جذب پول فراوان به شما کمک می کند تا:

 • با برنامه ریزی مجدد ذهن تان، پول فراوان را به زندگی خود جذب کنید و به استقلال مالی برسید.
 • ذهن ناخودآگاه خود را با اهداف تان برای جذب پول هماهنگ کنید.
 • موانع ذهنی که سد راه موفقیت شما می شود را از بین برده و انرژی و افکار منفی را از خود دور سازید.
 • ذهن خود را برای افکار مثبت پایدار برنامه ریزی کنید.
 • در ذهن خود روی این باور تمرکز کنید که از قانون جذب بهره خواهید برد و به استقلال مالی خواهید رسید.
 • بطور ناخودآگاه انگیزه و اشتیاق لازم برای جذب پول و رسیدن به آرزوها و خواسته های خود را پیدا کنید.

 

افرادی که از قانون جذب نتیجه گرفته اند، هم بطور خودآگاه به آن ایمان دارند و هم بطور ناخودآگاه، ذهن آنها به آرزوها و خواسته هایشان توجه می کند. هیچ افکار منفی ندارند که سد راه موفقیت آنها شود. این افراد وقتی چیزی را می خواهند، می دانند که به آن دست پیدا خواهند کرد. این همان نکته ای است که در اثر قانون جذب، منجر به موفقیت می شود. یعنی هم باور کامل به قانون جذب و هم هماهنگی بین اعمال و افکار با ذهن ناخودآگاه.

حتی اگر افکار و اعمال شما، بطور خودآگاه هماهنگ با قانون جذب پیش رود، افکار منفی و شک و تردیدهایی در اعماق ذهن تان وجود خواهند داشت که جلوی موفقیت شما را خواهد گرفت. دوره هایی که با تکنیک پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج در آکادمی رشد عرضه شده است، برای زدودن این افکار منفی و شک و تردیدها طراحی شده و باعث هماهنگی بین ذهن ناخودآگاه و افکار و اعمال خودآگاه می شود.

دوره جذب پول فراوان، کاری می کند که ذهن، بدن و ذهن ناخودآگاه شما همسو شده و بر روی جذب پول تمرکز کنند، در نتیجه، با تکنیک پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج، پول قراوان به زندگی شما سرازیر می شود.

 

دکمه خرید آنلاین دوره موفقیت با مدیتیشن

جملات تاکیدی مثبت مورد استفاده در دوره

جذب پول فراوان

پیشنهاد می کنیم ابتدا این جملات را بخوانید و سپس به فایل های دوره جذب پول فراوان گوش کنید.

 • من پول را به زندگی ام جذب می کنم.
 • پول به طرف من جذب می شود.
 • پول به زندگی ام وارد می شود.
 • من خودم را به عنوان یک فرد ثروتمند می بینم.
 • من از موفقیتم لذت می برم.
 • هدف من جذب پول فراوان است و موفق خواهم شد.
 • من ۱۰۰ درصد متعهدم که پول را به زندگی ام بیاورم.
 • ذهن و بدن من، همه در جهت تعالی و پیشرفت حرکت می کنند.
 • درآمد من بیشتر و بیشتر می شود.
 • من در حال رسیدن به استقلال مالی هستم.
 • من استقلال مالی دارم.
 • من دوست دارم ثروتمند شوم.
 • من سزاوار استقلال مالی در زندگی ام هستم.
 • من و فراوانی، یکی هستیم.
 • من معتقدم هر کسی می تواند ثروتمند باشد از جمله خودم.
 • من هم اکنون پول زیادی جمع می کنم.
 • ذهن من، آهنربای قوی ای برای جذب ایده ها و فرصت های سودآور است.
 • ثروت عظیمی در حال آمدن به سمت من است.
 • من فرد موفقی هستم چون می دانم چه می خواهم و دنبال آن هستم.
 • به راحتی و بدون زحمت، پولدار می شوم.
 • من موفقیت را به سبک خودم تعریف می کنم.

 

پیام پنھان یا subliminal massages چیست؟

پیام های پنهان پیام های مخفی هستند که بطور مستقیم بدون آگاهی فرد و بدون سدی که مانع ورود آنها شود وارد ذهن ناخودآگاه می شوند. دستورات پنهان از طریق کانال های صوتی و تصویری منتقل میشوند.
با استفاده درست از تاکیدات پنهان می توانید پتانسیل واقعی خود را برای رسیدن به خواسته هایتان آزاد کنید. با استفاده مداوم از تاکیدات پنهان (تکنیک پیام پنهان یا هیپنوتراپی بی کلام) می توانید رفتار، اعتقادات و باورهای خود را بدون دخالت ذهن خودآگاه و منطقی خود، تغییر دهید!
تاکیدات ظاهر شده توسط صدا خیلی سریع خود را نشان می دهند و با آگاهی کامل نمی توان آنها را درک کرد اما ضمیر ناخودآگاه زبان آنها را درک می کند.

پیام های پنهان یک درمان سریع در زمینهٴ تغییر باورهای ناخودآگاه است که انجام این تکنیک به تغییر فرکانس های ذهنی کمک می کند.
سیستم انرژی بدن سر چشمهٴ احساسات منفی و مثبتی است که ما در طول زندگی روزانه احساس می کنیم و ایجاد هر حسّ منفی در ذهن، موجب ایجاد یک فرکانس منفی می شود، که این اختلال باعث محدود کردن باورهای مثبت در ذهن، ناتوانی هارمونی ذهن و بدن و اختلال سیستم اعصاب می شود.
تاثیرات جانبی این اختلالات می تواند هم به صورت فیزیکی مانند درد های کمر، پا، سر درد، بیماری کلیه، مشکلات قلبی، بیماری خونی، سرطان و غیره باشد و هم به صورت مشکلات روحی مانند افسردگی، اضطراب، وسواس، کمبود اعتماد به نفس، مشکلات خانوادگی و عصبانیت های مداوم و حتی چاقی و غیره شود.
امروزه ثابت شده که عدم هماهنگی روح و ذهن دلیل اولیهٴ درد های جسمی می باشد، و به استناد این واقعیت تکنیک پیام های پنهان یا Subliminal Message جهت بر طرف کردن بیماری های فیزیکی و جسمی از طریق هم آهنگ کردن سیستم انرژی و ذهن به کار می رود.

 

ویدیوی تعریف پیام پنهان یا Subliminal Message:

پیام های پنهان چگونه کار می کند؟

در یک آزمایش پیام پنهان چای سرد (لیپتون سرد) بر روی صفحه تلویزیون فلش زد و سپس به شرکت کنندگان پیشنهاد شد بین دو برند تجاری لیپتون سرد و رودز (Roods) گرم یکی را انتخاب کنند. نتایج نشان داد شرکت کنندگانی که تحت تأثیر پیام پنهان قرار گرفته اند به عبارتی ۱۷۷ نفر از شرکت کنندگان لیپتون سرد را نسبت به رودز گرم انتخاب کردند.
این به این معنی است که اگر پیام پنهان مرتبط با هدف باشد بسیار موثر است.

پیام های پنهان از دید علمی

بحث های زیادی شده در مورد اثبات علمی پیام های پنهان شده. در ابتدا، از تکنیک پیام های پنهان در سینماها، برای افزایش فروش نوشابه، پیام آن روی پرده سینما به نمایش در می آمد و با این کار بینندگان تشویق می شدند که خرید بیشتری از این برند را داشته باشند. به هر حال، این روش در این مورد موفق بوده و ثابت کرده است که می توان اطلاعات را به صورت کنترل شده به ذهن ارسال نمود.
پیام های پنهان به سرعت بسیار بالایی که ذهن خودآگاه ما نمی تواند آن را درک کند ارائه می شود و مغز انسان به صورتی طراحی شده است که این اطلاعات را می تواند بدون اطلاع فرد دریافت کند و این امر اجازه می دهد تصاویر و تاکیدات به ناخوداگاه انسان بروند. یکی از مطالعات اخیر نشان داد که مسیر های عصبی شنوایی و بینایی مستقیما به امیگدال متصل است، چه ما از آن آگاه باشیم چه نباشیم.

درست همانگونه که تصاویر می تواند به قدرت ذهن نفوذ کند همین اثرات را در اطلاعات صوتی هم می توان بدست آورد. رایج ترین روش برای انجام این کار، استفاده از پیام های پنهان در زیر آهنگ های صوتی مناسب است مانند موسیقی های صدای طبیعت. این موسیقی ها می تواند خودآگاه فرد را مشغول کند و اجازه دهد که ناخودآگاه روی پیام های پنهان درون موسیقی تمرکز کند.
این پیام ها در سطوح بسیار پایین که برای گوش انسان قابل شنوایی نیست پخش می شوند اما ناخودآگاه انسان به راحتی می تواند آنها را بشنود. بررسی دیگری که در این زمینه انجام شد، نشان داد که پردازش اطلاعات بدون آگاهی می تواند ذهن را آموزش دهد و این فرآیند می تواند در رفتار و تصمیم گیری ما تاثیر گذار باشد.

 

چرا پیام های پنهان یا هیپنوتراپی بی کلام ؟

پیام های های پنهان روش قدرتمندی است که با دور زدن آگاهی و دلایل منطقی به ذهن ناخودآگاه نفوذ می کند.
هر تغییری که می خواهید در ذهنتان ایجاد کنید به راحتی با آگاهی تان نمی شود و شما باید آن را در ناخودآگاه خود ایجاد کنید.
زمانی که می خواهید چیزی را تغییر دهید و تلاش تان را می کنید اما نتایج خوبی بدست نمی آورید بدانید که باورهای محدود کننده شما اجازه نمی دهند و شما باید آنها را حذف کنید و افکار جدید را جایگزین کنید. این فرایند از طریق ذهن ناخودآگاه انجام می شود.
پیام های پنهان روشی قدرتمند، آسان و موثر برای ارتباط برقرار کردن دوستانه با ریشه ذهن ناخودآگاه است. پیام های پنهان به طور گسترده مورد بررسی و تحقیق قرار گرفته و با گذشت زمان ثابت شده است که بهترین روش برای ایجاد تغییرات عمیق در ناخودآگاه است. این روش می تواند توسط هر کسی انجام شود و نتایج آن را ببیند. راحتی استفاده از تکنیک پیام های پنهان هم بسیار مورد محبوبیت قرار گرفته است.
این تکنیک معروف توسط نخبگان ، شرکت های معروف، فیلم های سینمایی و همه جا حتی در میان مردم مورد استفاده قرار گرفته است.

تفاوت پیام های پنهان با هیپنوتراپی

مزیتی که فایل پیام های پنهان یا subliminal message نسبت به فایل های هیپنوتراپی دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید. می توانید در حین رانندگی، انجام کارهای خانه، مطالعه، مراقبت از کودکان، زمانی که در محل کار مشغول به کار هستید، یا حتی در حال پیاده روی و انجام تمرینات ورزشی نیز به این فایل ها گوش داده و نتایج عالی از تمرینات بگیرید.

چگونه به فایل پیام های پنهان گوش کنید؟

توصیه می کنیم هر روز، حداقل یکبار به فایل پیام های پنهان گوش دهید. همچنین بهتر است در حالت آرامش به این فایل ها گوش دهید. هر چند این دوره های صوتی را هنگام کار نیز می توانید گوش دهید. موقع کار، کافیست چند بار گوش دهید تا این فایل ها اثر خود را داشته باشند. همچنین لازم نیست از هدفون برای گوش دادن به فایل ها استفاده کنید. هرچند استفاده از هدفون توصیه می شود.

همچنین از آنجایی که هنگام خواب، مغز آمادگی بیشتری برای دریافت اطلاعات جدید دارد، بهتر است موقع خواب به این فایل ها گوش دهید. هنگام خواب، ذهن خودآگاه استراحت می کند و دسترسی به ذهن ناخودآگاه آسانتر است. در حین خواب، اطلاعات جدیدی که در طول روز کسب کرده اید را پردازش می کنید و در این هنگام، اطلاعات در ذهن ناخودآگاه شما بیشتر ذخیره می شود. بنابراین، گوش دادن به فایل پیام های پنهان، حین خواب می تواند اثرات بهتری داشته باشد.

 

گارانتی بازگشت وجه

ما در آکادمی رشد، اثربخشی محصولاتی که ارائه می کنیم را تضمین می کنیم. چنانچه از محصولات ارائه شده، راصی نباشید می توانید مبلغ سرمایه گذاری خود را پس بگیرید. پس با خیال راحت، محصولات آکادمی رشد را تهیه نمایید.

 

دکمه خرید آنلاین دوره موفقیت با مدیتیشن

چنانچه سوالی در مورد دوره دارید، با ما تماس بگیرید یا ایمیل بفرستید.

۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم.

۰۹۳۹۴۸۸۲۶۵۹

[email protected]

[email protected]