صفحه اصلی / دوره صوتی رهایی از قرض و بدهی

دوره صوتی رهایی از قرض و بدهی

دوره صوتی رهایی از قرض و بدهی

مطابق قانون جذب با تکنیک پیام ھای پنھان یا هیپنوتراپی بی کلام (subliminal message)

دوره صوتی رهایی از قرض و بدهی مطابق قانون جذب با تکنیک پیام ھای پنھان یا هیپنوتراپی بی کلام (subliminal message)

با کمک دوره صوتی رهایی از قرض و بدهی با تکنیک پیام های پنهان یا subliminal message ذهن خود را از نو برنامه ریزی کنید تا افکارتان مثبت شده و از شر قرض و بدهی های خود خلاص شوید.

 

دوره رهایی از قرض و بدهی برای شماست اگر:

 • تحت فشار مالی ناشی از قرض و بدهی، وام، رهن یا نرخ های بهره بالا هستید.
 • در پرداخت بدهی های خود مشکل دارید.
 • احساسی خرید می کنید و چیزهایی را می خرید که در واقع به آنها نیازی ندارید.
 • زیاد کار می کنید تا بدهی های خود را صاف کنید و در نهایت، پولی برای خودتان نمی ماند.
 • قرض و بدهی ها، شما را تحت فشار و استرس زیاد قرار می دهد.
 • می بینید افرادی که درآمد کمتری نبست به شما دارند اما قرض و  بدهی ندارند و حتی پول خود را پس انداز می کنند.

مجبور نیستید همیشه تحت فشار قرض و بدهی باشید. دوره رهایی از قرض و بدهی، موجب تمرکز شما روی بدهی و قرض هایتان می شود تا در اسرع وقت از زیر بار قرض و بدهی خلاص شوید. با گوش کردن به فایل های دوره رهایی از قرض و بدهی، ذهن تان آزاد شده و برنامه ای روشن برای پرداخت بدهی ها خواهید ریخت و از بار سنگین قرض و بدهی ها خلاصی خواهید یافت.

دوره رهایی از قرض و بدهی چگونه به شما کمک می کند؟

طبق قانون جذب، افکار شما تبدیل به واقعیت می شود. با تمرکز بر کاهش بدهی ها و حذف آنها و قدم برداشتن در راستای این هدف، از قرض و بدهی ها خلاصی می یابید. دوره رهایی از قرض و بدهی، با تکنیک پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج، شما را ۱۰۰ درصد متعهد به این موضوع می کند و ذهن ناخودآگاه شما بر روی این هدف تمرکز می کند تا به موفقیت برسید.

 

با شرکت در دوره رهایی از قرض و بدهی :

 • ذهن خود را از نو برنامه ریزی می کنید تا بر روی رهایی از قرض و بدهی تمرکز کنید.
 • ذهن ناخودآگاه خود را برای رهایی از قرض و بدهی همراه خود می کنید.
 • موانع ذهنی را که مانع موفقیت شما می شوند، از میان برمی دارید و انگیزه لازم برای رهایی از قرض و بدهی را پیدا می کنید.
 • به ذهن خود می آموزید که قوی باشد و در مقابل خریدهای احساسی(خریدن چیزهایی که به آنها نیاز ندارید) به شما کمک می کند.
 • ذهن خود را آرام و ریلکس می کنید تا برای پرداختن بدهی هایی که دارید، برنامه ریزی کند و بهترین راهکارهای رهایی از قرض و بدهی را به شما الهام نماید.
 • به ذهن خود می آموزید بجای خرج کردن، به پس انداز کردن روی آورد.

 

دوره رهایی از قرض و بدهی با تکنیک پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج، به شما کمک می کند ذهن خود را از نو برنامه ریزی کنید و مانند افرادی که کنترل پول و قرض و بدهی خود را به دست می گیرند، باشید. با شرکت در این دوره، علاوه بر اینکه بر روی رهایی از قرض و بدهی تمرکز می کنید، ذهن شما جوری برنامه ریزی می شود که برای همیشه از شر قرض و بدهی خلاصی یابید.

 

دکمه خرید آنلاین دوره موفقیت با مدیتیشن

جملات تاکیدی مثبت مورد استفاده در دوره

رهایی از قرض و بدهی

پیشنهاد می کنیم ابتدا این جملات را بخوانید و سپس به فایل های دوره رهایی از قرض و بدهی گوش کنید.

 • من در حال رهایی از بدهی و قرض هایم هستم.
 • بدهی های من در حال کاهش است.
 • من پول هایم را پس انداز می کنم.
 • من به زودی از شر بدهی هایم خلاص خواهم شد.
 • کنترل پول هایم در دستان من است.
 • من برای پول هایم برنامه دارم.
 • من در برابر خریدهای احساسی مقاومت می کنم.
 • من بدهی هایم را مدیریت می کنم.
 • کنترل کامل پول هایم در دستانم است.
 • من برنامه کامل و جامع مالی دارم.
 • من برتامه دقیقی برای مدیریت پول هایم می ریزم.
 • من روی پول خردهایم حساب می کنم.
 • من از پس انداز پول هایم لذت می برم.
 • پس انداز کردن پول، برای من عادی است.
 • من برای آینده ام پس انداز می کنم.

 

پیام پنھان یا subliminal massages چیست؟

پیام های پنهان پیام های مخفی هستند که بطور مستقیم بدون آگاهی فرد و بدون سدی که مانع ورود آنها شود وارد ذهن ناخودآگاه می شوند. دستورات پنهان از طریق کانال های صوتی و تصویری منتقل میشوند.
با استفاده درست از تاکیدات پنهان می توانید پتانسیل واقعی خود را برای رسیدن به خواسته هایتان آزاد کنید. با استفاده مداوم از تاکیدات پنهان (تکنیک پیام پنهان یا هیپنوتراپی بی کلام) می توانید رفتار، اعتقادات و باورهای خود را بدون دخالت ذهن خودآگاه و منطقی خود، تغییر دهید!
تاکیدات ظاهر شده توسط صدا خیلی سریع خود را نشان می دهند و با آگاهی کامل نمی توان آنها را درک کرد اما ضمیر ناخودآگاه زبان آنها را درک می کند.

پیام های پنهان یک درمان سریع در زمینهٴ تغییر باورهای ناخودآگاه است که انجام این تکنیک به تغییر فرکانس های ذهنی کمک می کند.
سیستم انرژی بدن سر چشمهٴ احساسات منفی و مثبتی است که ما در طول زندگی روزانه احساس می کنیم و ایجاد هر حسّ منفی در ذهن، موجب ایجاد یک فرکانس منفی می شود، که این اختلال باعث محدود کردن باورهای مثبت در ذهن، ناتوانی هارمونی ذهن و بدن و اختلال سیستم اعصاب می شود.
تاثیرات جانبی این اختلالات می تواند هم به صورت فیزیکی مانند درد های کمر، پا، سر درد، بیماری کلیه، مشکلات قلبی، بیماری خونی، سرطان و غیره باشد و هم به صورت مشکلات روحی مانند افسردگی، اضطراب، وسواس، کمبود اعتماد به نفس، مشکلات خانوادگی و عصبانیت های مداوم و حتی چاقی و غیره شود.
امروزه ثابت شده که عدم هماهنگی روح و ذهن دلیل اولیهٴ درد های جسمی می باشد، و به استناد این واقعیت تکنیک پیام های پنهان یا Subliminal Message جهت بر طرف کردن بیماری های فیزیکی و جسمی از طریق هم آهنگ کردن سیستم انرژی و ذهن به کار می رود.

 

ویدیوی تعریف پیام پنهان یا Subliminal Message:

پیام های پنهان چگونه کار می کند؟

در یک آزمایش پیام پنهان چای سرد (لیپتون سرد) بر روی صفحه تلویزیون فلش زد و سپس به شرکت کنندگان پیشنهاد شد بین دو برند تجاری لیپتون سرد و رودز (Roods) گرم یکی را انتخاب کنند. نتایج نشان داد شرکت کنندگانی که تحت تأثیر پیام پنهان قرار گرفته اند به عبارتی ۱۷۷ نفر از شرکت کنندگان لیپتون سرد را نسبت به رودز گرم انتخاب کردند.
این به این معنی است که اگر پیام پنهان مرتبط با هدف باشد بسیار موثر است.

پیام های پنهان از دید علمی

بحث های زیادی شده در مورد اثبات علمی پیام های پنهان شده. در ابتدا، از تکنیک پیام های پنهان در سینماها، برای افزایش فروش نوشابه، پیام آن روی پرده سینما به نمایش در می آمد و با این کار بینندگان تشویق می شدند که خرید بیشتری از این برند را داشته باشند. به هر حال، این روش در این مورد موفق بوده و ثابت کرده است که می توان اطلاعات را به صورت کنترل شده به ذهن ارسال نمود.
پیام های پنهان به سرعت بسیار بالایی که ذهن خودآگاه ما نمی تواند آن را درک کند ارائه می شود و مغز انسان به صورتی طراحی شده است که این اطلاعات را می تواند بدون اطلاع فرد دریافت کند و این امر اجازه می دهد تصاویر و تاکیدات به ناخوداگاه انسان بروند. یکی از مطالعات اخیر نشان داد که مسیر های عصبی شنوایی و بینایی مستقیما به امیگدال متصل است، چه ما از آن آگاه باشیم چه نباشیم.

درست همانگونه که تصاویر می تواند به قدرت ذهن نفوذ کند همین اثرات را در اطلاعات صوتی هم می توان بدست آورد. رایج ترین روش برای انجام این کار، استفاده از پیام های پنهان در زیر آهنگ های صوتی مناسب است مانند موسیقی های صدای طبیعت. این موسیقی ها می تواند خودآگاه فرد را مشغول کند و اجازه دهد که ناخودآگاه روی پیام های پنهان درون موسیقی تمرکز کند.
این پیام ها در سطوح بسیار پایین که برای گوش انسان قابل شنوایی نیست پخش می شوند اما ناخودآگاه انسان به راحتی می تواند آنها را بشنود. بررسی دیگری که در این زمینه انجام شد، نشان داد که پردازش اطلاعات بدون آگاهی می تواند ذهن را آموزش دهد و این فرآیند می تواند در رفتار و تصمیم گیری ما تاثیر گذار باشد.

 

چرا پیام های پنهان یا هیپنوتراپی بی کلام ؟

پیام های های پنهان روش قدرتمندی است که با دور زدن آگاهی و دلایل منطقی به ذهن ناخودآگاه نفوذ می کند.
هر تغییری که می خواهید در ذهنتان ایجاد کنید به راحتی با آگاهی تان نمی شود و شما باید آن را در ناخودآگاه خود ایجاد کنید.
زمانی که می خواهید چیزی را تغییر دهید و تلاش تان را می کنید اما نتایج خوبی بدست نمی آورید بدانید که باورهای محدود کننده شما اجازه نمی دهند و شما باید آنها را حذف کنید و افکار جدید را جایگزین کنید. این فرایند از طریق ذهن ناخودآگاه انجام می شود.
پیام های پنهان روشی قدرتمند، آسان و موثر برای ارتباط برقرار کردن دوستانه با ریشه ذهن ناخودآگاه است. پیام های پنهان به طور گسترده مورد بررسی و تحقیق قرار گرفته و با گذشت زمان ثابت شده است که بهترین روش برای ایجاد تغییرات عمیق در ناخودآگاه است. این روش می تواند توسط هر کسی انجام شود و نتایج آن را ببیند. راحتی استفاده از تکنیک پیام های پنهان هم بسیار مورد محبوبیت قرار گرفته است.
این تکنیک معروف توسط نخبگان ، شرکت های معروف، فیلم های سینمایی و همه جا حتی در میان مردم مورد استفاده قرار گرفته است.

تفاوت پیام های پنهان با هیپنوتراپی

مزیتی که فایل پیام های پنهان یا subliminal message نسبت به فایل های هیپنوتراپی دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید. می توانید در حین رانندگی، انجام کارهای خانه، مطالعه، مراقبت از کودکان، زمانی که در محل کار مشغول به کار هستید، یا حتی در حال پیاده روی و انجام تمرینات ورزشی نیز به این فایل ها گوش داده و نتایج عالی از تمرینات بگیرید.

چگونه به فایل پیام های پنهان گوش کنید؟

توصیه می کنیم هر روز، حداقل یکبار به فایل پیام های پنهان گوش دهید. همچنین بهتر است در حالت آرامش به این فایل ها گوش دهید. هر چند این دوره های صوتی را هنگام کار نیز می توانید گوش دهید. موقع کار، کافیست چند بار گوش دهید تا این فایل ها اثر خود را داشته باشند. همچنین لازم نیست از هدفون برای گوش دادن به فایل ها استفاده کنید. هرچند استفاده از هدفون توصیه می شود.

همچنین از آنجایی که هنگام خواب، مغز آمادگی بیشتری برای دریافت اطلاعات جدید دارد، بهتر است موقع خواب به این فایل ها گوش دهید. هنگام خواب، ذهن خودآگاه استراحت می کند و دسترسی به ذهن ناخودآگاه آسانتر است. در حین خواب، اطلاعات جدیدی که در طول روز کسب کرده اید را پردازش می کنید و در این هنگام، اطلاعات در ذهن ناخودآگاه شما بیشتر ذخیره می شود. بنابراین، گوش دادن به فایل پیام های پنهان، حین خواب می تواند اثرات بهتری داشته باشد.

 

گارانتی بازگشت وجه

ما در آکادمی رشد، اثربخشی محصولاتی که ارائه می کنیم را تضمین می کنیم. چنانچه از محصولات ارائه شده، راصی نباشید می توانید مبلغ سرمایه گذاری خود را پس بگیرید. پس با خیال راحت، محصولات آکادمی رشد را تهیه نمایید.

 

دکمه خرید آنلاین دوره موفقیت با مدیتیشن

چنانچه سوالی در مورد دوره دارید، با ما تماس بگیرید یا ایمیل بفرستید.

۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم.

۰۹۳۹۴۸۸۲۶۵۹

[email protected]

[email protected]