صفحه اصلی / دوره صوتی فروش میلیونی

دوره صوتی فروش میلیونی

 

دوره صوتی فروش میلیونی

فروش میلیونی با تکنیک پیام ھای پنھان یا هیپنوتراپی بی کلام (subliminal message)

با کمک دوره صوتی فروش میلیونی با تکنیک پیام های پنهان یا subliminal message میلیونی فروش کنید و تبدیل به پرفروش ترین در حوزه کاری خود شوید.

 

مغزتان را برای فروش میلیونی برنامه ریزی کنید و با کمک دوره صوتی فروش میلیونی ما با تکنیک پیام های پنهان قدرتمند، تبدیل به فروشنده میلیونی شوید.

دوره صوتی فروش میلیونی

 • آیا می خواهید پرفروش ترین فرد در حوزه کاری خود باشید؟
 • آیا می خواهید فروشنده حرفه ای باشید؟
 • آیا در امر فروش فعالیت دارید و می خواهید خیلی سریع فروش میلیونی داشته باشید؟
 • آیا سابقه فروش خوبی ندارید؟ آیا در امر فروش ناموفق هستید؟
 • آیا می خواهید فروش زیادی داشته باشید؟

 

اگر شما در کار فروش هستید (همه ما به نوعی فروشنده هستیم)، می دانید که فروش موفقیت آمیز ابتدا از طرز فکر ناشی می شود. برخی از افراد فروش زیادی دارند و در نتیجه درآمد زیادی کسب می کنند، در حالی که برخی دیگر در فروش محصولات و خدمات شان مشکل دارند. تفاوت بین این دو نوع افراد در ذهن و باورهای آنهاست.

 

فروشنده های موفق، با انگیزه، پویا، مشتاق، مصر، با اعتماد بنفس بالا، با صدای بلند، گاهی اوقات مغرور و بی باک در صورت عدم فروش بوده و روی موفقیت تمرکز می کنند. این افراد به خود اعتماد دارند که خواهند فروخت، مثبت هستند و مخالفت های افراد را ” سیگنال خرید پنهان” می بینند. فروشندگان موفق انرژی خود را در فروش نشان می دهند، حس اضطرار را در مشتری ایجاد می کنند، هیجان مشتری را برای خرید محصول یا خدمات بر می انگیزانند و مشتری را به خرید فوری ترغیب می کنند و فروش را به اتمام می رسانند.

فروش یک مهارت است؛ شما می توانید با پیشرفت شخصی، مهارت های فروش خود را افزایش دهید. پیام های پنهان گنجانده شده در محصولات ما طوری طراحی شده که ذهن ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد تا باورهای منفی یا محدود کننده ای که در مورد خودتان و توانایی های فروش تان دارید بیرون بکشید و بجای آنها، باورهای مثبت و قدرتمندی را که همه فروشندگان موفق دارند، تزریق کنید.

 

با شرکت در دوره صوتی فروش میلیونی

 

 • اعتماد به نفس تان و توانایی شما در فروش افزایش می یابد و تبدیل به فروشنده موفقی می شوید.
 • هر گونه باورهای منفی و محدود کننده ای که در توانایی فروش تان دارید برطرف می کنید، طوری که هیچ چیزی مانع فروش شما نخواهد شد.
 • در پیگیری فروش مصمم خواهید شد و با اولین مخالفت دست از فروش نخواهید کشید.
 • انگیزه بیشتری برای فروش خواهید داشت و بلندپروازانه تر و مصمم تر از قبل خواهید بود. خود را به عنوان فروشنده موفق تلقی خواهید کرد و در امر فروش توقف ناپذیر خواهید شد. اشتیاق و علاقه خود را در تمام فروش به مشتری نشان خواهید داد و درنتیجه فروش بیشتری خواهید داشت.
 • فروش دائمی و همیشگی خواهید داشت.
 • حس اضطرار را در مشتری ایجاد خواهید کرد و مشتری از شما فورا خرید خواهد کرد. مشتری از کلمات و تن صدای شما متوجه خواهد شد که محصول یا خدمات شما بسیار ارزشمند است و فورا باید از شما خرید کند.
 • اعتماد به نفس کافی برای نهایی کردن فروش خواهید داشت و اطمینان خواهید داشت که مشتریان قصد خرید از شما دارند!

 

 

دوره صوتی فروش میلیونی برای چه کسانی مناسب است

 

دوره صوتی فروش میلیونی برای کسانی طراحی شده که می خواهند جزو پرفروش ترین های حوزه کاری خود باشند. اگر می خواهید درآمد بالایی کسب کنید، اگر می خواهید همیشه در گروه بهترین فروشندگان قرار گیرید، اگر می خواهید در نردبان فروش ترقی کنید، اگر می خواهید تیم فروش کسب و کار یا شرکت خود را مدیریت کنید، اگر می خواهید پورسانت زیادی بابت فروش هایتان دریافت کنید و حقوق خود را افزایش دهید، اگر می خواهید فروش میلیونی داشته باشید، دوره صوتی فروش میلیونی برای شما مناسب است.

 

از دوره صوتی فروش میلیونی استفاده کنید تا ذهن ناخودآگاه خود را برای موفقیت در فروش برنامه ریزی کنید، فروش بیشتری نسبت به فروشنده های دیگر داشته باشید و تبیل به ستاره فروش شوید. همین حالا این دوره صوتی را تهیه کنید و آینده جدید خود را همین حالا رقم بزنید.

 

دکمه خرید آنلاین دوره موفقیت با مدیتیشن

جملات تاکیدی مثبت مورد استفاده در دوره صوتی فروش میلیونی

جملات تاکیدی زیر در دوره صوتی فروش میلیونی بکار رفته است. برای اثربخشی بیشتر می توانید در ابتدا جملات را بخوانید.

 • من به مهارت های فروشم اعتماد دارم
 • من همیشه فروش می کنم
 • من مرتبا فروش می کنم
 • من مرتبا فروش را نهایی می کنم
 • من در پیگیری فروش بسیار مصمم هستم
 • من همیشه مصمم هستم
 • من در تمام شرایط مصمم هستم
 • پیگیری و مصر بودن من پایانی ندارد
 • من همیشه محدودیت های تعامل با دیگران را کنار می زنم
 • من برای رسیدن به بالاترین سطح موفقیت در فروش انگیزه بالایی دارم
 • من می خواهم موقع فروش الهام بخش مردم باشم
 • مردم برای موفقیت در فروش به من رجوع می کنند
 • من به بالای نردبان فروش خواهم رسید
 • شخصیت من در فروش من تجلی می کند
 • من همیشه در مشتریانم اشتیاق ایجاد می کنم
 • من در مشتری نیاز فوری ایجاد می کنم
 • مهارت های ارتباطی من عالی است
 • من همیشه با مشتریانم ارتباط برقرار می کنم
 • من همیشه مثبت هستم
 • من همیشه در تماس های تلفنی ام ثابت قدم هستم
 • تن صدای من عالی است
 • صدای من قوی و نافذ است
 • من مطمئن هستم که هر فروشی را نهایی می کنم
 • من همیشه با اطمینان فروش را نهایی می کنم

 

پیام پنھان یا subliminal massages چیست؟

پیام های پنهان پیام های مخفی هستند که بطور مستقیم بدون آگاهی فرد و بدون سدی که مانع ورود آنها شود وارد ذهن ناخودآگاه می شوند. دستورات پنهان از طریق کانال های صوتی و تصویری منتقل میشوند.
با استفاده درست از تاکیدات پنهان می توانید پتانسیل واقعی خود را برای رسیدن به خواسته هایتان آزاد کنید. با استفاده مداوم از تاکیدات پنهان (تکنیک پیام پنهان یا هیپنوتراپی بی کلام) می توانید رفتار، اعتقادات و باورهای خود را بدون دخالت ذهن خودآگاه و منطقی خود، تغییر دهید!
تاکیدات ظاهر شده توسط صدا خیلی سریع خود را نشان می دهند و با آگاهی کامل نمی توان آنها را درک کرد اما ضمیر ناخودآگاه زبان آنها را درک می کند.

پیام های پنهان یک درمان سریع در زمینهٴ تغییر باورهای ناخودآگاه است که انجام این تکنیک به تغییر فرکانس های ذهنی کمک می کند.
سیستم انرژی بدن سر چشمهٴ احساسات منفی و مثبتی است که ما در طول زندگی روزانه احساس می کنیم و ایجاد هر حسّ منفی در ذهن، موجب ایجاد یک فرکانس منفی می شود، که این اختلال باعث محدود کردن باورهای مثبت در ذهن، ناتوانی هارمونی ذهن و بدن و اختلال سیستم اعصاب می شود.
تاثیرات جانبی این اختلالات می تواند هم به صورت فیزیکی مانند درد های کمر، پا، سر درد، بیماری کلیه، مشکلات قلبی، بیماری خونی، سرطان و غیره باشد و هم به صورت مشکلات روحی مانند افسردگی، اضطراب، وسواس، کمبود اعتماد به نفس، مشکلات خانوادگی و عصبانیت های مداوم و حتی چاقی و غیره شود.
امروزه ثابت شده که عدم هماهنگی روح و ذهن دلیل اولیهٴ درد های جسمی می باشد، و به استناد این واقعیت تکنیک پیام های پنهان یا Subliminal Message جهت بر طرف کردن بیماری های فیزیکی و جسمی از طریق هم آهنگ کردن سیستم انرژی و ذهن به کار می رود.

 

ویدیوی تعریف پیام پنهان یا Subliminal Message:

پیام های پنهان چگونه کار می کند؟

در یک آزمایش پیام پنهان چای سرد (لیپتون سرد) بر روی صفحه تلویزیون فلش زد و سپس به شرکت کنندگان پیشنهاد شد بین دو برند تجاری لیپتون سرد و رودز (Roods) گرم یکی را انتخاب کنند. نتایج نشان داد شرکت کنندگانی که تحت تأثیر پیام پنهان قرار گرفته اند به عبارتی ۱۷۷ نفر از شرکت کنندگان لیپتون سرد را نسبت به رودز گرم انتخاب کردند.
این به این معنی است که اگر پیام پنهان مرتبط با هدف باشد بسیار موثر است.

 

پیام های پنهان از دید علمی

بحث های زیادی شده در مورد اثبات علمی پیام های پنهان شده. در ابتدا، از تکنیک پیام های پنهان در سینماها، برای افزایش فروش نوشابه، پیام آن روی پرده سینما به نمایش در می آمد و با این کار بینندگان تشویق می شدند که خرید بیشتری از این برند را داشته باشند. به هر حال، این روش در این مورد موفق بوده و ثابت کرده است که می توان اطلاعات را به صورت کنترل شده به ذهن ارسال نمود.
پیام های پنهان به سرعت بسیار بالایی که ذهن خودآگاه ما نمی تواند آن را درک کند ارائه می شود و مغز انسان به صورتی طراحی شده است که این اطلاعات را می تواند بدون اطلاع فرد دریافت کند و این امر اجازه می دهد تصاویر و تاکیدات به ناخوداگاه انسان بروند. یکی از مطالعات اخیر نشان داد که مسیر های عصبی شنوایی و بینایی مستقیما به امیگدال متصل است، چه ما از آن آگاه باشیم چه نباشیم.

درست همانگونه که تصاویر می تواند به قدرت ذهن نفوذ کند همین اثرات را در اطلاعات صوتی هم می توان بدست آورد. رایج ترین روش برای انجام این کار، استفاده از پیام های پنهان در زیر آهنگ های صوتی مناسب است مانند موسیقی های صدای طبیعت. این موسیقی ها می تواند خودآگاه فرد را مشغول کند و اجازه دهد که ناخودآگاه روی پیام های پنهان درون موسیقی تمرکز کند.
این پیام ها در سطوح بسیار پایین که برای گوش انسان قابل شنوایی نیست پخش می شوند اما ناخودآگاه انسان به راحتی می تواند آنها را بشنود. بررسی دیگری که در این زمینه انجام شد، نشان داد که پردازش اطلاعات بدون آگاهی می تواند ذهن را آموزش دهد و این فرآیند می تواند در رفتار و تصمیم گیری ما تاثیر گذار باشد.

 

چرا پیام های پنهان یا هیپنوتراپی بی کلام ؟

پیام های های پنهان روش قدرتمندی است که با دور زدن آگاهی و دلایل منطقی به ذهن ناخودآگاه نفوذ می کند.
هر تغییری که می خواهید در ذهنتان ایجاد کنید به راحتی با آگاهی تان نمی شود و شما باید آن را در ناخودآگاه خود ایجاد کنید.
زمانی که می خواهید چیزی را تغییر دهید و تلاش تان را می کنید اما نتایج خوبی بدست نمی آورید بدانید که باورهای محدود کننده شما اجازه نمی دهند و شما باید آنها را حذف کنید و افکار جدید را جایگزین کنید. این فرایند از طریق ذهن ناخودآگاه انجام می شود.
پیام های پنهان روشی قدرتمند، آسان و موثر برای ارتباط برقرار کردن دوستانه با ریشه ذهن ناخودآگاه است. پیام های پنهان به طور گسترده مورد بررسی و تحقیق قرار گرفته و با گذشت زمان ثابت شده است که بهترین روش برای ایجاد تغییرات عمیق در ناخودآگاه است. این روش می تواند توسط هر کسی انجام شود و نتایج آن را ببیند. راحتی استفاده از تکنیک پیام های پنهان هم بسیار مورد محبوبیت قرار گرفته است.
این تکنیک معروف توسط نخبگان ، شرکت های معروف، فیلم های سینمایی و همه جا حتی در میان مردم مورد استفاده قرار گرفته است.

 

تفاوت پیام های پنهان با هیپنوتراپی

مزیتی که فایل پیام های پنهان یا subliminal message نسبت به فایل های هیپنوتراپی دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید. می توانید در حین رانندگی، انجام کارهای خانه، مطالعه، مراقبت از کودکان، زمانی که در محل کار مشغول به کار هستید، یا حتی در حال پیاده روی و انجام تمرینات ورزشی نیز به این فایل ها گوش داده و نتایج عالی از تمرینات بگیرید.

چگونه به فایل پیام های پنهان گوش کنید؟

توصیه می کنیم هر روز، حداقل یکبار به فایل پیام های پنهان گوش دهید. همچنین بهتر است در حالت آرامش به این فایل ها گوش دهید. هر چند این دوره های صوتی را هنگام کار نیز می توانید گوش دهید. موقع کار، کافیست چند بار گوش دهید تا این فایل ها اثر خود را داشته باشند. همچنین لازم نیست از هدفون برای گوش دادن به فایل ها استفاده کنید. هرچند استفاده از هدفون توصیه می شود.

همچنین از آنجایی که هنگام خواب، مغز آمادگی بیشتری برای دریافت اطلاعات جدید دارد، بهتر است موقع خواب به این فایل ها گوش دهید. هنگام خواب، ذهن خودآگاه استراحت می کند و دسترسی به ذهن ناخودآگاه آسانتر است. در حین خواب، اطلاعات جدیدی که در طول روز کسب کرده اید را پردازش می کنید و در این هنگام، اطلاعات در ذهن ناخودآگاه شما بیشتر ذخیره می شود. بنابراین، گوش دادن به فایل پیام های پنهان، حین خواب می تواند اثرات بهتری داشته باشد.

 

گارانتی بازگشت وجه

ما در آکادمی رشد، اثربخشی محصولاتی که ارائه می کنیم را تضمین می کنیم. چنانچه از محصولات ارائه شده، راصی نباشید می توانید مبلغ سرمایه گذاری خود را پس بگیرید. پس با خیال راحت، محصولات آکادمی رشد را تهیه نمایید.

 

دکمه خرید آنلاین دوره موفقیت با مدیتیشن

چنانچه سوالی در مورد دوره دارید، با ما تماس بگیرید یا ایمیل بفرستید.

۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم.

۰۹۳۹۴۸۸۲۶۵۹

[email protected]

[email protected]