صفحه اصلی / دوره صوتی قانون جذب

دوره صوتی قانون جذب

دوره صوتی قانون جذب

با تکنیک پیام ھای پنھان یا هیپنوتراپی بی کلام (subliminal message)

دوره صوتی قانون جذب با تکنیک پیام های پنهان یا subliminal message

با کمک دوره صوتی قانون جذب با تکنیک پیام های پنهان یا subliminal message ، ذهن ناخودآگاه خود را با انرژی کیهان و قانون جذب هماهنگ کرده، به سمت موفقیت سوق دهید و بهترین نتایج را بگیرید. با شرکت در دوره قانون جذب با تکنیک پیام های پنهان، آنچه را که واقعا می خواهید، بدست آورید.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب بطور خلاصه می گوید: چیزهایی در زندگی شما نمود پیدا می کنند که بیشتر به آن فکر می کنید، در مورد آن حرف می زنید و آن را احساس می کنید. به عبارت دیگر، قانون جذب می‌گوید هر چه فکر کنید همان می‌شود. یعنی هر چیزی که بخواهید را می توانید با قدرت تفکر و تمرکز روی آن به زندگی خود جذب کنید.

افراد زیادی از قانون جذب برای جذب پول و ثروت، قدرت، دوستان، همسر، و تغییر شرایط مطابق دلخواه بهره برده اند. چه بخواهید که همسر دلخواه تان را به سمت خود جذب کنید یا اینکه در کسب و کار خود موفق شوید، اگر بطور پیوسته از قدرت ذهن خود استفاده کنید، آنچه را که می خواهید بدست خواهید آورد.

آیا می دانید که چه می خواهید؟

بعضی اوقات ما چیزهایی را می خواهیم که واقعا باور نداریم که می توانیم آنها را بدست آوریم. وقتی انرژی اندیشه های ما و نحوه احساس ما در مورد موضوعی، با آنچه که می خواهیم هماهنگ نباشد، آنچه در واقع اتفاق می افتد اینست که در ذهن خودآگاه می خواهیم به آن دست پیدا کنیم اما ذهن ناخودآگاه ما (که ۹۰ درصد آنچه که هستیم را می سازد) فریاد می زند: نه! من به هیچ وجه آن را نمی خواهم!

در اغلب موارد، ذهن ناخودآگاه ما از اتفاقاتی که پس از رسیدن به هدفی که دنبال آن هستیم، بوجود خواهد آمد می ترسد. یا به دلایلی، ذهن ناخودآگاه باور ندارد که در صورتی که به هدف موردنظر دست یابیم، برای ما خوب خواهد بود.

بنابراین برای آنکه به چیزی که می خواهیم، بطور خودآگاه دست یابیم، باید مطمئن شویم ناخودآگاه ما نیز روی این اهداف تمرکز دارد.

دوره قانون جذب باعث توجه و تمرکز ناخودآگاه شما روی قانون جذب می شود تا نه تنها افکار، رفتارها و اعمال خودآگاه شما در جهت اهداف تان جریان یابد، بلکه ناخودآگاه شما نیز بر روی اهداف تان تمرکز کند و بازدهی شما حداکثر شود.

 

دوره قانون جذب به شما کمک می کند تا

 • ذهن خود را برنامه ریزی کنید تا اهداف و خواسته هایتان را دنبال نمایید و به شما یاد می دهد از قانون جذب استفاده کنید. فقط کافیست به قانون جذب و توانایی های خود برای رسیدن به اهداف و خواسته های تان ایمان داشته باشید.
 • ناخودآگاه خود را با اهداف و خواسته هایتان از قانون جذب هماهنگ سازید.
 • موانع ذهنی و درونی که سد راه موفقیت شما می شود را از بین برده و انرژی / افکار منفی را از شما دور می سازد.
 • ذهن خود را به حالت مثبتی که برای کسب موفقیت و رسیدن به اهداف و خواسته هایتان مناسب است، برنامه ریزی کنید.
 • به این باور برسید که قانون جذب و نظام خلقت به یاری شما آمده اند تا شما را به اهداف و آرزوهای تان برسانند. شما به این اطمینان می رسید که هر چیزی را که بخواهید، می توانید بدست آورید.
 • بطور ناخودآگاه انگیزه لازم در راستای قانون جذب و رسیدن به اهداف خود را داشته باشید.
 • همیشه احساس خوبی داشته باشید، سطح انرژی خود را افزایش دهید و از حداکثر توان خود برای رسیدن به اهداف تان بهره بگیرید.

 

اگر تا بحال برای تحقق اهداف و خواسته های تان از قانون جذب استفاده کرده اید اما نتیجه ای نگرفته اید، دوره قانون جذب به شما کمک خواهد کرد تا قدرت بی نهایت ناخودآگاه شما را بکار گیرید و به اهداف و خواسته های خود برسید.

اگر می خواهید با قانون جذب به نتایج دلخواه خود برسید، باید ناخودآگاه تان را با خود همراه سازید. دوره قانون جذب با تکنیک پیام های پنهان یا سابلیمینال با هماهنگ کردن افکار خودآگاه، اعمال و رفتارها و افکار ناخودآگاه، شما را خیلی سریع به نتایج مدنظرتان می رساند. کافیست به فایل های دوره قانون جذب گوش دهید تا تاثیرات شگرف آن را مشاهده نمایید.

همین امروز، سطح انرژی خود را بالا ببرید. دردوره قانون جذب شرکت کنید تا نتیجه دلخواه خود را از قانون جذب بگیرید، همیشه احساس خوبی داشته باشید، به هر آنچه که می خواهید برسید و کائنات را با خود هماهنگ سازید.

دکمه خرید آنلاین دوره موفقیت با مدیتیشن

جملات تاکیدی مثبت مورد استفاده در دوره

قانون جذب

پیشنهاد می کنیم ابتدا این جملات را بخوانید و سپس به فایل های دوره قانون جذب گوش کنید.

 • قانون جذب هر روز به نفع من کار می کند.
 • من می توانم هر آنچه را که می خواهم به زندگی خود جذب کنم.
 • قانون جذب جواب می دهد.
 • من می توانم هر چیزی را که دوست دارم، داشته باشم.
 • من می توانم رویاها و آرزوهایم را محقق سازم.
 • من می توانم به هر آنچه که در ذهن دارم، برسم.
 • افکار مثبت، شرایط مثبت را جذب می کند.
 • ذهن من می تواند خواسته هایم را به واقعیت تبدیل کند.
 • رویاها و آرزوهای من تبدیل به واقعیت خواهند شد.
 • من پول و ثروت را به زندگی ام جذب می کنم.
 • من قدرت را به زندگی ام جذب می کنم.
 • من روابط قوی را به زندگی ام جذب می کنم.
 • من دوستی عمیق را به زندگی ام جذب می کنم.
 • من عشق را به زندگی ام جذب می کنم.
 • من همسر دلخواهم را به زندگی ام جذب می کنم.
 • من فرصت های کسب و کار را به زندگی ام جذب می کنم.
 • من موفقیت در کسب و کار را به زندگی ام جذب می کنم.
 • من شادی را به زندگی ام جذب می کنم.
 • من اندیشه های مثبت را به زندگی ام جذب می کنم.
 • من وفور و فراوانی را به زندگی ام جذب می کنم.
 • من موفقیت مالی را به زندگی ام جذب می کنم.

 

پیام پنھان یا subliminal massages چیست؟

پیام های پنهان پیام های مخفی هستند که بطور مستقیم بدون آگاهی فرد و بدون سدی که مانع ورود آنها شود وارد ذهن ناخودآگاه می شوند. دستورات پنهان از طریق کانال های صوتی و تصویری منتقل میشوند.
با استفاده درست از تاکیدات پنهان می توانید پتانسیل واقعی خود را برای رسیدن به خواسته هایتان آزاد کنید. با استفاده مداوم از تاکیدات پنهان (تکنیک پیام پنهان یا هیپنوتراپی بی کلام) می توانید رفتار، اعتقادات و باورهای خود را بدون دخالت ذهن خودآگاه و منطقی خود، تغییر دهید!
تاکیدات ظاهر شده توسط صدا خیلی سریع خود را نشان می دهند و با آگاهی کامل نمی توان آنها را درک کرد اما ضمیر ناخودآگاه زبان آنها را درک می کند.

پیام های پنهان یک درمان سریع در زمینهٴ تغییر باورهای ناخودآگاه است که انجام این تکنیک به تغییر فرکانس های ذهنی کمک می کند.
سیستم انرژی بدن سر چشمهٴ احساسات منفی و مثبتی است که ما در طول زندگی روزانه احساس می کنیم و ایجاد هر حسّ منفی در ذهن، موجب ایجاد یک فرکانس منفی می شود، که این اختلال باعث محدود کردن باورهای مثبت در ذهن، ناتوانی هارمونی ذهن و بدن و اختلال سیستم اعصاب می شود.
تاثیرات جانبی این اختلالات می تواند هم به صورت فیزیکی مانند درد های کمر، پا، سر درد، بیماری کلیه، مشکلات قلبی، بیماری خونی، سرطان و غیره باشد و هم به صورت مشکلات روحی مانند افسردگی، اضطراب، وسواس، کمبود اعتماد به نفس، مشکلات خانوادگی و عصبانیت های مداوم و حتی چاقی و غیره شود.
امروزه ثابت شده که عدم هماهنگی روح و ذهن دلیل اولیهٴ درد های جسمی می باشد، و به استناد این واقعیت تکنیک پیام های پنهان یا Subliminal Message جهت بر طرف کردن بیماری های فیزیکی و جسمی از طریق هم آهنگ کردن سیستم انرژی و ذهن به کار می رود.

 

ویدیوی تعریف پیام پنهان یا Subliminal Message:

پیام های پنهان چگونه کار می کند؟

در یک آزمایش پیام پنهان چای سرد (لیپتون سرد) بر روی صفحه تلویزیون فلش زد و سپس به شرکت کنندگان پیشنهاد شد بین دو برند تجاری لیپتون سرد و رودز (Roods) گرم یکی را انتخاب کنند. نتایج نشان داد شرکت کنندگانی که تحت تأثیر پیام پنهان قرار گرفته اند به عبارتی ۱۷۷ نفر از شرکت کنندگان لیپتون سرد را نسبت به رودز گرم انتخاب کردند.
این به این معنی است که اگر پیام پنهان مرتبط با هدف باشد بسیار موثر است.

پیام های پنهان از دید علمی

بحث های زیادی شده در مورد اثبات علمی پیام های پنهان شده. در ابتدا، از تکنیک پیام های پنهان در سینماها، برای افزایش فروش نوشابه، پیام آن روی پرده سینما به نمایش در می آمد و با این کار بینندگان تشویق می شدند که خرید بیشتری از این برند را داشته باشند. به هر حال، این روش در این مورد موفق بوده و ثابت کرده است که می توان اطلاعات را به صورت کنترل شده به ذهن ارسال نمود.
پیام های پنهان به سرعت بسیار بالایی که ذهن خودآگاه ما نمی تواند آن را درک کند ارائه می شود و مغز انسان به صورتی طراحی شده است که این اطلاعات را می تواند بدون اطلاع فرد دریافت کند و این امر اجازه می دهد تصاویر و تاکیدات به ناخوداگاه انسان بروند. یکی از مطالعات اخیر نشان داد که مسیر های عصبی شنوایی و بینایی مستقیما به امیگدال متصل است، چه ما از آن آگاه باشیم چه نباشیم.

درست همانگونه که تصاویر می تواند به قدرت ذهن نفوذ کند همین اثرات را در اطلاعات صوتی هم می توان بدست آورد. رایج ترین روش برای انجام این کار، استفاده از پیام های پنهان در زیر آهنگ های صوتی مناسب است مانند موسیقی های صدای طبیعت. این موسیقی ها می تواند خودآگاه فرد را مشغول کند و اجازه دهد که ناخودآگاه روی پیام های پنهان درون موسیقی تمرکز کند.
این پیام ها در سطوح بسیار پایین که برای گوش انسان قابل شنوایی نیست پخش می شوند اما ناخودآگاه انسان به راحتی می تواند آنها را بشنود. بررسی دیگری که در این زمینه انجام شد، نشان داد که پردازش اطلاعات بدون آگاهی می تواند ذهن را آموزش دهد و این فرآیند می تواند در رفتار و تصمیم گیری ما تاثیر گذار باشد.

 

چرا پیام های پنهان یا هیپنوتراپی بی کلام ؟

پیام های های پنهان روش قدرتمندی است که با دور زدن آگاهی و دلایل منطقی به ذهن ناخودآگاه نفوذ می کند.
هر تغییری که می خواهید در ذهنتان ایجاد کنید به راحتی با آگاهی تان نمی شود و شما باید آن را در ناخودآگاه خود ایجاد کنید.
زمانی که می خواهید چیزی را تغییر دهید و تلاش تان را می کنید اما نتایج خوبی بدست نمی آورید بدانید که باورهای محدود کننده شما اجازه نمی دهند و شما باید آنها را حذف کنید و افکار جدید را جایگزین کنید. این فرایند از طریق ذهن ناخودآگاه انجام می شود.
پیام های پنهان روشی قدرتمند، آسان و موثر برای ارتباط برقرار کردن دوستانه با ریشه ذهن ناخودآگاه است. پیام های پنهان به طور گسترده مورد بررسی و تحقیق قرار گرفته و با گذشت زمان ثابت شده است که بهترین روش برای ایجاد تغییرات عمیق در ناخودآگاه است. این روش می تواند توسط هر کسی انجام شود و نتایج آن را ببیند. راحتی استفاده از تکنیک پیام های پنهان هم بسیار مورد محبوبیت قرار گرفته است.
این تکنیک معروف توسط نخبگان ، شرکت های معروف، فیلم های سینمایی و همه جا حتی در میان مردم مورد استفاده قرار گرفته است.

تفاوت پیام های پنهان با هیپنوتراپی

مزیتی که فایل پیام های پنهان یا subliminal message نسبت به فایل های هیپنوتراپی دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید. می توانید در حین رانندگی، انجام کارهای خانه، مطالعه، مراقبت از کودکان، زمانی که در محل کار مشغول به کار هستید، یا حتی در حال پیاده روی و انجام تمرینات ورزشی نیز به این فایل ها گوش داده و نتایج عالی از تمرینات بگیرید.

چگونه به فایل پیام های پنهان گوش کنید؟

توصیه می کنیم هر روز، حداقل یکبار به فایل پیام های پنهان گوش دهید. همچنین بهتر است در حالت آرامش به این فایل ها گوش دهید. هر چند این دوره های صوتی را هنگام کار نیز می توانید گوش دهید. موقع کار، کافیست چند بار گوش دهید تا این فایل ها اثر خود را داشته باشند. همچنین لازم نیست از هدفون برای گوش دادن به فایل ها استفاده کنید. هرچند استفاده از هدفون توصیه می شود.

همچنین از آنجایی که هنگام خواب، مغز آمادگی بیشتری برای دریافت اطلاعات جدید دارد، بهتر است موقع خواب به این فایل ها گوش دهید. هنگام خواب، ذهن خودآگاه استراحت می کند و دسترسی به ذهن ناخودآگاه آسانتر است. در حین خواب، اطلاعات جدیدی که در طول روز کسب کرده اید را پردازش می کنید و در این هنگام، اطلاعات در ذهن ناخودآگاه شما بیشتر ذخیره می شود. بنابراین، گوش دادن به فایل پیام های پنهان، حین خواب می تواند اثرات بهتری داشته باشد.

 

گارانتی بازگشت وجه

ما در آکادمی رشد، اثربخشی محصولاتی که ارائه می کنیم را تضمین می کنیم. چنانچه از محصولات ارائه شده، راصی نباشید می توانید مبلغ سرمایه گذاری خود را پس بگیرید. پس با خیال راحت، محصولات آکادمی رشد را تهیه نمایید.

 

دکمه خرید آنلاین دوره موفقیت با مدیتیشن

چنانچه سوالی در مورد دوره دارید، با ما تماس بگیرید یا ایمیل بفرستید.

۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم.

۰۹۳۹۴۸۸۲۶۵۹

[email protected]

[email protected]