صفحه اصلی / میکائیل احمدی، مربی فیتنس که بر ترس خود از فروش غلبه کرد

میکائیل احمدی، مربی فیتنس که بر ترس خود از فروش غلبه کرد

میکائیل احمدی، مربی فیتنس بر ترس خود از فروش غلبه کرد و علاقه خود

را به کمک سیستم فروش اتوماتیک به دیگران آموزش داد.

 


خلاصه نمونه موردی:

  • درباره میکائیل احمدی: آقای احمدی می دانست که می تواند زندگی دیگران را با دانش خود در مورد تناسب اندام و سلامتی، تغییر دهد –اگر مردم به حرف هایش گوش دهند.
  • دوره راز جذب پول در اینترنت چه کمکی به او کرد: آقای احمدی به کمک دوره راز جذب پول در اینترنت بر ترس خود از فروش غلبه کرد، به عمق ذهن مشتریان خود نفوذ کرد، و در نهایت مشتریان مشتاق خود را پیدا نمود.
  • نتایج: حالا که آقای احمدی خوب می داند کی و چگونه با مشتریان خود ارتباط برقرار کند، سرگرم تولید و فروش خودکار محصولات آموزشی اش است. او بدلیل آزادی که دارد، در اواسط روز دوستان خود را ملاقات می کند، شنبه اول هفته را به خود مرخصی می دهد، و زندگی ثروتمندی دارد.

آیا شما هم دوست دارید چیزی را که می دانید به بقیه یاد دهید؟

مثل بسیاری از ماها، آقای احمدی هم عاشق کاری بود، اما نمی دانست چگونه می تواند اطلاعات خود را به دیگران آموزش دهد.

او فیتنس کار کرده و بدن متناسبی داشت. می دانست که اطلاعات او می تواند برای افراد دیگر هم بسیار مفید باشد.

چرا هیچ کسی به حرف او گوش نمیداد؟

شما می توانید به این سوال جواب دهید؟

مصاحبه آکادمی رشد را با آقای میکائیل احمدی بخوانید:

متشکرم که در مصاحبه ما شرکت کردید و خیلی خوشحالم که با شما مصاحبه می کنم چون شما در دوره ویژه راز جذب پول در اینترنت شرکت کردید و با غلبه بر موانع ذهنی، نتایج خوبی بدست آوردید. می خوام این موارد رو با خوانندگان سایت آکادمی رشد هم در میان بذارید. لطفا کمی در مورد کسب و کاری که راه اندازی کردید، توضیح بدید.

خواهش می کنم. من تلاش می کنم بقیه هم اندام خوبی داشته باشند و اونو نگه دارن. من تنها برنامه تمرین نمیدم، ما برنامه ریزی می کنیم تا هر کاری که انجام میشه، و نتیجه ای که گرفته میشه، دائمی باشه نه موقتی.

 

شما خودت هم این کارها رو می کنی؟

بله، هر سال برنامه های جدیدی رو دنبال می کنم تا نسبت به سال قبل، بهتر باشم. غذای سالم تری می خورم و تمرین ها رو بطور منظم دنبال می کنم.

 

عالیه. خیلی خوشحالم که چیزی که دوست داشتی، دنبال کردی و به بقیه هم آموزش میدی. خیلی از مردم وقتی می خوان اطلاعات و مهارت هاشونو به دیگران یاد بدن، چیکار باید بکنند؟ دنبال مشتری برن؟ وب سایت بزنن؟

شما کسب و کار اینترنتی خودتونو راه اندازی کردید. همه می خوان کسب و کار اینترنتی داشته باشن و در زمینه های مختلف مثل کسب درآمد، کارآفرینی، سلامتی و موارد دیگه که مهارتی دارن، به بقیه هم آموزش بدن. خب شما کسب و کارتونو شروع کردید، و روی تغییر رفتار و عادت و … زوم کردید. نظر شما چیه؟

من باید به بقیه یاد می دادم که چرا این چیزها مهمه . همین امر مستلزم کار زیاد بود. کسانی که در برنامه من شرکت می کردند، می گفتن این دقیقا چیزیه که می خوان و برنامه های زیادی رو امتحان کرده بودند و نتیجه ای نگرفته بودند. بطور کلی باید تلاش زیادی می کردم.

 

ترس از پیشرفت و فروش: آقای احمدی قبل از دوره راز جذب پول در اینترنت، در مورد فروش مردد بود. معتقد بود اگر محصولی خوب باشد، باید به خودی خود ” به فروش برسد.”

او در دوره راز جذب پول در اینترنت یاد گرفت که چگونه بر ترس از فروش غلبه کند. ببینید چگونه او این ترس را از بین برد:

یکی از موانع ذهنی که داشتید، ترس از تبلیغ و فروش بود. مخصوصا هفته اول که در دوره راز جذب پول در اینترنت شرکت کرده بودید. میشه به ما بگید از چه چیزی می ترسیدید؟

من از تبلیغات می ترسیدم و بدتر اینکه نمی دونستم از تبلیغات می ترسم. اما اگه به رفتار خودمون نگاه کنیم، می تونیم متوجه بشیم از چیزی می ترسیم یا نمی ترسیم. مثلا من خودم، دو هفته این کارو انجام می دادم و بعد چند هفته بی خیال می شدم! باز دو ماه این کارو انجام می دادم و ۳ ماه بعد، بی خیال می شدم. همش ترس ترس ترس… و اصلا دلیل اونو نمی دونستم.

 

یعنی شروع می کردید، بعد دو سه ماه دست از تلاش می کشیدید و از خودتون می پرسیدید چرا نتیجه ای نمیگیرید؟

پیش خودتون فکر می کردید شاید در کسب و کار اینترنتی خوب نیستید! باز تلاش میکردید و همان داستان اتفاق می افتاد. مثل باشگاه رفتن من! من سه ماه میرفتم باشگاه و بعد نتیجه ای نمی گرفتم. پیش خودم میگفتم بدن من اکتومورف و لاغر هست و هیچ وقت نمی تونم وزن اضافه کنم . در واقع داشتم خودتخریبی می کردم. اما نمی دونستم. می تونی کمی بیشتر درباره این موضوع توضیح بدید؟

خب اگر شما کسب و کار خودتو تبلیغ نکنی، موفق نمیشی. چون حتی وقتی کارت عالی باشه، اما کسی از وجود شما خبر نداشته باشه، هیچ نتیجه خوبی نمی تونی بگیری. من می دونستم باید کاری انجام بدم با اینکه جزو اولین کارهایی بود که باید می کردم اما آخرین چیزی بود که انجام میدادم!

 

پس می دونستی باید اول این کارو انجام بدی، اما جزو آخرین کارهایی بود که می کردی!

ما در دوره راز جذب پول در اینترنت به شما کاملا آموزش دادیم اولا متوجه ترس تون از تبلیغ بشید، و بعد با این ترس روبرو بشید.

بله، شما گفتید ماه های اول رو باید به تبلیغ اختصاص بدیم. بعد فکر کردم چرا من این کارو انجام نمیدم. می دونستم باید این کارو انجام بدم اما انجام نمی دادم. چرا انجام نمی دادم؟ وقتی خوب در موردش فکر کردم متوجه شدم از این کار می ترسم، چون کار سختی باید باشه!  باید خیلی تلاش بکنم تا نتیجه خوبی بگیرم. اما اگه شما می خوایید کاری رو بطور جدی پیش ببرید، باید تبلیغ کنید و باید خیلی خوب هم این کارو انجام بدید تا نتیجه ای که می خوایید رو بگیرید. پس من هم به تبلیغ سایت و محصولاتم پرداختم و همه چیز تغییر کرد.

 

از آنجا که آقای احمدی به متد خاص خود در فیتنس و تناسب اندام اطمینان داشت، درباره نحوه صحبت و برقراری ارتباط با مشتریان خود مردد بود. آیا باید مشابه افرادی بود که در زمینه شما کار می کنند؟

آقای احمدی به کمک تکنیک هایی که در دوره راز جذب پول در اینترنت ارائه می شود، برای محصول خود جایگاه سازی کرده، و خود را باور کرد و به زبان مشتریان خود با آنها صحبت نمود.

حتما تکنیک های جایگاه سازی که آقای میکائیل احمدی یاد گرفت، (و چگونه بر عدم اعتماد به نفس خود غلبه کرد) را بخوانید:

موافقی در مورد جایگاه سازی شما صحبت کنیم. ما در دوره راز جذب پول در اینترنت بطور کامل جایگاه سازی رو که مفهوم پیچیده و پیشرفته ای هست، بطور کامل توضیح دادیم. بطور خلاصه بخوام بگم، جایگاه شما یعنی بازار هدف، شما رو چطوری می بینه. جایگاه سازی می تونه میلیون ها تومان برای شما مزیت رقابتی ایجاد بکنه. کسب درآمد بیشتر و کسب درآمد جانبی در کنار کار اصلی کاملا با هم متفاوته،

سال ها طول کشید تا این نکته رو متوجه بشم. شما روی جایگاه سازی کار کردید و در مورد عادت های سالم صحبت کردید. یادت میاد چقدر در برابر تغییر کلماتی که میخواستی بکار ببری، مقاومت می کردی؟

من زیاد مقاومت میکردم و کلا نمی خواستم تغییر کنم. دو سه هفته درگیر بودم. کشمکش درونی داشتم و می ترسیدم در مورد کاهش وزن صحبت کنم. فکر میکردم اگه در مورد کاهش وزن بنویسم، شاید خیلی ها دوست نداشته باشند. اما در واقع، برای اینکه چیزی پایدار بمونه، باید اونو به عادت تبدیل کنید.

 

درسته، این نکته ظریفی هست. اما یکی از مواردی که در این دوره یاد گرفتیم، اینه که چگونه با مردم صحبت کنیم تا مطالب ما رو دنبال کنند. ما در این دوره بطور مفصل درباره این موضوع صحبت کردیم ولی ایده کلی اینه: شما حتی اگه بهترین محصول دنیا رو تولید کرده باشید، اما از کلمات مناسب استفاده نکنید، مردم به حرف شما گوش نخواهند کرد. و تمام تلاش شما هدر خواهد رفت.

فرق بین  جایگاه سازی متوسط و عالی مثل تفاوت این دو حالت میمونه که در حالت اول به شما بگم: باید فلان کارو انجام بدی و شما بگید: آره میدونم باید انجام بدم! در حالت دوم به شما می گم بنظرت این کارو انجام بدی، چطوره؟ و شما بگی: چطوری انجام بدم؟ اگه شما به من یاد بدی، هر چی قیمتش باشه، برام مهم نیست…

آیا با تغییر تکنیک جایگاه سازی که در این دوره یاد گرفتید، وقتی با مشتریان بالقوه کسب و کارتون صحبت میکنید، تفاوتی حس می کنید؟

بله، کاملا مشخصه. وقتی مخاطب رو به نتایجی که بدست میارن، علاقه مند می کنید، از شما می پرسند چگونه می تونند به اون نتیجه ها برسند.

 

خوبه، موافقی حالا در مورد موانع ذهنی صحبت کنیم. خیلی ها هستند که می خوان کسب و کار اینترنتی داشته باشند و وقتی به کسب و کارهای اینترنتی مثل آکادمی رشد یا موارد دیگه نگاه می کنند، پیش خودشون میگن: من هم چیزهایی بلدم و می تونم به دیگران آموزش بدم. دقیقا نمیدونم به چه صورتی اما می خوام به افراد کمک کنم و درآمد خوبی هم کسب کنم.  می خوام حتی وقتی کار نمی کنم، درآمد کسب کنم.

میتونی چند تا از این موانع ذهنی رو به عنوان مثال در مورد شرکت در دوره راز جذب پول در اینترنت نام ببری؟

یکی از چیزهایی که خیلی ها می ترسند، مثلا شاید فکر کنید فلان دوره، دوره خوبی هست اما نمی دونید چطوری مواردی که میگن رو بکار ببرید. مثلا من به خودم می گفتم در دوره های زیادی شرکت کردم اما دوره راز جذب پول در اینترنت عالیه. می تونم تمام اطلاعات گفته شده در دوره رو بکار ببرم. خیلی از مردم به خودشون شک دارند. حتی با اینکه می دونن این دوره عالیه، اما هنوز تغییری نمی کنند.

 

بنظرت ما در آکادمی رشد میذاریم کسی نتیجه نگیره؟

قطعا نه!

 

بله یکی از موانع ذهنی اینه که فکر میکنید وقتی این دوره رو تهیه کردید، نمیتونید موارد گفته شده رو اجرا کنید! شما در این دوره، مطالب زیادی در مورد افزایش بازدهی و انگیزه داشتن یاد گرفتید، در واقع خیلی راحت می تونید وقتی کسب و کار اینترنتی خودتونو راه اندازی کردید، ناامید بشید، اما راه اندازی کسب و کار اینترنتی سخته. شما در این دوره چه چیزی رو در مورد انگیزه و دنبال کردن برنامه ها یاد گرفتید؟

من در مورد عادت ها توضیح دادم! مثل ایجاد عادت های درست میمونه مثلا در مورد تبلیغ. باید با برنامه ریزی که میکنی، هر هفته  کارهایی بکنی. پس اگه کاری رو انجام میدی که از اون می ترسی، به افکار خودت مراجعه کن. در ذهن شما چی می گذره؟ آیا به خودتون میگید: من موفق نمیشم؟ یا ای کاش بقیه به سایت من بیان! وقتی این موارد به ذهن شما میاد، در واقع دارید خودتخریبی می کنید، به همین دلیل دوباره ادامه نمیدید و انگیزه تونو از دست میدید! پس بهتره زمان بذاریم و ببینیم توی فکرمون چی میگذره. همین کار، شما رو از بقیه متمایز می کنه.

 

فروش خودکار:

دوره راز جذب پول در اینترنت به شما نشان می دهد چگونه ایده کسب و کار خود را پیدا کنید، اولین فروش خود را داشته باشید، و پس از آن سیستمی برای درآمد اتوماتیک خود ایجاد نمایید. حالا که آقای احمدی این کارها را انجام داده، ببینید چه تغییری در زندگی او ایجاد شده است:

(آقای احمدی)

یادم نمیره یک روز شنبه، داشتم چایی می خوردم، که یکی از دوستام زنگ زد و بهم گفت با هم بریم بیرون. چون به کسب و کارم علاقه داشتم، نمی خواستم روز شنبه کارم رو بی خیال شم. اما با این همه گفتم باشه! با هم رفتیم بیرون و ساعت سه و نیم عصر برگشتم خونه. رفتم ایمیلم رو چک کردم، دیدم محصولم به فروش رفته و ۷۰۰ هزار تومان درآمد کسب کردم!

آن زمان فکر می کردم دارم رویا می بینم. من بیرون رفته بودم و کاری نکرده بودم ولی پول اومده بود توی حسابم! واقعا جالبه!

 

چه اهرم هایی باعث فروش خودکار شده بود؟

وقتی تکنیک ها و استراتژی های این دوره رو یاد گرفتید، چیکار کردید؟

یکی از کارهایی که کردم، اولین کتابم رو نوشتم و باید کتابم رو تبلیغ می کردم. این موارد رو از دوره راز جذب پول در اینترنت یاد گرفته بودم و تمام تلاشم رو کردم تا تبلیغ مناسبی انجام بدم.

 

لطفا در مورد قیف ایمیل توضیح بده. قیف ایمیل به زبان ساده یعنی وقتی شما وارد لیست ایمیل می شوید، یک سری ایمیل دریافت می کنید. در مورد قیف ایمیل خودت توضیح بده که در این دوره چی یاد گرفتی و نتایجی که بدست آوردی چی بود؟

خب نرخ تبدیلی که اوایل داشتم ۴ درصد بود،

خوب بود، اما پس از چند روز قیف ایمیلم رو تغییر دادم و نرخ تبدیل من افزایش پیدا کرد. الان نرخ تبدیل من حدود ۱۰ و بعضی وقت ها ۱۵ درصد هم میرسه.

 

۱۰ تا ۱۵ درصد نرخ تبدیل؟

دقیقا، خیلی جالبه! مثلا هفته پیش از سایتم که حدود ۵۰ بازدید در روز داره، حدود ۲۰۰ نفر در لیست ایمیلم عضو شدن. بنظرم وقتی ۵۰ بازدید کننده در روز داری و ۲۰۰ نفر مشترک ایمیل شما میشن، خیلی خوبه!

 

دقیقا، یعنی کارت درسته! خیلی خوشحالم که مواردی که در این دوره یاد گرفتید، بکار بردید و وقتی میشنوم این نتایج رو بدست آوردید، خوشحال میشم.

موافقی یکم بیشتر در مورد فروش صحبت کنیم؟ در دوره راز جذب پول در اینترنت، در مورد فلسفه بازاریابی و فروش صحبت کردیم و بعد تکنیک های تولید محتوای خوب و موارد دیگه رو کامل توضیح دادیم. در مورد قیف ایمیل و نحوه نوشتن ایمیل چی یاد گرفتید؟

در این دوره یاد گرفتم وقتی میخوام چیزی رو بفروشم، نباید در انتهای ایمیل در مورد فروش صحبت کنم! در واقع باید کل ایمیلم رو به فروش اختصاص بدم.

همچنین از شما یاد گرفتم بعضی از ایمیل ها رو رایگان بفرستم، بعضی از ایمیل ها مختص فروش هست و این پورسانت شماست.

یعنی شما باید به محصولی که تولید کردید، ایمان داشته باشید و بعد اونو به دیگران بفروشید.

 

آقای احمدی با گذراندن دوره راز جذب پول در اینترنت تغییر قابل توجهی داشت. حقیقت این است که همه ما احساس ترس می کنیم و نمی دانیم از کجا باید شروع کنیم و اعتماد به نفس نداریم. مصاحبه آکادمی رشد را با آقای احمدی دنبال کنید تا ببینید او برای غلبه بر این موانع فلج کننده چه کارهایی انجام داد:

(آقای احمدی)

یکی از چیزهایی که از شما یاد گرفتم، این بود که همیشه در حال یادگیری باشم. برای اینکه کسب و کار موفقی داشته باشیم باید در ابتدا بخوبی یاد بگیریم، در اینصورت ترسی نخواهیم داشت.

 

دقیقا، ما در بخش اول، در مورد صرف زمان برای یادگیری، نه فروش صحبت کردیم. شما در روزهای اول باید تست کنید، مثل بچه ای که برای اولین بار دوچرخه سواری می کنه. آیا این بچه همه چیزو در مورد دوچرخه سواری می دونه؟ نه! فقط دوچرخه رو برمی داره، سوار دوچرخه میشه، می افته و بالاخره دوچرخه سواری رو یاد می گیره. ما هم می تونیم این کارو انجام بدیم. در مرحله اول، باید یاد بگیریم چطوری ایمیل خوبی بنویسیم، و موارد دیگه، وقتی این کارها رو انجام دادیم و یاد گرفتیم، درآمدی بیشتر از  مقداری که تصور می کنیم، کسب می کنیم. اما اول باید یاد بگیریم و کار شما عالی بود!

خب توصیه شما به افرادی که می خوان در این دوره شرکت کنند، چیه؟ خیلی ها می خوان کسب و کاری راه اندازی بکنند. بعضی ها هم کسب و کار اینترنتی دارند. اما درآمد خوبی کسب نمی کنند. خیلی ها می دونند چیزهایی بلدند و می تونند به دیگران هم آموزش بدن، توصیه شما به این افراد چیه؟

بنظر من، دوره شما بهتر از دوره های دیگه می تونه به افرادی که ایده ای ندارند یا حتی کسب و کار اینترنتی دارند و می خوان اونو توسعه بدن، کمک زیادی بکنه. ارزش ۸ هفته زمان گذاشتن رو داره. اگه می ترسید این کارو بکنید، طبیعیه. چون مسئله تغییر در میان هست و تغییر کردن آسان نیست. اما دلیلی برای اقدام نکردن نیست! بعضی ها فکر می کنند الان نمی خوان کسب و کار اینترنتی شونو راه اندازی کنند و به زمان های دیگه موکول می کنند! بنظرشون منطقی هم هست! ما فکر می کنیم فردا از الان بهتر خواهد بود! اما فردا مشکلات خاص خودشو داره. اگه می خوایید کسب و کاری راه اندازی کنید که دوستش دارید، یا احساس می کنید که اطلاعاتی بلدید یا می تونید یاد بگیرید و به بقیه هم آموزش بدید، نذارید ترس از هر چیزی نذاره شما قدم اول رو بردارید. اقدام کنید.

 

آقای احمدی در کارش عالی است – او تنها به یک اشاره برای قرار گرفتن در مسیر درست نیاز داشت تا علایق خود را به دیگران نیز آموزش دهد.

به دانشجویان دوره راز جذب پول در اینترنت بپیوندید.

دوره راز جذب پول در اینترنت در حال حاضر بسته است، در لیست انتظار دوره نام نویسی کنید تا جزء اولین افرادی باشید که به محض فعال شدن دوره بعدی راز جذب پول در اینترنت، مطلع می شوید