صفحه اصلی / راز جذب پول در اینترنت / پیش بینی آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمز پول ها)

پیش بینی آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمز پول ها)

پیش بینی آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمز پول ها)

پیش بینی آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمز پول ها)

شاید شما نیز راغب باشید که بدانید آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتالی چه خواهد بود؟

سال ۲۰۱۷ بستر پایداری برای بازار ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی ها ایجاد کرد اما در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد؟

آیا ارزهای دیجیتال (رمز پول ها) مانند بیت کوین آمده اند که بمانند؟

آیا بیت‌کوین نابود می‌شود یا اینکه به ارزی با قیمت  ۱ میلیون دلار تبدیل می‌شود؟

خیلی از دوستان از ما می پرسند آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال چیه؟

در اینجا نگاهی عمیق به ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی ها) مانند (بیت کوین، اتریوم، مونرو، ریپل و…) و آینده ای که در انتظار این ارزهای دیجیتال است می اندازیم.

آخرین مقاله ها و اخبار آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمز پول ها) آکادمی رشد را می توانید با عضویت در گروه زیر دنبال کنید:

 

آیا بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر می تواند شما را میلیونر کند؟

روند بیت کوین و ارزهای دیجیتال توقف نخواهد یافت و رشد انفجاری بیت کوین هنوز در ابتدای راه خود است.

 

تام لی، بنیانگذار شرکت تحقیقاتی Fundstrat و یکی از سرشناس ترین چهره های بازار بورس جهانی معتقد است :

با توجه به عملکرد بیت کوین پس از افت بازار، قیمت این ارز تا پیش از مارس ۲۰۲۰ به ۹۱ هزار دلار خواهد رسید!

تام لی از زمانی که قیمت بیت کوین زیر ۳۰۰۰ دلار بود، قیمت های بالایی برای آن پیش بینی می کرد. پیش از این در اکتبر ۲۰۱۷، تام لی پیش بینی کرده بود که قیمت بیت کوین تا پیش از سال ۲۰۲۲ به ۲۵۰۰۰ دلار می رسد.

 

ظهور بیت‌کوین، کریپتو و تمرکززدایی

پس از ابداع بیت کوین در ژانویه ۲۰۰۹ توسط ساتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) انقلابی برای ایجاد سیستم های غیرمتمرکز به وقوع پیوست. در اینجا توجه شما را به چند نکته مهم در مورد آینده ارزهای دیجیتال جلب می کنیم:

۱- ترکیدن حباب

وقتی حباب دات کام در اواخر دهه ۱۹۹۰ میلادی ترکید، ۹۰ درصد شرکت های اینترنتی از بین رفتند! و تنها بعضی از کسب و کارهای آنلاین مانند آمازون و گوگل که واقعا خدمات ارائه می دادند، به حیات خود ادامه دادند.

در مورد ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی ها هم پیش بینی می شود ۹۰ درصد ارزهای دیجیتال موجود از بین برود و تنها ارزهای دیجیتالی که کاربردی هستند باقی بمانند.

ویتالیک (از بنیان‌گذاران اتریوم) معتقد است ۹۰ درصد توکن‌ها و ICO ها شکست خواهند خورد.

۲- کریپتوکارنسی‌های دولتی گل می‌کنند

ایده ارزهای دیجیتال یا رمزپول ها ، پول های کاغذی را که توسط دولت ها بدون پشتوانه چاپ می شوند تهدید می کند. بنابراین خیلی از دولت‌ها بیکار نمی‌شینند و بدون جنگ دست از ذخیره پولی شان نمی‌شویند.

مردم نیز بدون یک لحظه تردید، ارزهای دیجیتالی دولتی را مانند گوسفندهای سربه‌راه قبول خواهند کرد!

البته دولت‌ها جنگ را در درازمدت می‌بازند!

۳- کریپتوکارنسی‌های غیرمتمرکز به یک سیستم مالی موازی در تمام دنیا تبدیل می‌شود

در کنار کریپتوکارنسی های غیرمتمرکز، دولت ها به کریپتوکارنسی های متمرکز که تحت نظارت خودشان است روی خواهند آورد.

خیلی کشورها بی‌پرده کریپتوکارنسی‌های غیرمتمرکز را پذیرفته و می پذیرند، به‌ویژه کشورهایی که طی قرن اخیر به خاطر دلار آمریکا و اروپا رنج کشیده‌اند.

مثلا کشورهای آمریکای لاتین، بدون هیچ محدودیتی و با اختیار خودشان، از جمله سنگاپور، بانک‌های تاریخی سویس و خیلی از کشورهای آسیایی و آفریقایی، با آغوش باز از کریپتوکارنسی های غیرمتمرکز استقبال می‌کنند.

در نتیجه در کنار ارزهای دیجیتالی دولتی متمرکز، ارزهای دیجیتالی غیرمتمرکز بصورت موازی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

۴- بلاک‌چین شروع پدیده‌های غیرمتمرکز است

طی بیست سال آینده، اگر صدها پدیده‌ آزمایشی غیرمتمرکز شکل نگیرد، حداقل ده ها سیستم غیرمتمرکز بوجود خواهد آمد که می‌توانند سطحی از تراکنش‌ها را مدیریت کنند و فرآیندهایی مانند ویزا کارت‌ها و پی پال را به کل نابود کنند، چنین اتفاقی به کمک سیستم‌های هوش مصنوعی امکان پذیر خواهد بود.

۵- استفاده از کرپیتوکارنسی ها خیلی آسان‌تر خواهد شد

امروزه تجربه‌ کار با کریپتوکارنسی ها وحشتناک است.

اگر اشتباه تایپی داشته باشیم، یا اینکه چیزی را اشتباهی کپی و پیست کنیم، پول مان برای همیشه ناپدید می‌شود.

ولت‌ ها کند هستند، استفاده از آنها مشکل است و زشت هستند. وقتی که آخرین بار اتریومم را آپگرید کردم، فراموش کردم که کلید خصوصیم را نگه دارم، به خاطر همین مجبور شدم همه کلیدهای خصوصیم را بازیابی کنم!

در آینده مطمئنا کار با کریپتوکارنسی ها بسیار آسانتر خواهد شد و تجربه کاربری ارزهای دیجیتال بطرز چشمگیری بهبود خواهد یافت.

 

پیش بینی آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمز پول ها) 2
الک راس : در حالی که تا ۲۰ سال آینده، ژنوم های ما دی کد می شوند، پولمان کدگذاری خواهد شد

 

در طول تاریخ، پول چندین بار تغییرات زیادی به خود دیده است: طلا به عنوان ارز مبادله ای، جای مبادله پایاپای را گرفت؛ پول کاغذی، جایگزین طلا گردید؛ و بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال یا رمزپول ها، به عنوان ارز مبادله ای جایگزین پول های کاغذی خواهند شد.

اگر دقت کنیم می بینیم که هر نوع ارزی که جایگزین ارزهای قبلی شده، مشکلی از مشکلات نسل قبلی پول را حل کرده است.  بیت کوین (Bitcoin) نیز مشکل چاپ بی شمار پول، جعل، کلاهبرداری و ناشناس بودن (امنیت) را حل می کند. من روی بیت کوین، اتریوم، لایت كوین، زدكش (zcash) و فایل کوین (filecoin) سرمایه گذاری کرده ام.

با توجه به عدم تعادل عرضه تقاضا، پیش بینی می شود قیمت بیت کوین تا پایان ۲۰۱۸ به بالای ۴۰ هزار دلار برسد.

هم اکنون سرمایه بازار ارزهای دیجیتال (cryptocurrency) بیش از ۵۲۶ میلیارد دلار است و تقاضای پول (میزان پول کاغذی + شمش طلا) بیش از ۲۰۰ تریلیون دلار در جهان است.

البته باید توجه کنیم که ۹۸ درصد ارزهای دیجیتال (رمز پول ها) تقلبی هستند. و تنها بیت کوین و چند ارز دیجیتال دیگر پایدار خواهند ماند.

به احتمال زیاد، این بزرگترین تغییر اساسی در پول های رایج دنیاست که در طول عمر خود شاهد آن خواهیم بود.

 

پیش بینی آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمز پول ها) (2)

 

اما پیش بینی آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمزپول ها) در کوتاه مدت:

۱- احتمالا به زودی پول رایج یک یا چند کشور از بین برود (احتمالا آرژانتین یا ونزوئلا) این امر موجب می شود تا در این کشورها، مردم به بیت کوین هجوم آورند. این امر به نوبه خود، منجر به افزایش قیمت بیت کوین (بیش از ۵۰۰۰۰ دلار) خواهد شد.
۲- بانک های اصلی بیت کوین قبول خواهند کرد و شروع به ارائه نرم افزارهای ذخیره بیت کوین خواهند کرد. همچنین این بانک ها مشتقات ارزهای دیجیتال را ایجاد خواهند کرد. همانطوریکه شرکت آمریکایی CME در حال کار روی این موضوع است.
۳- ۹۵ درصد ارزهای دیجیتال، از بین خواهد رفت (درست مثل حباب دات کام) و ارزهای باقیمانده در عرض چهار تا شش ماه بعد رشد انفجاری خواهند کرد.

۴- دولت آمریکا، بطور مخفیانه شروع به جمع آوری یکی از این ارزهای دیجیتالی کوچکتر خواهد کرد تا تراکنش های سری خود را با کشورهای دیگر راحت تر انجام دهد. این امر در حال حاضر اتفاق افتاده است اما در سال ۲۰۱۸ افزایش پیدا خواهد کرد.
۵- چین به شدت روی ارز دیجیتالی دیگری (احتمالا به جز بیت کوین) کار خواهد کرد. چین می خواهد ارز دیجیتالی داشته باشد که با بیت کوین رقیب است، اما تحت کنترل متمرکز خود قرار دارد. این امر، به طور کلی، سبب قانونی شدن تمام ارزهای دیجیتال خواهد شد.

۶- در حال حاضر، مشکل بزرگی که ارزهای دیجیتال (رمز پول ها) دارند، نوسان شدید آنهاست. به احتمال زیاد، یک یا چند ارز، نوسان شدید آنها را در سال ۲۰۱۸ به طور چشمگیری کاهش خواهد داد.

۷- همانطوریکه اینترنت، صنعت مخابرات انحصاری را تغییر داد، ارزهای دیجیتال نیز انحصار پول هایی که توسط دولت پشتیبانی می شود را تغییر خواهد داد.
۸- یک سازمان دولتی برای قانونگذاری روی ارزهای دیجیتال ایجاد خواهد شد. این امر، منجر به افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتالی خواهد شد که کاربرد واقعی دارند.
۹- هزاران شرکت ارز دیجیتال ایجاد شده و عمومی خواهند شد، اما تنها چند شرکت به موفقیت خواهند رسید.

 

پ.ن ۱ : پیشنهاد می کنیم هر چه زودتر روی ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی های) مفید (بیت کوین، اتریوم، ریپل، مونرو و …) سرمایه گذاری کنید.

پ.ن ۲ : ما در دوره میلیونر دیجیتال ، صفر تا صد کسب درآمد میلیونی از ارزهای دیجیتال را آموزش داده ایم.

 

درباره

آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، هوش رقابتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.

داغ ترین ها

خود را برای بیت کوین 500 هزار دلاری آماده کنید

خود را برای بیت کوین ۵۰۰ هزار دلاری آماده کنید

خود را برای بیت کوین ۵۰۰ هزار دلاری آماده کنید آیا در مسیر بیت کوین …

5 نظر

  1. میشه در مورد کسب درامد از طریق بیت کوین بیشتر توضیح بدید

  2. سلام امروز چهارشنبه ۱۴ اکتبر ۲۰۲۰! بیت کوین ۱۱۰۰۰ دلار و هرگز به ۴۰۰۰۰ نرسیده تا به امروز! ارزهای دیجیتال بیشتر شدن که کمتر نشدن!! قضیه حباب دات کام هنوزم پیش نیومده و معلوم نیست به کجا برسیم! و همه ی ارزها بعداز سال ۲۰۱۸ سقوط های وحشتناکی داشتن و الان تازه دارن دوباره یکم جون میگیرن! دوستان عزیزی که تازه مثل من این مقاله رو بعداز دو سال و خورده ای میخونن توجه داشته باشن تمام این حرفها و حرف های جدید و به روزی که در سایت های دیگه میبینن صرفا فقط و فقط پیش بینی های ضعیفی هست و با این حرفها نه خودشونو ببازن نه تصمیم عجولانه ای بگیرن و زیادی امیدوار بشن..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + یازده =