صفحه اصلی / راز جذب پول در اینترنت / ۱۱ مهارت برای تبدیل شدن به یک کارآفرین میلیونر

۱۱ مهارت برای تبدیل شدن به یک کارآفرین میلیونر

11 مهارت برای تبدیل شدن به یک کارآفرین میلیونر

۱۱ مهارت برای تبدیل شدن به یک کارآفرین میلیونر

تصور اینکه شما هم یک روزی از طریق کسب و کار خود میلیونر شوید بسیار جذاب و لذت بخش می باشد. باید اشاره کنیم که افرادی که از طریق کارآفرینی میلیونر شده اند کم نیستند و این یک رویای غیرممکن نیز نمی باشد. در این مقاله با بررسی زندگی کارآفرینان میلیونر مهارت های مشترک از زندگی آنها را برای شما منتشر می کنیم. با آکادمی رشد همراه باشید.

مطالعات نشان می دهد هر کسی که ۱۱ مهارت زیر را یاد بگیرد، می تواند به یک کارآفرین میلیونر تبدیل شود.

وقتی خیلی از افراد تصمیم به کاری می گیرند، چند روز آن را انجام می­ دهند و  بعد به عادت ها و کارهای قبلی خود برمی­ گردند. اما برای اینکه میلیونر خود ساخته شوید، باید پشتکار و اراده داشته باشید.

جالب است بدانید پول در حال گردش است.

آیا تا بحال فکر کرده­ اید پولی که در جیب خود دارید، در دستان چند نفر دیگر بوده است؟ روزی این پول در دست هزاران نفر بوده و حالا به شما رسیده است. شما هم وقتی این پول را خرج می­ کنید، پول به گردش خود ادامه می­ دهد.

اما افرادی پول بیشتری بدست می­ آورند که مهارت های جذب و حفظ و افزایش پول را یاد گرفته باشند. در این مقاله شما با ۱۱ مهارت مهمی که میلیونرها دارند، آشنا می­ شوید.

 

۱- قدرت متقاعد­کردن

میلیونرها مهارت متقاعد­کردن را در سطوح مختلفی یاد می گیرند. آنها باید بتوانند:

 • خانواده خود را متقاعد کنند تا از حمایت آنها بعنوان یک کارآفرین برخوردار شوند.
 • سرمایه­ گذاران را متقاعد کنند.
 • افرادی را متقاعد کنند که وقتی شرکت آنها هنوز کوچک است، برای آنها کار کنند.
 • مردم را متقاعد کنند که محصول یا خدمات آنها ارزشمند است.

حتی یک کارآفرین باید خودش را هم متقاعد کند تا هر روز انگیزه داشته باشد و کار کند.

 

11 مهارت برای تبدیل شدن به یک کارآفرین میلیونر 4

 

۲- خواندن ذهن افراد

میلیونرها به خوبی ذهن افراد را می­ خوانند چون بارها دروغ شنیده و فریب خورده اند. بنابراین علائم و نشانه های آن را خوب بلدند. یک کارآفرین نیز باید بتواند ذهن کارمندان و مشتریان خود را بخواند تا منظور آنها را خوب متوجه شده و دچار اشتباه نشود. خواندن ذهن افراد فقط به جنبه های منفی مربوط نمی شود بلکه با خواندن ذهن می توان آنها را راهنمایی کرد. همچنین با یادگیری مهارت خواندن ذهن افراد می­ توان از خواسته های امروز، یکسال بعد، سه سال بعد و … مشتریان مطلع شد.

 

۳- سهیم کردن دیگران در ثروت خود

وقتی استیو جایز مرد، تنها ۰٫۶ درصد سهام شرکت اپل را در اختیار داشت. یعنی بیانگذار اپل تنها صاحب ۰٫۶ درصد سهام شرکت بود. خیلی از افراد بواسطه شرکت های بزرگی مانند مایکروسافت، آمازون و … ثروتمند می ­شوند. وقتی ثروت خود را با دیگران سهیم می­ شوید، افراد بیشتری با شما کار می­ کنند چون می دانند هر جا شما باشید پول هم آنجاست.

 

۴- استفاده از اهرم

آیا افزایش فروش به میزان دو برابر ،یعنی دو برابر بیشتر کار کنید و دو برابر بیشتر خرج کنید؟

خیر، به هیچ عنوان چنین نیست.

شما می توانید فروشتان را به دو برابر افزایش دهید، در حالی که کمتر از قبل کار کنید. شما باید از اهرم (زمان، انرژی و پول) دیگران استفاده کنید.

میلیونرها استاد استفاده از اهرم در کسب و کار خود هستند. چرا؟ چون می­ دانند برای انجام هر کار بزرگی، نیاز به یک تیم دارند و بدین شکل، کسب و کار خود را خیلی سریع توسعه می بخشند.

بسیاری از افرادی که در مدرسه یا دانشگاه نمره های خوبی کسب نمی­ کردند، می­ دانند که به کمک دیگران نیاز دارند. اما یادگیری این مهارت برای افرادی که نمره های خوبی می­ گرفتند، کمی دشوار است!

برای استفاده از اهرم، باید بدانید چگونه کارها را به دیگران بسپارید. همچنین پرسیدن نظرات کارمندان مختلف شرکت نیز از اَشکال بکارگیری اهرم است. در واقع اهرم یعنی هر کاری که برای توسعه شرکت خود،  افزایش فروش، بازاریابی و … انجام می دهید.

 

11 مهارت برای تبدیل شدن به یک کارآفرین میلیونر 2

جی پل گتی (کارآفرین و ثروتمندترین مرد آمریکا در سال ۱۹۵۷) : من ترجیح می دهم از ۱ درصد تلاش ۱۰۰ نفر استفاده کنم تا اینکه از ۱۰۰ درصد تلاش خودم!

 

۵- استخدام

میلیونرها هر فردی را استخدام نمی­ کنند. بلکه بهترین افراد و خبره ها را در شرکت خود جمع می­ کنند. میلیونرها هیئت مدیره استخدام می­ کنند. بهترین مشاوران و سرمایه گذران را استخدام می­ کنند. شاید این کار در آغاز کار برای آنها هزینه­ بر باشد اما در درازمدت، چندین برابر پول کسب می­ کنند و منجر به افزایش سودآوری شرکت خود  می­ شوند.

 

۶- مدیریت انرژی

شاید به نظر شما عجیب باشد اما مدیریت انرژی هم نقش مهمی در کسب­ و­ کار شما ایفا می­ کند. برای نمونه ورزش و تغذیه مناسب، موجب افزایش انرژی در شما شده و انگیزه شما را برای ادامه کار بالا می­ برد.

 

۷- حل مسئله

میلیونرها خوب می­ دانند چگونه یک راه­ حل گام به گام برای مشکل و مسئله خود پیدا کنند. چون مهارت حل مسئله را بخوبی فرا گرفته­ اند. آنها مهارت نه گفتن را خوب بلدند و وقت و منابع خود را صرف کارها و تصمیمات باارزش می­ کنند، نه هر کاری.

 

11 مهارت برای تبدیل شدن به یک کارآفرین میلیونر 3

 

۸- مدیریت زمان

میلیونرها مدیریت زمان را یاد می ­گیرند. بسیاری از کارآفرینان تازه کار، بجای یادگیری این مهارت، اغلب وقت خود را صرف شبکه های اجتماعی می کنند و زمان زیادی روی فروش، تحقیق و رابطه سازی نمی­ گذارند. به همین دلیل اغلب کسب و کارهای نوپا با شکست مواجه می­ شود.

مدیریت زمان یعنی قرار ملاقات یک و نیم ساعته را به یک ساعت مفید تبدیل کنید. مدیریت زمان یعنی مکالمه ۳۰ دقیقه را به ۱۰ دقیقه کاهش دهید.  علاوه بر این، میلیونرها می­ دانند به چه مواردی مانند ارتباطات مهم باید زمان بیشتری اختصاص دهند.  همچنین میلیونرها برای تفریح خود برنامه می ریزند تا انگیزه لازم را برای ادامه کار داشته باشند. در صورتی که کارآفرینان تازه کار زمان زیادی را برای تفریح اختصاص می­ دهند.

 

۹- مدیریت پول

مدیریت پول بسیار مهم است.

برای نمونه، آیا به این فکر افتاده اید که بجای خریدن خانه، می توانید واحدی را رهن یا اجاره کنید؟

 

11 مهارت برای تبدیل شدن به یک کارآفرین میلیونر 5

 

۱۰- شکیبا بودن

این جمله را به خاطر بسپارید که موفقیت حاصل کار مداوم به اضافه شکیبایی و صبر است. شما کار خود را بخوبی انجام دهید و به مرور، مردم به سمت شما خواهند آمد.

 

۱۱- یادگیری

میلیونرها همیشه روی بهبود خود کار می­ کنند. آنها همیشه کنجکاو بوده و به دنبال راههای بهتری برای انجام کارها هستند.

حال از شما می خواهم چند دقیقه فکر کنید و به مهارت های خود درباره این ۱۱ موضوع نمره دهید. ببینید برای بهتر شدن در این مهارت ها چه باید بکنید. آکادمی رشد به شما پیشنهاد می کند از همین حالا یادگیری را شروع کنید.

 

برای یادگیری مهارت های بیشتر و میلیونر خودساخته شدن، ایمیل خود را وارد کنید:

درباره

آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، هوش رقابتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.

داغ ترین ها

خود را برای بیت کوین 500 هزار دلاری آماده کنید

خود را برای بیت کوین ۵۰۰ هزار دلاری آماده کنید

خود را برای بیت کوین ۵۰۰ هزار دلاری آماده کنید آیا در مسیر بیت کوین …

8 نظر

 1. بسیار مفید بود
  ممنون از مطالب زیباتون

 2. حمید 33 ساله

  خوبه … ولی به نظرم کپی از مقالات خارجیه…

  شما که دارید زحمت می کشید، خوب با توجه به شرایط حال ایران می تونید قسمتی از مقاله تون رو بومی سازی کنید… ممنون

  • دوست عزیز اینها قوانین جهانی موفقیت و میلیونرها هستند. شما با بکار بردن این اصول در ایران و یا هر کشوری، می توانید میلیونر شوید.

 3. امیدوارم روزی برسد که هر یک از مردم کشور عزیزمان ایران یک کارآفرین باشند.
  به امید آن روز

 4. همه ی این مطالب درست ولی اصلش همون خودباوری و پشتکاره که نتیجه میده.

 5. سلام ممنونم مطلب عالی بود با تشکر

 6. اﻋﻆﻢ ﺭﻭﺷﻨﻲ

  ﻣﺘﺸﻜﺮﻡ…. ﻣﻂﺎﻟﺐ ﺷﻤﺎ اﮔﺮ ﻓﻘﻄ ﻳﻚ ﻧﻔﺮ ﺭا ﺑﻪ ﺳﻤﺖ اﻫﺪاﻓﺶ

  ﺳﻮﻕ ﺩﻫﺪ ﺷﻤﺎ ﻛﺎﺭﺗﺎﻥ ﺭا ﺧﻮﺏ اﻧﺠﺎﻡ ﺩاﺩﻩ اﻳﺪ…….ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + یازده =