صفحه اصلی / بهبود فردی / ۲۰ عادت میلیونرهای خودساخته

۲۰ عادت میلیونرهای خودساخته

20 عادت میلیونرهای خودساخته

۲۰ عادت میلیونرهای خودساخته

 

امروزه میلیونر شدن بیش از هر زمان دیگری امکان پذیرتر شده است. در این مقاله آکادمی رشد، ۲۰ عادت رفتاری کاربردی میلیونرهای خودساخته را جمع آوری کرده ایم تا بتوانید با الگوبرداری از آنها، شما نیز یکی از آنها شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه موفقیت و ثروتمند شدن، عضو کلوپ موفقیت آکادمی رشد شوید.

 

خیلی ها پیش خود فکر می کنند: «اگر تنها فلان اتفاق بیفتد» یا «اگر فلان اتفاق بیفتد، موفق خواهم شد» در حالیکه با تغییر عادت های رفتاری می توان همه چیز را تغییر داد.

کارهای منفی که انجام می دهیم، باعث ایجاد اضطراب، استرس و کاهش انرژی مان می شود. جالب اینکه از پذیرفتن مسئولیت آنها اجتناب می کنیم.

شادی و موفقیت واقعی زمانی رخ می دهد که کارهای خوب را بخاطر خودمان انجام دهیم. کافیست این کارهای خوب را هر روز ۱ درصد انجام دهید.

هر روز یکی از عادت های رفتاری (زیر) را انتخاب کنید و سعی کنید فقط «۱ درصد» آن را بهتر انجام دهید.

وقتی عادت های خوب را دنبال کنید، خواهید دید که دیگران تحت تاثیر شما قرار می گیرند. انجام هر عادت رفتاری خوب، مثل پرتاب سنگ ریزه به اقیانوس می ماند که سرانجام به تمام ساحل ها می رسد.

هر عادت رفتاری، قدرت فوق العاده ای دارد و اثر هر عادت رفتاری، در گذر زمان چندین برابر می شود.(اثر مرکب)

رفتار ما تاثیری بر جهان می گذارد که افراد دیگر آن را احساس می کنند.

 

تمام تلاشتان را بکنید تا فردی باشید که همه شما را به خاطر بسپارند.

 

20 عادت میلیونرهای خودساخته
ارسطو : ما حاصل همان چیزی هستیم که مکررا انجامش میدیم.

 

این ۲۰ عادت رفتاری دانه هایی هستند که شما آنها را می رویانید و به آنها آب می دهید. اگر شما رشد کنید، همه رشد می کنند. کافیست آنها را اجرا کرده و خودتان امتحان کنید.

 

«سعی کنید در کنار هوشمندانه ترین فرد حاضر در جمع قرار گیرید»

به این شکل می توانید به بهترین ایده ها برسید، بهترین دوستان را پیدا کنید و تنها با انجام این کار، پولدار شوید.

 

20 عادت میلیونرهای خودساخته (2)

 

 1. « نه» بگویید: وقتی که «نه» می گویید، زمان بیشتری برای مطالعه، یادگیری، پرسیدن سوال، تماس با دوستان، و لذت بردن از زندگی پیدا می کنید. پس، بیشتر «نه» بگویید.
 2. عشق: عشق تنها رسالت ما در دنیاست. عشق تنها چیزی است که ارزش تسلیم شدن را دارد. عشق و علاقه، سوخت عضله ایده های شماست.
 3. اشتباه کنید: اشتباهات الفبای موفقیت است. پس خوب آنها را بررسی کنید و از آنها درس بگیرید. وقتی ماهیچه ای پاره می شود، قوی تر می گردد.
 4. دانه های بیشتری بکارید: اصل: ۵۰ درصد گل ها حاصل ۱ درصد دانه هاست. دانه های زیادی بکارید.
 5. با افرادی ارتباط برقرار کنید که با شما مهربان بوده و به شما عشق می ورزند: افراد دیگر موجب عدم شادی، ناخوشایندی و عدم موفقیت شما خواهند شد.
 6. سعی کنید در کنار هوشمندانه ترین فرد حاضر در جمع قرار گیرید: کمدین معروف، هارولد رامیس از حضور همتای خود بیل مورای بهره برد. استیو جابز همنشین steve wozniak بود. Craig Silverstein با لری پیج که یکی از موسسین گوگل است، دوست بود. kanye west خواننده معروف با همتای خود Jay-Z نشست و برخاست داشت. تنها با عمل به این نکته، می توانید پولدار شوید.
 7. هیچ عذر و بهانه ای نتراشید. انداختن تقصیر به گردن دیگران، شکایت کردن و توضیح دادن، فایده ای ندارد.
 8. عجله کار شیطان است: هر فردی که به موفقیت های چشمگیر دست یافته، ۲۰-۱۰ سال زمان برده است. افراد موفق، موفقیت های کوچک خود را جشن می گیرند.
 9. قدردانی و سپاسگزاری: اگر بتوانید یک الماس را در میان گِل ها بیابید، می توانید الماس های بسیاری را در زندگی خود کشف کنید.
 10. قانون ۵/۲۵ وارن بافت: فهرستی از ۲۵ کاری که می خواهید در زندگی خود انجام دهید، تهیه کنید. سپس فقط ۵ کار مهم را انتخاب کرده و فقط آنها را انجام دهید. هرگز به ۲۰ کار دیگری که نوشته اید، فکر نکنید. درغیر اینصورت از زمانیکه برای ۵ کار مهم خود می گذارید، خواهد کاست.
 11. هر روز ۱۰ ایده بنویسید: نوشتن ۱۰ ایده در روز، شما را فوق العاده قدرتمند می سازد. این کار را شش ماه انجام دهید و بعد ببینید چه اتفاقی می افتد.
 12. پیگیری کنید: تنبلی را کنار بگذارید و هر روز ایده های خود را تکمیل کنید. پیگیر باشید.
 13. سوال بپرسید: تعداد پرسش ها از پاسخ ها بیشتر است و فرصت ها در پشت سؤالات پنهان شده اند.
 14. هر روز تنها ۱ درصد بیشتر: هر کاری که می خواهید در آن بهتر شوید، هر روز ۱ درصد بیشتر روی آن وقت بگذارید. ۱ درصد در روز، با اثر مرکب ۳۸۰۰ درصد در سال می شود و در نهایت، شما را به موفقیت می رساند.
  20 عادت میلیونرهای خودساخته 3
  عادت های خوب مثل عادت های بد، اعتیادآور هستند و مهمتر اینکه به ما پاداش های بزرگی می دهند.
 15. زمان حال: پشیمانی که بدلیل فکر کردن به وقایع گذشته رخ می دهد، زمان شما را تلف می کند. اضطراب نیز انرژی موردنیاز برای آینده را از شما می گیرد. بر روی زمان حال تمرکز کنید.
 16. خواب: خواب سبب جوان شدن سلول های مغزی شده، بدن را التیام می بخشد و اضطراب را کاهش می دهد. مغز شما تنها ۵-۲ ساعت در روز فعال است. خواب های شیرین ببینید.
 17. هر روز، از مرگ دوری کنید: شما نمی توانید در تخت بیمارستان یا بهشت زهرا باشید و ثروتمند شوید. هر روز تحرک داشته باشید، به خوبی بخوابید و خوب غذا بخورید.
 18. کاری که وقتی بچه بودید دوست داشتید هر روز انجام دهید، را انجام دهید: این کار همان سوختی است که می تواند زندگی شما را توانمند سازد.

 

صبر کنید! فکر می کردم ۲۰ راز برای موفقیت وجود دارد = به خودتان اجازه دهید گاهی اوقات اشتباه کنید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه موفقیت و ثروتمند شدن، عضو کلوپ موفقیت آکادمی رشد شوید.

درباره

آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، هوش رقابتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.

داغ ترین ها

خود را برای بیت کوین 500 هزار دلاری آماده کنید

خود را برای بیت کوین ۵۰۰ هزار دلاری آماده کنید

خود را برای بیت کوین ۵۰۰ هزار دلاری آماده کنید آیا در مسیر بیت کوین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =