صفحه اصلی / ۳ سیستم ضروری برای شروع یک کسب و کار اینترنتی موفق
3 سیستم ضروری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی موفق

۳ سیستم ضروری برای شروع یک کسب و کار اینترنتی موفق

 

آیا می دانید برای شروع یک کسب و کار اینترنتی موفق،

تنها به ۳ سیستم ضروری نیاز دارید؟

 

تا بحال در مورد مقدار درآمدی که از کسب و کار اینترنتی ام دارم به شما نگفته بودم. اما امروز، برخی از درآمدهایم را به شما نشان می دهم.

به یاد یک داستان خنده دار افتادم.

وقتی یکی از دوستان، از من خواست درآمدم را به او نشان دهم. من طفره رفتم. به من گفت اگه نشون ندی، من حرفات رو باور نمی کنم. (البته می خواست مطمئن شه!)

من هم گفتم، “۳۰ میلیون تومن خوبه؟” من من کرد و گفت: آره، من هم لیست پرداختی هام رو چک کردم و وقتی ۳۰ میلیون و یک هزار تومن شد، بهش نشان دادم. شاید بگید اون یک هزار تومن دیگه چیه! اما اینها تفریحات کوچیک من در زندگیه.

وقتی بهش نشون دادم. ازم پرسید “این به تومنه؟” بی اختیار خندیدم.

من طوری بزرگ شدم که موارد خصوصی مثل مبلغ درآمدم را به کسی نمی گویم.

یک دلیل ساده داره که در مورد درآمدم صحبت نمی کنم. چون ترجیح میدهم روی موفقیت شما تمرکز کنم، نه موفقیت خودم. نه به این دلیل که مثل موسسات غیرانتفاعی باشم، بلکه به خاطر اینکه اگر شما موفق شوید، کسب و کار من هم رشد می کنه. کسب و کار خود را طوری طراحی کرده ام، که اول شما موفق می شوید و بعد خودم.

به همین دلیل ۹۰ درصد مطالب من رایگان هست. به همین دلیل زمان می گذارم و با دوستانی که به کمک آکادمی رشد، کسب و کار اینترنتی موفقی راه اندازی کرده اند، مصاحبه می کنم. اگر شما موفق شوید، من هم موفق می شوم. و اگر موفق نشوید، کافیست به من ایمیل بزنید و پولتان را پس بگیرید. به عبارت ساده، موفقیت شما معیار خوبی برای کار منه. به همین دلیل علاقه مندم بهترین مطالب را در اختیار شما قرار دهم.

 

قبلا به شما نشان دادم که چگونه از کتابی که ۳ سال پیش نوشتم، همین چند هفته پیش درآمد کسب کردم. می دانید وقتی بارها و بارها، محصولات شما را می خرند، چه کیفی می کنید؟

می دانم، این مبلغ کمتر از ۵ هزار تومنه، اما به پک های ۲۹۰ هزار تومانی، ۳۹۰ هزار تومانی، و ۶۹۰ هزار تومانی و … فکر کنید.

نگاهی به مجموع فروش و درآمد یکماه آکادمی رشد بیندازید:

مجموع فروش یکماه کسب و کار اینترنتی من

 

خیلی از این فروش ها وقتی پشت لپ تاپم نبودم، اتفاق افتاده و در واقع سیستم کسب و کارم به صورت خودکار برایم درآمد کسب کرده است.

حالا پک ۱ میلیون و نهصد هزار تومانی یا پک ۲۹۰ هزار تومانی و … را فراموش کنید.

تنها کافی است با یک محصول ۵۰ هزار تومانی شروع کنید. (به همین زودی به شما آموزش خواهم داد چگونه می توانید یک محصول عالی بسازید، حتی اگر ایده ای ندارید)

فقط این ضرب را در ذهن خود انجام دهید:

محصول ۵۰ هزار تومانی * ۱۰  فروش در ماه * ۲۴ ماه  = —-

میشه ۱۲ میلیون تومان.

۱۲ میلیون تومان را می توانید تنها در صورت تهیه

 • یک محصول ساده (۵۰ هزار تومانی)
 • تنها یک فروش در هر ۳ روز
 • و بعد از ۲ سال

بدست آورید.

می بینید چقدر کسب و کار اینترنتی شما می تواند سودآور باشد؟ اگر این اعداد را افزایش دهید، چه اتفاقی می افتد؟ (مثلا محصول با ارزش بیشتری را تولید کنید، و یا به کمک سیستم آکادمی رشد، فروش خود را افزایش دهید، و یا کسب و کار تان را توسعه دهید) می توانید میلیون ها تومان درآمد کسب کنید.

اما تنها این اعداد مهم نیستند. فکر می کنم خوب است که بدانید تفاوت آکادمی رشد در مورد کسب و کار اینترنتی با بقیه افرادی که محصولی را تولید می کنند و می فروشند، چیست.

 

رستورانی در دربند

چند سال پیش، رستوران جالبی را در دربند دیدم. رستوران آنها، رستوران متفاوتی بود، و باعث تحولی در کسب و کار من شد:

 • نه تنها غذای خوشمزه ای درست می کردند، بلکه تنها روی سرویس دهی به تعداد محدودی از مشتریان تمرکز می کردند، و این کار را خیلی خوب انجام می دادند
 • صندلی آنها همیشه رزرو بود، و اگر شما یکم دیر به این رستوران می رفتید، دیگر نمی توانستید میز خالی ای پیدا کنید.
 • آنها به راحتی می توانستند میزهای بیشتری را تهیه کرده و در رستوران قرار دهند (در نتیجه درآمد شان بیشتر می شد)، اما کیفیت خدمات برای آنها مهمتر بود!

من عاشق این چیزها هستم.

 

من عاشق کسب و کاری هستم که قوانین خاص خودتان را دارید.
حالا اگر بگویم شما هم می توانید همچین کسب و کاری داشته باشید، چی؟

یعنی:

 • بدون دفتر کاری. من عاشق انعطاف پذیری هستم. یعنی بدون اینکه محدود به مکانی خاص باشید، می توانید درآمدزایی میلیونی داشته باشید.
 • من حالا انتخاب می کنم که: «کار کنم یا تفریح کنم» چون سیستم خودکاری دارم که برای من کار می کند حتی وقتی پشت لپ تاپ نیستم و کار نمی کنم.
 • می توانم دانشجویان آکادمی رشد را خودم انتخاب کنم. ما مطالب رایگان زیادی ارائه می کنیم و اگر بفهمیم کسی بدهی زیادی دارد، در این سیستم راه نمی دهیم. می دانم از میزان سود ما کم می شود اما این کار درستی است (چون اولویت اول آنها، باید پرداخت بدهی هایشان باشد)، و این یکی از قوانین کسب و کار من است.

پس، من چگونه کسب و کار اینترنتی برد-بردی را ایجاد کردم و از یک کتاب الکترونیکی ۴۹۵۰ تومانی به دوره های میلیونی رسیدم و این کسب و کار اینترنتی علاوه بر اینکه به دانشجویانم کمک می کند زندگی ثروتمندی داشته باشند، به من هم این امکان را می دهد زندگی دلخواه و مطلوبم را داشته باشم.

چطوری کسب و کار اینترنتی خودکارم را راه اندازی کردم که حتی وقتی با دوستانم بیرون هستم و یا اینکه سفر رفتم و کار نمی کنم، برای من درآمدزایی دارد؟

چطوری درآمد من در سال قبل دو برابر شد؟ آیا بیشتر کار کردم؟

البته که نه.

دلیل دیگری دارد. دلیلش سیستم های کسب و کار منه.

توجه داشته باشید اکثر همکاران و دوستانی که در زمینه کسب و کار اینترنتی آموزش می دهند، عمدتا می گویند از عشق و علاقه خود پول دربیاورید. اما حقیقت چیه؟

 

عشق و علاقه کافی نیست. شما به سیستم کسب و کار احتیاج دارید.

حقیقت ۱: اگر عشق و علاقه کافی بود، هیچ هنرمند فقیری وجود نداشت.

حقیقت ۲: اگر تنها عشق و علاقه کافی بود، پس اکثر کسب و کار های اینترنتی نباید شکست می خوردند.

حقیقت اینست که اکثر مردم بر این باورند آنها چیزی در درون خود دارند که باید آن را به بقیه هم آموزش دهند (اگر مخاطبی داشته باشند!) و بسیاری از بازاریابان اینترنتی، بخاطر همین موضوع، محصولات خود را به شما می فروشند!
اما حقیقت چیز دیگری ست!
البته که عشق و علاقه شما مهمه. اما عشق و علاقه به تنهایی کافی نیست.

شما به سیستم احتیاج دارید. یعنی به یک سیستم گام به گام، مطمئن و خودکار نیاز دارید. من روی این مورد تأکید می کنم چون خودم این سیستم را ابداع کردم، و بعد چند سال روی آنها کار کردم و تکمیل شان کردم.

بعضی از همکاران و دوستان هم بر روی  تکنیک هایی مانند «حضور در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام و …» یا « افزایش سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو) سایت » تاکید می کنند، چون این کار آسانی ست. اما سیستم چیست؟ سیستم شما را از یک ایده به گسترش آن ایده، و کسب و کار خودکار و دائمی می رساند که علاوه بر اینکه به دیگران کمک می کنید و چیزی را به آنها آموزش می دهید، سبک زندگی دلخواه تان را هم می سازید. زندگی رویایی که همیشه آرزوی آن را دارید.

 

۳ سیستم ضروری برای یک کسب و کار اینترنتی موفق

پیچیده نیست. ما در آکادمی رشد هزار سیستم را تست و بعضی از آنها را ابداع کرده ایم، اما شما تنها به ۳ سیستم احتیاج دارید:

 1. سیستمی برای جلب توجه مردم
 2. سیستمی برای عضویت آنها در لیست ایمیل شما
 3. سیستمی برای فروش محصولات شما به آنها

اگر شما بتوانید این سه سیستم را ایجاد کنید، پایه و اساس یک کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کرده اید. تمام کارهای بعدی، بر مبنای این سه سیستم خواهد بود.

3 سیستم ضروری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی موفق

می دانم در قسمت بالا گفتم به ۳ سیستم نیاز دارید. در تصویر بالا این ۳ سیستم را برای شما ریز کردیم تا دقیقا متوجه شوید.

 

سیستم اول: جلب توجه مردم

خیلی از ایمیل هایی که دریافت می کنیم، از ما می پرسند آیا به ما آموزش می دهید چگونه یک ایده سودآور پیدا کنیم؟”

بله، ما به شما دقیقا نشان می دهیم چگونه ایده سودآوری را انتخاب کنید (خود ما هم به این شکل ایده های خود را پیدا می کنیم).

اما حالا، فرض کنید ایده کسب و کار مناسبی انتخاب کرده اید.

چگونه این ایده را می خواهید ارائه کنید؟ از همه مهمتر، چگونه ترافیک جذب کنید؟

بر خلاف بسیاری از دوستان، که معتقدند اگر شما «سایت بزنید، مخاطبان شما را پیدا خواهند کرد»، جذب ترافیک هیچ وقت به طور شانسی صورت نمی گیرد. ما در ابتدای کسب و کار مان، ۵۰ درصد روی تولید محتوا و ۵۰٪ روی تبلیغ وقت می گذاشتیم.

اگر ما ۴ ساعت در هفته، محتوا تولید بکنیم، ۴ ساعت دیگر هم برای تبلیغ و جذب ترافیک زمان می گذاریم.
البته این درصدها به مرور زمان تغییر می کند: الان دیگر ۵۰ درصد وقت خودمان را صرف تبلیغ و جذب ترافیک نمی کنیم چون سیستم ما، این کارها را مدیریت می کند. به قول پل گراهام (Paul Graham): “کارهایی را انجام دهید که قابل رشد هستند” (مخصوصا وقتی کاری را شروع می کنید).

(توجه داشته باشید: کارهایی که شما در روز های اول کسب و کار اینترنتی خود انجام می دهید با کارهایی که در ماه های بعدی انجام می دهید، فرق می کند. در دوره راز جذب پول در اینترنت، گام به گام به شما نشان می دهیم چه کارهایی باید انجام دهید.)

اکثر مردم، تبلیغ کردن و جذب ترافیک را دوست ندارند. من هم اینطوری بودم. به خودم میگفتم: «من نمی خوام از اونایی باشم که دائما محصولات خودشان را تبلیغ می کنند.»

نکته کلیدی:

ترس خود را مدیریت کنید. اگر محصول شما خوبه و شما می دانید که می توانید به مردم کمک کنید، باید این کار را انجام دهید. شما این کار را بخاطر مردم انجام می دهید (و افرادی که نیازی به محصولات شما ندارند را نمی پذیرید). وقتی این طوری فکر کنید، هر موفقیتی که کسب خواهید کرد، در وهله اول پاداش کمک شما به دیگران خواهد بود.

این کار باعث تداوم کسب و کار شما می شود، در میان بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی که ایجاد می شوند و از بین می روند… من در این مطلب کاملا توضیح دادم که اولا باید روی مخاطبان خود تمرکز کنید.

در دوره راز جذب پول در اینترنت، بهش میگیم: هنر جذب ترافیک.

ما از تکنیک های خاص زیادی استفاده می کنیم، اما دو چیز مهم را از خودتان باید بپرسید:

 • تقاضا: آیا ایده شما برای کسی مهم است؟ (خودتان را گول نزنید. این اشتباهه که فرض کنید همه ایده شما را دوست دارند. زمانی که ما یک ایده را ارزیابی می کنیم، سوالات چالش برانگیزی از  خودمان می پرسیم چون می خواهیم ایده خود را از نگاه دیگران بررسی کنیم نه خودمان. اینها نکات ریزی است که آنها را تجربه کرده ایم. پس از تجربه ما استفاده کنید)
 • کیفیت: دوره و محصول شما چه کیفیتی دارد؟ اگر شما در حوزه پولدار شدن و ثروتمند شدن می نویسید، و مطالبی مانند « ۱۰ درصد از درآمد خود را پس انداز کنید»، می نویسید، اصلا چرا می نویسید؟ یا چیز جدیدی بنویسید یا اصلا شروع نکنید!

اگر تقاضا وجود داشته باشد و کیفیت محصول شما خوب است، عکس العمل مثبت مردم را خواهید دید. آنها از شما درخواست می کنند که نیازها و مشکلات شان را حل کنید. تبلیغ و جذب ترافیک هم به نفع شماست هم به نفع مخاطبان شما.

 

سیستم دوم: عضویت افراد در لیست ایمیل شما

می توانید حدس بزنید اولین اشتباه کسب و کار اینترنتی ما چی بود؟

جواب هایی که اصلا قبول نمی کنم:

 • طراحی سایت
 • عضویت در شبکه های اجتماعی بیشتر (اگر اینطوری فکر می کنید، بهتره ادامه مطلب را نخوانید!)
 • نگارش متن ها برای افزایش نرخ تبدیل!

اشتباه میلیونی کسب و کار اینترنتی ام این بود که لیست ایمیل نداشتم! این اشتباه میلیون ها تومان به ضرر من تمام شد.

چرا؟ به شما خواهم گفت.

شما متوجه خواهید شد که ما سبک متفاوتی نسبت به بقیه افرادی که کسب و کار اینترنتی را آمورش می دهند داریم. یکی از آنها اینست که شما نمی توانید دوره راز جذب ثروت در اینترنت را بطور مستقیم از سایت بخرید (تنها این استثنا وجود دارد که ما چیزی را  تست بکنیم و شما هم در حال تست شدن باشید!)

دلیل اصلی آن اینست که ایجاد ارتباط برای ما بیشتر از فروش اهمیت دارد. من ترجیح می دهم شما به لیست ایمیل ما بپیوندید و با هم آشنا شویم- سپس شما انتخاب کنید که آیا می خواهید ادامه بدهید، و یا لغو اشتراک می کنید- تا اینکه سعی کنم در روز اول چیزی را به شما بفروشم.

این متد بسیار متفاوتی در مقایسه با کسب و کار های اینترنتی دیگر است.

دلایل و بحث های روانشناسی بسیاری در پشت پرده این تصمیم وجود دارد، اما نکته کلیدی که ما یاد گرفتیم:

مخاطبانی که اولین بار به سایت شما می آیند، اکثرا به اصطلاح مخاطبان باکیفیتی نیستند. افرادی که اهل کلیک و اقدام هستند (به عنوان مثال، در لیست ایمیل شما ثبت نام می کنند) مخاطبان جدی شما هستند. باید برای این افراد زمان بگذارید. نه افراد دیگر، که کمتر جدی هستند.

بنابراین ما زمان می گذاریم و برای افرادی که ثبت نام می کنند، ایمیل می فرستیم. نه هر کسی که وارد سایت شما می شود. من ترجیح می دهم روی مخاطبانی تمرکز کنم که اقدام می کنند و بی خیال چند نفری که اهل عمل نیستند و از مطالب و دوره های ما استفاده نمی کنند، می شوم.

به عنوان مثال، افرادی که یکی از دوره های ما را خریداری کرده اند، ایمیل های ما را ۳ تا ۵ برابر بیشتر از مشترکین رایگان ما باز می کنند.

و ما ۸۵ درصد درآمد خود را از گروه کوچک مخاطبان وفادار کسب می کنیم و به سبک آکادمی رشد، از آنها قدردانی هم می کنیم.

به عنوان مثال، چند ماه پیش، ۱۰ مشتری برتر آکادمی رشد را به یک ناهار ویژه در دربند دعوت کردم. شما می توانید تصمیم بگیرید چگونه با بهترین مخاطبان خود رفتار کنید، و اگر شما یک سیستم آنلاین برای این کار داشته باشید، می توانید هر کاری دوست داشته باشید، انجام دهید! یا حتی می توانید برای خیریه ها و بیماران سرطانی کمک کنید. یا هر کاری که دوست دارید…

نکته کلیدی:

برای رابطه سازی وقت بگذارید، نه فروش. یعنی درآمدتان را تا زمانی که به شما اعتماد بکنند، به تاخیر بیندازید. با این کار، شاید چند هزار تومان از دست دهید، اما اگر شما به آنها نشان دهید که گزینه مناسبی برای حل مشکلات و نیازشان هستید، چندین برابر نتیجه می گیرید و می توانید میلیون ها تومان درآمد کسب کنید. بعدا این موضوع را بیشتر باز خواهم کرد.

سیستم سوم: فروش محصولات / خدمات

بسیاری از افراد، در اینجا اشتباه متداولی را تکرار می کنند.

آنها وقتی این تصویر را مشاهده می کنند:

مجموع فروش یکماه کسب و کار اینترنتی من

می گویند: “ما هم می خواهیم اینطوری از اینترنت درآمد کسب کنیم.”
جدی میگید؟
یا شوخی می کنید؟ آیا سال ها تجربه ای که باعث شده این نتیجه را بگیریم می بینید؟

نه، شما باید برای درآمد میلیونی، تلاش کنید.

آیا یک شبه می توانید این درآمد را کسب کنید؟ نه.

شما نمی توانید یک شبه میلیونر شوید. می توانید یک ماهه این درآمد را کسب کنید؟ بله.

ما دانشجویانی داریم که خدا را شکر میلیون ها تومان در ماه درآمد کسب می کنند.

و برای بسیاری از ماها، ۱ یا ۲ میلیون تومان پول بیشتر در ماه، زندگی مان را تغییر می دهد!

برای اینکه به اینجا برسید، شما باید فروش داشته باشید. من می توانم به شما آموزش دهم

ماشین پولسازی خودکار خود را ایجاد کنید و مشتریان دائمی داشته باشید.

چگونه مشتریان دائمی داشته باشید ماشین فروش اتوماتیک
(یکی از این درس های دوره راز جذب پول در اینترنت)

توجه داشته باشید که رایج ترین و بدترین اشتباهی که خیلی ها می کنند، اینست که ۶ ماه زمان می گذارند و هزینه می کنند تا محصولی را تولید کنند بدون اینکه سودآوری و فروش آن را بررسی کنند. مثل این می ماند که کلی مطلب در سایت خودتان قرار دهید، و بعد یک روزی به فکر “بازاریابی!” بیفتید! این راهش نیست. بازاریابی (نه فروش) را باید از روز اول شروع کنید.

اما چطوری؟ هنگامی که شما لیست ایمیل کسب و کارتان را دارید (طبق سیستم دوم)، شما با ده ها، و بعد صدها و سپس هزاران نفر از افرادی که به موضوع شما علاقه مند هستند یا می خواهند مشکلات خود را حل کنند، در ارتباط خواهید بود. اگر شما مشکلات و نیاز مخاطبان خود را  بخوبی حل کنید، آنها حاضر خواهند بود محصولات شما را تهیه کنند. شما این لیست را ایجاد کرده اید تا با آنها در ارتباط باشید، و حالا وقت آن است که کشف کنید چگونه می توانید به آنها کمک کنید. ما برخی از اصول اعتبارسنجی اولیه را قبلا توضیح داده ایم.

توجه کنید که فروش همیشه در پایان این فرایند قرار دارد. در واقع، ما برنامه ریزی می کنیم. چون اگر شما این کار را بخوبی انجام دهید، تضمین می کنید که با معرفی محصول تان، فروش خواهید کرد.

از آنجا که شما مشکلات و نیازهای مخاطبان خود را می دانید (چون با آنها در ارتباط هستید و از آنها پرسیده اید)، نیازهای اصلی آنها را می شناسید، و محصول تان را تست کرده اید، مرحله فروش کار ساده و راحتی خواهد بود.

به یاد داشته باشید، برای اولین محصول کسب و کار اینترنتی تان، قرار نیست جذاب ترین محصول را طراحی کنید و بفروشید- بلکه کافیست محصول ساده ای را تولید کنید (مانند یک کتاب یا ویدیوی ساده)، و در این صورت بازاریابی شما هم کار ساده ای خواهد بود.
بطور کلی، ۵-۷ ایمیل را قبل از اینکه آنها را به صفحه فروش هدایت کنید،برای مشترکین ایمیل خود بفرستید، و در ایمیل آخر در مورد محصول تان توضیح دهید و کار فروش را انجام دهید.

شما می توانید این کار را سریع و حرفه ای انجام دهید.

.

نکته کلیدی:

هنگامی که برنامه ریزی می کنید، عملا تضمین می کنید محصول شما به فروش خواهد رفت.

 

بزرگترین فرصت تاریخ بشری را از دست ندهید

هنگامی که من شروع به راه اندازی کسب و کار اینترنتی ام کردم، و طرز کار این سیستم را متوجه شدم، فهمیدم ما بزرگترین فرصت تاریخ بشری را در اختیار داریم.

برای اولین بار در تاریخ، لازم نیست به پارتی بازی متوسل شویم و یا منتظر بمانیم یک شرکت یا کارخانه ای پیدا شود و ما را استخدام کند. (گرچه ما ایرانی ها کلا آدم های تنبلی هستیم و تقصیر را گردن دولت و خانواده و محیط و جامعه و کلی عوامل دیگر به جز خودمان می اندازیم…)
در قرن ۲۱ لزومی ندارد ۳۰ سال جوون بکنید، دنبال یک مدرک بی ارزش بدوید، و بعد منتظر یک روز خوب باشید که به شما کاری بدهند!

باید این روز خوب را خودمان بسازیم.

آیا پدر و مادر ما و چند نسل قبل تر، این فرصت را در اختیار داشتند؟

(به قول آلوین تافلر در کتاب مشهورش: موج سوم

ما از عصر انقلاب صنعتی گذر کرده ایم و حال در عصر اطلاعات هستیم.)

 

ما می توانیم مستقیما با میلیون ها نفر در اینترنت در ارتباط باشیم – مخاطبان بی شماری که هر روز هم بیشتر می شود- و افرادی را پیدا کنیم که محصول/خدمات ما را می خواهند. بدون اینکه چیزی را اجباری بفروشیم! شما می توانید مخاطبان نامرتبط با کسب و کار تان را فیلتر کنید و تنها افرادی را انتخاب کنید که به کسب و کار شما علاقه مند هستند … و محصولات شما را هم می خرند.

و بهترین قسمت ماجرا؟

شما می توانید این کارها را خودتان انجام دهید. برای اولین بار (و به ویژه در چند سال گذشته)، شما می توانید سیستم های بسیار قدرتمندی را پیاده کنید، که به کمک آنها می توانید ایده سودآوری انتخاب کنید، ترافیک جذب کنید، بازدید کنندگان سایت تان را به مشترکین ایمیلی تبدیل کنید، و محصولات خود را بفروشید – و تمام این کارها را به صورت خودکار و خودتان انجام دهید.

شما می توانید با دوستان خود بیرون بروید و کسب و کارتان برای شما کار کند و درآمد کسب کنید. شما می توانید در هر جایی که زندگی می کنید، این کار را انجام دهید. موفقیت یا شکست شما در دستان خود شماست.

در آکادمی رشد، بر روانشناسی درون و ضمیر ناخودآگاه تان تسلط پیدا می کنید. یک برنامه انعطاف پذیر می ریزید، و زمان تان را خودتان مدیریت می کنید، تا یک کسب و کار سودآور راه اندازی کنید و زندگی ثروتمند خود را پایه ریزی کنید.

دانلود رایگان: بررسی های موردی و اطلاعات ارزشمند دیگر در مورد راه اندازی کسب و کار اینترنتی تان که در جای دیگری ندیده اید.

من می خواهم مطمئن شوم که شما ایده مناسب و سودآوری برای کسب و کار اینترنتی خود انتخاب می کنید، و بعد آن را توسعه می دهید. زندگی ثروتمندی را برای خود می سازید و از آزادی بیشتر لذت می برید.

به همین دلیل قصد داریم برخی از بررسی های موردی و سایر اطلاعات ارزشمند و جالب در مورد راه اندازی اولین کسب و کار اینترنتی را بصورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم. فقط کافی است به لیست ویژه آکادمی رشد بپیوندید، تا بتوانید به این اطلاعات و دوره راز جذب پول در اینترنت دسترسی داشته باشید.

آپدیت – نظر دانشجویان دوره راز جذب پول در اینترنت را بخوانید.

نظر چند نفر از دانشجویان دوره راز جذب پول در اینترنت را در مورد این دوره از جمله جوانب مثبت و منفی دوره و این دوره برای چه کسانی مناسب است و داستان پیشرفت های آنها را بخوانید. ما این لیست را آپدیت می کنیم:

خانم الناز جمالی: چگونه بازار مناسب را پیدا کرده و موفقیت خود را چند برابر کنید

آقای امید جباری: از کشف علاقه اش تا کسب ۲۳ میلیون تومان در ۷ ماه

آقای احمد حسینی، متخصص آی تی که تنها با ۱۶ مشترک ایمیلی، ۱۰ میلیون تومان درآمد کسب کرد.

آقای میکائیل احمدی، مربی فیتنسی که بر ترس خود از فروش غلبه کرد

آیا اطلاعات بیشتری در مورد دوره راز جذب پول در اینترنت و دسترسی به نمونه های موردی بیشتر می خواهید؟ کافی است به لیست ویژه آکادمی رشد بپیوندید بپیوندید (۲۰ ثانیه بیشتر طول نمی کشد.)