صفحه اصلی / تولید محتوای جذاب / ۸ مرحله برای تولید محتوا در کسب و کار اینترنتی پولساز

۸ مرحله برای تولید محتوا در کسب و کار اینترنتی پولساز

8 مرحله برای تولید محتوا در کسب و کار اینترنتی پولساز

۸ مرحله برای تولید محتوا در کسب و کار اینترنتی پولساز

حتما نام سایت هایی را شنیده اید که درآمدهای میلیونی از کسب و کار اینترنتی خود بدست می آورند. بعضی از این سایت ها روزانه میلیون ها تومان بدست می آورند.

شاید این سایت ها کم باشند اما افرادی هستند که از کسب و کار اینترنتی درآمدهای چند ده میلیونی در ماه کسب می کنند.

در این مقاله آکادمی رشد به این موضوع می پردازیم که چگونه می توانیم از کسب و کار اینترنتی و تولید محتوا در اینترنت کسب درآمد کنیم.

امروزه یکی از موارد مهم در سئو سایت تولید محتوا با کیفیت است. تولید محتوای با کیفیت باعث می شود رتبه وبسایت شما به طور چشمگیری افزایش پیدا کند. به همین دلیل اکثر مدیران وبسایت ها یکی از بخش های خود را به تولید محتوا اختصاص می دهند.

 

آیا پرسش‌های زیر را شما نیز دارید؟

 • در وب سایتم چه بنویسم؟
 • آیا باید برای انتشار مطلب، تقویم و زمان‌بندی مشخصی داشته باشم؟
 • برای تولید محتوا از چه لحنی استفاده کنم؟
 • آیا سایت ما باید هر روز محتوای جدید داشته باشد؟
 • چه محتوایی تولید کنم که در موتورهای جستجو دیده شود؟
 • از چه نرم افزارها و سرویس‌هایی برای تولید محتوا استفاده کنم؟
 • برای استخدام یک نفر به عنوان تولیدکننده محتوا، چگونه ارزیابی را انجام دهم؟

 

اگر شما هم مشتاق هستید تا بدانید چه طور می شود با تولید محتوا و فروش محتوا کسب درآمد اینترنتی داشت با ما همراه باشید تا ۸ مرحله برای تولید محتوا برای سایت و کسب و کار اینترنتی خود را یاد بگیرید.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی آسان است اما ایجاد کسب و کار اینترنتی پولساز و کسب درآمد میلیونی از اینترنت چیزی است که نیاز به تلاش و کار دارد.

البته این تلاش و پشتکار در کسب و کار اینترنتی به ارزشش می ارزد. زیرا درآمدی که از کسب و کار اینترنتی می توانید بدست بیاورید، هیچ کسب و کار سنتی نمی تواند!

امروزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی و ایجاد وب سایت خیلی آسان است. اگر کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی نکرده اید و یا درآمد میلیونی از اینترنت کسب نمی کنید، می توانید در دوره صفر تا صد کسب و کار اینترنتی شرکت کنید.

در این دوره به طور کامل توضیح دادیم که چگونه وب سایت تان را با وردپرس در کمتر از ۵ دقیقه و بدون یک خط کدنویسی راه اندازی کرده و کسب و کار اینترنتی پولسازی ایجاد کنید.

در گام اول باید موضوع جذاب و مناسبی برای تولید محتوا کسب و کار اینترنتی خود انتخاب کنید.

 

چگونه موضوع جذاب و مناسبی برای تولید محتوا کسب و کار اینترنتی خود انتخاب کنید

اولا به حوزه کسب و کار اینترنتی که انتخاب می کنید، باید علاقه شدید داشته باشید.

اگر به موضوعی علاقه داشته باشید، می توانید در مورد آن خیلی خوب به تولید محتوا بپردازید تا اینکه صرفا موضوع سودآوری انتخاب کنید.

اگر موضوعی انتخاب کنید که سودآور هست اما به آن علاقه نداشته باشید، پس از مدتی آنرا کنار خواهید گذاشت و از تولید محتوا در مورد آن موضوع دست خواهید کشید!

بنابراین موضوع و حوزه ای برای کسب و کار اینترنتی خود انتخاب کنید که عاشق آن هستید.

پس از اینکه حوزه ای انتخاب کردید که عاشق آن هستید، از چشم مخاطبان خود به موضوع نگاه کنید و برای اینکه بدانید چه محتوایی باید برای کسب و کار اینترنتی خود تولید کنید، به سوالات زیر پاسخ دهید:

 • چه چیزهایی توجه مخاطبان کسب و کار مرا به خود جلب می کند؟ چه چیزهایی مخاطبان کسب و کارم را به سایتم می کشاند؟
 • مخاطبان کسب و کار من مدام با چه مشکلاتی مواجه می شوند؟
 • مخاطبان کسب و کارم چه خصوصیاتی دارند؟
 • مخاطبان کسب و کار من از چه چیزهایی بیزار هستند؟

 

همچنین حوزه ای را باید انتخاب کنید که مخاطبان زیادی داشته باشد. برای اینکه ایده مناسبی برای کسب و کار اینترنتی خود انتخاب کنید، می توانید در دوره رایگان انتخاب ایده پولساز کسب و کار اینترنتی آکادمی رشد شرکت کنید.

 

پس موضوعی را انتخاب کنید که اولا به آن علاقه دارید و ثانیا مخاطبان زیادی دارد. سپس به تولید محتوا در مورد آن موضوع بپردازید.

 

8 مرحله برای تولید محتوا در کسب و کار اینترنتی پولساز 3
تولید محتوا باعث رشد کسب و کار شما می شود

 

برای سرور سایت یا هاست خود نیز می توانید از وی پی اس استفاده کنید. وی پی اس یا سرور مجازی علاوه بر اینکه می تواند بعنوان سرور سایت شما مورداستفاده قرار گیرد، کاربردهای دیگری نیز دارد که به عنوان صاحب کسب و کار خیلی به دردتان خواهد خورد. همچنین سرعت بالاتر و امنیت بیشتر نیز از مزایای استفاده از وی پی اس بعنوان سرور سایت یا هاست است.

برای راه اندازی سریع سایت خود با وی پی اس نیز می توانید از دوره راه اندازی سایت با وی پی اس آکادمی رشد استفاده کنید.

پس از اینکه سایت خود را با سیستم های مدیریت محتوا (CMS) مانند وردپرس راه اندازی کردید، یک تم (پوسته) مناسب انتخاب کنید و دستی به ظاهر سایت خود بکشید. سپس به تولید محتوا بپردازید.

 

برای تولید محتوا در سایت خود به نکات زیر توجه کنید

اولا موضوعات جذابی برای سایت خود بنویسید. چون اگر موضوع جذابی برای تولید محتوا انتخاب نکنید، کسی مطالب شما را نخواهد خواند!

پس قبل از تولید محتوا برای کسب و کار اینترنتی خود از خودتان بپرسید: آیا خودم این مقاله را می خوانم؟ آیا خودم این لینک را کلیک می کنم؟ آیا با خواندن هر جمله می خواهم جمله بعدی را بخوانم؟

اگر پاسخ تان به این سوال ها منفی است، پس در مورد آن ننویسید!

دوما اینکه علاوه بر اینکه خودتان باید مایل به خواندن محتوای سایت خود باشید، باید افراد دیگر نیز مایل به خواندن آن باشند!

برای اینکه بدانید آیا دیگران نیز مایل به خواندن مقاله ها و یا دیدن محتوای سایت شما هستند، از مخاطبان خود سوال کنید. از آنها نظرسنجی کنید. با افرادی که از سایت شما دیدن می کنند، گفتگو کنید. از مخاطبان خود سوال کنید که دوست دارند در مورد چه موضوعاتی بنویسید؟

 

پس از اینکه موضوع موردنظر خود را انتخاب کردید

عنوان جذابی برای محتوای خود انتخاب کنید. خیلی از افراد به عنوان مقاله های سایت شما نگاه می کنند و اگر در کمتر از ۵ ثانیه آنها را قانع نکنید که محتوای شما ارزش خواندن دارد، سایت شما را ترک می کنند!

برای بهینه سازی سایت یا سئو سایت نیز از کلمات کلیدی در عنوان مطالب سایت خود استفاده کنید.

بعد از انتخاب عنوان جذاب، طرح محتوای خود را بچینید. مقدمه، محتوای اصلی و نتیجه گیری محتوا و مقاله های خود را مشخص کنید.

می توانید در ابتدا مقدمه و نتیجه مقاله و محتوای خود را بنویسید، سپس عنوان های فرعی محتوای اصلی را اضافه کنید و به پر کردن آنها بپردازید.

به این شکل می توانید به تولید محتوا کسب و کار اینترنتی خود بپردازید.

سعی کنید هر پاراگراف شما بیش از ۶-۵ خط نباشد.

اگر پاراگراف های شما بیش از ۶-۵ خط باشد، احتمال خواندن آن توسط مخاطبان سایت تان کم می شود.

هیچ کسی نمی خواهد پاراگرافی که بیش از ۶ خط دارد را بخواند!

 

در محتوای خود از کلمات من و شما استفاده کنید. برای تولید محتوا سایت خود، فرض کنید دارید با دوستان خود صحبت می کنید. اگر مانند وقتی که با دوستان خود صحبت می کنید، به تولید محتوا بپردازید، مخاطبان تان درگیر مطالب شما شده و در مورد مطالب تان نظر خواهند داد.

همچنین در آخر مقاله ها و محتوای خود می توانید از مخاطبان خود سوال بپرسید. این کار ارتباط مخاطب با مقاله و سایت شما را افزایش می دهد و نظرات بیشتری دریافت می کنید.

وقتی مخاطبان تان در مورد مطالب شما نظر می دهند، حتما به نظرات شان پاسخ دهید.

در دنیای واقعی اگر کسی از شما سوالی بپرسد، پاسخش را می دهید. در دنیای مجازی نیز اگر مخاطبان شما در مورد محتوای سایت تان سوالی بپرسند یا نظر خود را بیان کنند، پاسخ شان را هرچه سریع تر بدهید.

از لینک های داخلی و لینک های خارجی در محتوای سایت خود، برای راهنمایی بیشتر مخاطبان تان در مورد موضوعی که می نویسید، استفاده کنید. این کار علاوه بر اینکه برای سئو سایت شما مفید است، موجب می شود مخاطبان تان اطلاعات بیشتر و کامل تری دریافت کنند.

هر هفته، حداقل یک مقاله یا محتوا برای سایت خود تولید کنید. البته آکادمی رشد توصیه می کند هر هفته سه مقاله یا محتوا برای کسب و کار اینترنتی خود تولید کنید.

 

8 مرحله برای تولید محتوا در کسب و کار اینترنتی پولساز 5
اینفوگرافیک کسب درآمد میلیونی از اینترنت با تولید محتوا و محصولات آموزشی

 

نتیجه گیری و سخن پایانی

امروزه یکی از موارد مهم در سئو سایت تولید محتوا با کیفیت است. تولید محتوای با کیفیت باعث می شود رتبه وبسایت شما به طور چشمگیری افزایش پیدا کند. به همین دلیل اکثر مدیران وبسایت ها یکی از بخش های خود را به تولید محتوا اختصاص می دهند.

اگر نکاتی که در مورد تولید محتوا گفته شد را رعایت کنید، پس از چند ماه، مخاطبان کسب و کار خود را جذب خواهید نمود.

وقتی مخاطبان کسب و کار اینترنتی خود را جذب کردید، از ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی استفاده کنید.

همچنین می توانید از خدمات رایگان سایت https://subscribers.com استفاده کنید. به کمک خدمات این سایت می توانید به محض تولید محتوا سایت خود، با نوتیفیکشن مرورگر به مخاطبان خود اطلاع دهید که محتوای جدیدی منتشر کرده اید و در نتیجه، مخاطبان تان را به سایت خود می کشانید و ترافیک سایت تان افزایش می یابد.

وقتی ترافیک سایت تان افزایش یافت، با فروش خدمات و محصولات تان، درآمد کسب و کار اینترنتی تان نیز افزایش می یابد.

برای اینکه بدانید چگونه می توانید به کسب درآمد از اینترنت بپردازید، مقاله سایت ها چگونه به کسب درآمد اینترنتی می پردازند را بخوانید.

فقط صبور باشید و نکات گفته شده را ۶ ماه تا یکسال اجرا کنید تا درآمد میلیونی از کسب و کار اینترنتی خود بدست آورید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت می توانید عضو کلوب تولید محتوا برای کسب و کار اینترنتی آکادمی رشد شوید:

 

همچنین اگر این مقاله آکادمی رشد برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود و وبمسترها و صاحبان کسب و کار اینترنتی به اشتراک بگذارید.

 

درباره

آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، هوش رقابتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.

داغ ترین ها

خود را برای بیت کوین 500 هزار دلاری آماده کنید

خود را برای بیت کوین ۵۰۰ هزار دلاری آماده کنید

خود را برای بیت کوین ۵۰۰ هزار دلاری آماده کنید آیا در مسیر بیت کوین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − دوازده =