صفحه اصلی / چرا آکادمی رشد

چرا آکادمی رشد

کسب و کار اینترنتی میلیونی خود را راه اندازی کرده و توسعه دهید و حتی وقتی خوابیده اید، درآمد کسب کنید.

راه اندازی یک کسب و کار، هیچ وقت به اندازه امروز، آسان نبوده است.

هر روز، افراد زیادی کسب و کار خود را راه اندازی می کنند. اما ما در مورد کسب و کارها و استارت آپ های ریسک داری که امید دارند به فیسبوک بعدی تبدیل شوند و میلیونر یا میلیاردر شوند، صحبت نمی کنیم. همچنین در مورد گرفتن وام بانکی و راه اندازی یک کسب و کار سنتی نیز صحبت نمی کنیم.

ما در مورد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی پرسود  و اتوماتیک صحبت می کنیم که با ایجاد آزادی و انعطاف پذیری، زندگی دلخواه شما را برایتان به ارمغان آورد.

اخیرا، از خوانندگان عزیز آکادمی رشد نظرسنجی کردیم: آیا می خواهید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید؟ ۹۶ درصد شرکت کنندگان، جواب مثبت دادند.

بله به کسب و کار اینترنتی

۹۶ درصد مایل به راه اندازی کسب و کار اینترنتی بودند.

همچنین پرسیدیم:
چرا می خواهید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید؟

کسب و کار اینترنتی چرا؟

جای تعجبی ندارد: همه ما آزادی و چند منبع درآمد که در نتیجه کسب و کار اینترنتی بدست می آید را می خواهیم.

به همین دلیل دوره راز جذب پول در اینترنت را برای شما تولید کرده ایم.

 

چرا آکادمی رشد را ایجاد کردیم

رویاپردازی در مورد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق آسان است- اما اجرای آن سخت!

از کجا شروع کنیم؟ آیا در گوگل عبارت “نحوه راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی” را جستجو می کنید؟ آیا به هر سایتی اعتماد می کنید؟ آیا مطالب مفیدی پیدا می کنید یا فقط یک سری مطالب نامرتبط و بدرد نخور؟

حتی اگر یک ایده کسب و کار اینترنتی که آن را دوست دارید، پیدا کنید چیکار باید بکنید؟ آیا می دانید …

  • چگونه می توانید افرادی که علاقه مند به ایده و حوزه کاری شما هستند، را پیدا کنید؟
  • آیا ایده و حوزه کسب و کار شما پولساز هست و درآمد خوبی دارد؟
  • چگونه سایتی با نرخ تبدیل (درصد کلیک) بالا راه اندازی کنید؟
  • چگونه ترافیک بالا و هدفمند جذب کنید؟
  • چگونه محتوایی بنویسید که برای شما درآمدزایی داشته باشد؟

چگونه لیست ایمیلی ایجاد کنید که روز بروز بیشتر شود، چگونه فروش کنید، چگونه ایده تان را به شکل یک محصول درآورید، چگونه قیمت گذاری کنید، و سیستم های بازاریابی و پرداخت الکترونیکی که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ضروری هستند را راه اندازی کنید؟

چگونه کسب و کار خود را از صفر تا صد راه اندازی کنید، و مطمئن شوید سودآور است؟

حقیقت اینست که اکثر کارشناسان “کسب و کار اینترنتی” هیچ وقت این موارد را به شما نمی گویند. و به جای این موارد، تنها مشاوره های بی فایده و گمراه کننده ای می دهند که در واقع تاثیر مثبتی روی سودآوری، ترغیب مشتریان، و رشد کسب و کار شما ندارد:

مقاله های پراکنده کسب و کار اینترنتی

به جرئت می توانم بگویم اکثر این افراد در مورد تاثیر گذاری دوره یا محصول خود، تحقیق نکرده و آن را تست و ارزیابی نکرده اند.

در آکادمی رشد مطالب پراکنده و بی فایده مشاهده نمی کنید.

بدون اینکه شعار کلیشه ای مانند “محتوا تولید کنید” یا “ترفندهای شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، تلگرام، توییتر، اینستاگرام و…” دهم (حتی اگر شما ۱۰۰۰۰ فالورر در فیسبوک داشته باشید، می خواهید چیکار کنید؟ چگونه باید اولین درآمد میلیونی خود را کسب کنید و سپس کسب و کارتان را خودکار کنید تا درآمد پایداری کسب کنید، حتی در روزهای تعطیل و وقتی خوابیده اید، درآمد کسب کنید؟)

شما می توانید سیستم گام به گام و اثبات شده آکادمی رشد را که امتحان خود را پس داده و با دانشجویان مختلف بررسی شده، تهیه کنید.

در آکادمی رشد، به افرادی که در سطوح مختلفی بودند – از کسانی که تازه شروع کرده بودند تا افرادی که کسب و کاری برای خود داشتند – کمک کردیم تا ترافیک بیشتر جذب کرده و کسب و کار خود را رونق بخشند.

آکادمی رشد روش ها، ابزارها و تکنیک های لازمی که در کسب و کار اینترنتی شما، در هر سطحی که هستید، موثر هستند در اختیار شما قرار می دهد.

به آرامش و آزادی ای که می دانید در اثر دنبال کردن یک سیستم صحیح خواهید داشت، موفقیت بیشتر و درآمد بیشتر کسب خواهید کرد و زندگی دلخواه خود را خواهید ساخت، فکر کنید.

مدیر سایت آکادمی رشد